Весільні зачіски на коротке волосся - фото 100 найкращих робіт весільних стилістів


Кожна дівчина, представляючи себе нареченою, завжди замислюється про зачіску. І якщо у власниць довгого волосся дане питання не викликає труднощів, то весільні зачіски на коротке волосся підібрати вже складніше.

Зміст

  • Поради щодо вибору весільного стиліста-перукаря
  • Види весільних зачісок для короткого волосся
  • Створюємо весільну зачіску самостійно

Складність полягає в тому, що тут потрібно проявити максимум творчих здібностей та досвіду. Належить не тільки красиво укласти волосся, але і правильно знайти відповідні аксесуари, які будуть доповнювати і підкреслювати зовнішній вигляд.


У цій нелегкій справі можна скористатися інформаційними просторами Інтернету, з метою самостійного втілення своєї ідеї в життя, але і є шлях попрацювати з весільним фахівцем, який підбере під ваш тип особи відповідну зачіску.

Поради щодо вибору весільного стиліста-перукаря

Вирішивши звернутися до перукаря, залишається справа за найголовнішим. Як вибрати хорошого профі? Як потрапити в руки саме до досвідченим і вмілим майстрам своєї справи?

В першу чергу, бажано грунтуватися на своїх відчуттях. Всі люди абсолютно різні, і з одними нам легко і приємно спілкуватися, але з іншими діалог стає практично нестерпним. Весільний стиліст, повинен бути найголовніше для вас приємний, тому з ним вам належить спілкуватися багато разів. І в найголовніший день взаєморозуміння між вами дуже принципово, тому і без того, буде важко, тому що нервозність властива всім в день весілля.

По-друге, у кожного майстра споконвічно є портфоліо своїх робіт. Іміджмейкери колекціонують свої весільні шедеври, щоб надалі клієнти могли щось з них вибрати або взяти за основу.

Весільний стиліст-перукар приділяє своїй зовнішності велику увагу. Причому, це не обов'язково супермодна і дорогий одяг. Це може бути і простий наряд, але підібраний зі смаком. Легке укладання і макіяж - це відмітні ознаки професіонала. Тому що така людина, незмінно знає, що звертаючись до перукаря-візажиста, клієнт очікує побачити стильного профі.


Зверніть увагу на руки перукаря-візажиста. Нігті і ручки його завжди доглянуті, постійно зроблений хороший і красивий манікюр. Хороший стиліст наперед знає, що клієнти обов'язково будуть дивитися на його руки, нехай навіть цей погляд буде і мимовільним. Але погодьтеся, кожній людині не все одно, якими руками чіпатимуть його волосся, робити зачіску або наносити макіяж.

І звичайно, майстер повинен володіти невичерпним творчим потенціалом. У його роботах повинні простежуватися зачіски із застосуванням різних технік не тільки для довговолосих красунь, але й наявність весільних зачісок, виконаних на короткому волоссі. Саме останні варіації вимагають максимум фантазії та вмінні використовувати додаткові весільні деталі, щоб доповнити і зробити вигляд нареченої з так званою «родзинкою».

Види весільних зачісок для короткого волосся

Підбір весільної зачіски для короткого волосся має бути особливо педантичним, тому тільки з правильною підібраною укладанням є шанс виглядати красиво і гармонійно.


Сьогодні ультрамодні короткі рвані стрижки дуже виграшно виглядають не тільки в житті, але і при формуванні весільного іміджу. Причому цілком можливо втілити в життя різні стильові рішення зачісок на весілля на коротке волосся. Основні стильові тенденції, які найчастіше використовуються стилістами:

  • класика;
  • романтизм;
  • витонченість;
  • ретро стиль;
  • і набирає популярність стиль мінімалізму.

Класичні зачіски доповнюють абсолютно будь-який наряд. При виконанні такого роду укладок, найчастіше використовують додаткові штучні пасма, що кріпляться за допомогою спеціальних шпильок. Волосся формуються або в обриси хвилі, або в зібрані джгутики. Вишукано доповнюють такі зачіски різного роду плетіння.

