Вправи допомагають прибрати вушка на стегнах


Здається, поради з харчування і вправи для стегон не пише сьогодні тільки ледачий. Ось, наприклад, цілий комплекс, де спочатку треба стрибати на скакалці 15 хвилин, потім робити нахили корпусу в різні боки, а потім ще хвилин 20 махати ногами. Обіцяють, чомусь, фігуру фітнес-моделі.

Зміст

 • Чому прибрати вушка на стегнах так складно
 • Хороші і погані вправи для стегон
 • Позбутися від вушок на стегнах за допомогою харчування?

Ні, це не працює! У кращому випадку - допоможе схуднути за рахунок корекції рухової активності, зате з ризиком порушення постави. А ось зворотна сторона фітнесу - під штангу залізли, і виконуємо гібрид присідання і вправи «доброго ранку», поки жир з вух не потече. Дивно, але обидва комплексу можуть і не спрацювати. А точніше - створені для того, щоб не спрацювати. Прибрати так звані вушка на стегнах допоможе комплексний підхід.


Чому прибрати вушка на стегнах так складно

Причина великий і ушастой проблеми полягає зовсім не в якихось страшних фізіологічних порушеннях, а в особливостях сприйняття нами ж власного тіла.

Тільки два факти:

 • неотретушірованние моделі з журналів аж всі «вухаті», «складчасті» і з усім, що є у звичайної жінки;
 • низькокалорійна дієта по життю й аеробні тренування не допомагають утримувати низький відсоток жиру. Думаєте, чому балерини і танцівниці змушені сидіти на суворій дієті? Та тому, що тіло відмінно адаптується до великих кількостей аеробіки, і примудряється ще й жир набрати при відносно недбалому харчуванні.

Не буває «проблемних зон», в основному, у тих, хто багато часу проводить з анаеробної навантаженням двох типів - силовий класичної та спринтерській. І їсть при цьому на потребу організму в калоріях, але виключно хороші свіжі продукти, а не напівфабрикати і їжу для схуднення.

Але заняття для новачків з чергуванням «біг-ходьба» або присіданнями зі штангою невеликої ваги зазвичай дають ефект загальної підтяжки фігури, схуднення, і збереження маленьких, але дуже помітних проблемних зон.

«Досягти просвітління» вдасться, коли підготовка буде приблизно на наступному рівні:

 • 200 м бігом спортсменка долає за 20-30 сек, 400 м - за хвилину двадцять максимум;
 • може зробити по 20-30 ривків гирею 16 кг з однієї руки;
 • присідає з від 1, 5 власних ваг, в тязі бере щось близько 2 власних ваг;
 • може підтягнутися на турніку, і не вважає віджимання від підлоги складним силовим рухом, виконуючи його «на повтори».

Для цього всього потрібна хороша підготовка. Щоб їй обзавестися, непогано було б не скакати з тренувального плану «для попки і ніжок» на заняття для «прессіка», а планомірно працювати над фізичним розвитком. Хочете бути «сухий», а не просто «холодцем» з мінімальною вагою? Інвестуйте рік-півтора в регулярні заняття фізкультурою.

Це була п'ятихвилинка правди і реальності, але якщо вам подобається, можна, звичайно, продовжувати жити впроголодь і махати ногами в різних напрямках.

Хороші і погані вправи для стегон

Запитайте будь-якого тренера по силовій підготовці про вправи для стегон і він відповість:

 • першим завжди має йти присідання. Зі штангою, якщо немає проблем зі спиною, з низькою постановкою грифа, для більшості жінок, або, на крайній випадок «кубкове» з гирею, або з гантелями в опущених руках. Якщо проблеми є, обтяження прив'яжемо до спеціального пояса (бачили, з чим хлопці підтягуються?), Встанемо на степи або платформи і знову будемо присідати;
 • подальшими може йти ... перехід до інших частин тіла, тому як ізолюючі розведення, відомості та махи марні у всіх випадках, крім необхідності зробити сепарацію м'язів до бодибилдерской сцені, або фізичної реабілітації;
 • згинання та розгинання ніг в тренажері робити можна, але без фанатизму, і якщо в присіданні відстають саме ноги. Те ж саме і з жимами платформ, і іншим;
 • зате треба робити те, що ви не робите через складність. Опрацювання тих же м'язів, що і в пріседе, але з трохи іншими кутами докладання зусиль необхідна. Тому зашагівайте на лаву, робіть присед в ножиці, і розучуйте ривок і поштовх, і буде вам щастя без 2,5 годин на біговій доріжці.

Будь-який тренер з фітнесу заперечить «ах, як же так, кому ж ми прикупили всі ці машинки для стегон» ... Можна, звичайно займатися в тренажерах, це краще, ніж сидіти рівно на п'ятій точці і є булку. Але от тільки всі красиві дівчатка, які показують вам вправи в «верстатах», швидше за все, пройшли не один і не два місяці базового силового тренінгу. Більше того, вони, швидше за все, ще й у змаганнях з пауерліфтингу в ранній юності виступали.