Романтичний почерк завжди має на увазі різні локони: від великих до «дрібної стружки». Іноді можна зустріти в побуті таку назву. Це техніка включає в себе завивку волосся на спеціальну плойку дуже дрібного діаметру, або бігуді, а потім кожна прядка витягується і обробляється воском-гелем.

Витонченість підкреслюють асиметричні зачіски. Наприклад, це можуть бути волосся трохи підняті у коренів і укладені на одну сторону.

Тут важливу роль можуть зіграти правильно підібрані весільні атрибути для зачісок на коротке волосся. Такого роду прийоми оптимальніше всього підійдуть до короткого плаття.

За останні кілька весільних сезонів дуже був популярний ретро стиль серед наречених, що володіють короткими стрижками. І це абсолютно правильний і виграшний хід. Коротке каре, укладене назад.

Або ж обрамлення біля обличчя пасма у вигляді «холодної хвилі», як не можна вигідніше буде виділяти таку красуню серед наречених. Допоможе надати їй схожість з кінодивою з фільмів у стилі «Чикаго».

А загорнуті в зачіску на весілля в «Бабетти» або «черепашки» на коротке волосся додадуть вам імідж «Стиляг».

Це вже само по собі відразу наштовхує на ідею стилізованої весілля.

При цьому цінно пам'ятати, що і наряд майбутньої нареченої теж повинен відповідати обраній стилістиці. Інакше виходить непоєднуваного несмак, коли наряд і сама його власниця віддільні один від одного за композиційною задумом.

Для досягнення максимального ефекту природності і невимушеності багато дівчат просять фахівців вдатися до стилю мінімалізм. Такий вид підходить для юних і стриманих красунь, кричущі образи яким по натурі не підходять. Для таких весільних зачісок досить одного великого прикраси на короткому волоссі. Макіяж також повинен наповнювати своєю природністю і непомітними акцентами.


Крім вибору стилю зачіски одним з головних залишається правильно підібране прикраса. Це може бути фата, обідок, віночок, шпилька або діадема.

Виконуючи весільні зачіски на коротке волосся із застосуванням фати, досвідчений фахівець обов'язково підкаже, що ультракороткі або довгі тут недоречні. Вірніше всього зупинитися на оптимальній дліне- трохи нижче плечей. Актуально також враховувати матеріал і прикраси нанесення на неї. Важкі ажурні фати не вимагають додаткового декору на волоссі у формі якої-небудь розсипи. Легка і демократична тканина буде чудово гармоніювати з діадемою або декорованими шпильками.

Весільні зачіски з діадемою чудово доповнюють романтичні типи або «Бабетти». Діадема дуже вигідно виглядає з елегантними сережками, що в кінцевому результаті не дуже сильно відволікає від самої зачіски.

При використанні різних обідків, гребенів, великих шпильок, дуже важливо не ускладнити образ. Потрібно вибирати щось одне за принципом «чим менше, тим краще».

Створюємо весільну зачіску самостійно

Вирішивши самостійно створити весільну зачіску, потрібно пам'ятати основні правила. По-перше, слід заздалегідь підготувати волосся за допомогою спеціальних масок і професійних шампунів. Так буде легше впоратися з неслухняними локонами.

По-друге, при підборі зачісці слід враховувати свій колір волосся. Наприклад, якщо для блондинок укладання прядками і локонами виглядає ідеально, за рахунок того, що кожен штрих НЕ оттеняется, то брюнеткам така альтернатива не підійде. Ефект буде трохи іншою. Такі зачіски на фотографіях будуть виглядати суцільною масою.


По-третє, необхідно кілька разів проробити репетицію своєї зачіски. Доведеться витратити не одну годину роботи, при досягненні бажаного результату, щоб в день весілля у вас не опустилися руки через те, що зачіска розпадається і не виходить.

Можна звернутися за допомогою до фахівця, наприклад, щоб він виконав зачіску, а вам залишиться тільки стежити за ходом його дій і поступово будинку, набуваючи навик, повторити весільну зачіску самостійно на своїх коротких волоссі.