Хороший комплекс для ніг і стегон виглядає так:

Розминка - велотренажер, так як він допомагає підвищити мобільність колінного суглоба, і уникнути проблем з його недостатнім згинанням. Немає? Можете бігати, але як на фізкультурі, з високим підніманням колін, а не як численні «фітоняшкі» в півноги.

Силова частина - присідання. Починаємо вчити з многоповторних присідаючи без ваги. Як тільки поставили спину і набрали достатню глибину (таз завжди нижче колін, навіть якщо ви і не намагаєтеся сісти строго в підлогу) - беремо гриф олімпійський. Важить він 20 кг, ваша сумка з ноутбуком для поїздок важче. З цього моменту працюємо в силовому режимі, і перестаємо зображати в залі вентилятор. Розминаємося без ваги, проробляємо 3 підходи по 10 повторів з грифом, а далі переходимо на 5 повторів, і збільшуємо вагу на штанзі. Пятіповторних сетів для новачка досить в обсязі 1-2 штуки. Все, ось вам завдання на 1, 5 року.

Зашагіваніе на лаву. На степе були? Дуже схоже. Встаємо перед опорою, нашагіваем на неї правою ногою, переносимо вагу на праву стопу, і розгинаємо стегно, приставляючи ліву ногу до правої, і назад. Схема така ж, але в робочих підходах буде близько 8 повторів. Далі можна зробити звичайний випад, випад назад або будь-які інші «ножиці»;

В кінці - 10 хвилин чергування по 30 секунд бігу в гору, і 30 секунд ходьби. Можна міняти на махи або ривки з гирею, або будь-які інші вправи на потужність (стрибки на коробку, вистрибування з присідання, вистрибування з випаду-ножицями і т п).


У чому підступ? У тому, що ви будете не «дивувати м'язи» купою непотрібних рухів і виробляти аеробне витривалість (яка до форми м'язів не має ніякого відношення) за допомогою многоповторкі, а методично, день у день, повторювати одні й ті ж рухи.

Як забезпечити прогрес? Бачите такі маленькі млинчики по 1, 25 кг? Кожну третю тренування додавайте пару цих хлопців до свого робочого вазі, і буде вам прогрес і щастя. Не змогли додати? Спочатку пригадайте, що ви там їли і як спали в останні 5 днів, і зробіть висновки. І немає нічого поганого в тому, щоб попрацювати з тим же вагою трохи довше, і додати, коли зможете.

Позбутися від вушок на стегнах за допомогою харчування?

Тут треба визначитися з відправною точкою своїх шукань. Можливі наступні варіанти:

 1. позбутися вушок на стегнах не можу роками, тому регулярно сиджу на нізкокалорійках з інтернету, вага низький, але жир і целюліт з в'ялістю присутні. А ще я аеробікою займаюся по 2 години на день. Перше, що треба зробити - залізною рукою викинути надлишкову аеробіку. 5 півгодинних сесій на тиждень достатньо. Причому, частина з них може бути ходьбою або прогулянками на вулиці, зовсім не обов'язково атакувати бігову доріжку кожен раз. Друге - взяти направлення до медичного дієтолога. Заплатити за складання індивідуального раціону. Слідувати з тим же завзяттям, яке застосовувалося для інтернетівських дієт. Чекати;

 2. навіть не намагалася прибрати галіфе на стегнах за допомогою дієти, так як люблю багато і рясно є. Намагаюся періодично кинути цю справу, але довше 2 днів не витримую. Тут треба просто змиритися з тим, що ніякі жири нікуди не діваються, якщо не забезпечити дефіцит калорій. Потім піти на сайт Міністерства охорони здоров'я, і ​​розрахувати калорійність свого раціону їх калькулятором. Розписати раціон за допомогою будь-якого аналізатора продуктів, і слідувати цьому. Ну і чекати, звичайно.

А як же чарівні креми та інші обгортання? Що тут можна сказати ... Головне - не перестаратися, намазуючи рідне тіло пекучими складами. Краще уникати шедеврів домашній косметології з перцем, імбиром і розігріваючимимазями, і використовувати те, що дійсно доглядає за шкірою. Масла, наприклад.

Ну, а поки ви будете освоювати силові, можна ще більше полегшити свою долю. Підберіть відповідний одяг, в якій стегна не виглядають перетягнутою віденської ковбаскою, і взуття, яка візуально подовжує ноги. Перестаньте критикувати себе за якісь недоліки, вони є у всіх, просто стилісти і ретушери роблять так, щоб ми з вами у «зірок» їх не бачили.