Весільні зачіски на довге волосся - фото та рекомендації стиліста


Весільний образ нареченої повинен бути гармонійним. Якщо майбутня наречена володіє розкішними локонами, правильно підібрані весільні зачіски на довге волосся зможуть зробити образ відкритим і романтичним.

Зміст

  • Нюанси при виборі весільної зачіски
  • Види весільних зачісок на довге волосся

Нюанси при виборі весільної зачіски на довге волосся


Подовжені волосся так само, як наприклад короткі або середні волосся, потребують детального підборі зачіски для нареченої. Нижче наведені основні моменти, які необхідно враховувати при виборі виду весільних зачісок на довге волосся.

  1. По-перше, це структура волосся. Для тонкого волосся підійдуть будь укладання, а для жорстких і густих - прості і не обтяжені.
  2. По-друге, ваш зріст. Мініатюрним дівчатам чудово підходять об'ємні варіанти. При цьому слід уникати гладких і прилизаних елементів. Високим красуням пишні зачіски категорично протипоказані.
  3. По-третє, форма чола. Подовжений лоб чудово приховають весільні зачіски на довге волосся з чубчиком. А в цілях подовження короткого чола необхідно підняти і зачесати волосся на потилиці.
  4. По-четверте, риси обличчя. Грубі і крупні риси обличчя чудово приховають гладкі укладки, а хвилі і кучері підійдуть нареченим з дрібними обрисами очей і брів.
  5. По-п'яте, гармонійність. Тут мова йде про такий безпрограшний варіант декорування зовнішнього вигляду, як квіти з весільного букета. Такі ж квіти гармонійно буде вплести у волосся. Але важливо знати міру.
  6. По-шосте, потрібно пам'ятати про Як укладань. У цьому випадку не слід економити на їх ціні. Для укладання довгого весільних зачісок просто необхідні професійні засоби, які забезпечать бездоганну фіксацію всіх елементів.

І нарешті, зверніть увагу на стиль весільного вбрання. У разі його простоти і відсутності будь-якого додаткового декорування, зачіску слід обов'язково прикрасити численними аксесуарами. А якщо навпаки, плаття багате розшите, то декорувати волосся слід одним великим елементом (бантом, квіткою і інш.).

Відкриті сукні, з оголеними плечима найкраще доповнять зібрані зачіски з деякими спадають локонами. А до закритих модельним нарядам слід заплітати коси або виконувати високо підняті укладання.

Види весільних зачісок для наречених з довгим волоссям

Добре підібрана зачіска - воістину головна прикраса для нареченої, особливо якщо вона була створена на довгому волоссі. Поле для діяльності і фантазії в даному випадку хоч відбавляй. І хорошому професійному майстру не створить труднощів підібрати підходящу весільну зачіску на довге волосся. Варіантів при цьому, може бути маса: в різних стильових та оригінальні рішення.

Весільні зачіски на довге розпущене волосся краще всього підкреслять красу і блиск локонів. Вільно обрамляючи плечі і спину, розпущене пасма додадуть жіночність і романтичність. Однак при виборі зачіски першочергово потрібно враховувати навколишнє погодну атмосферу: вітер і дощ - головні вороги накручених пасом, а в спеку з такою накруткою буде достатньо некомфортно.

Розпущене волосся досить добре коректують форми і риси обличчя. При цьому можна навіть візуально приховати довжину носа, якщо укласти локони спадаючим каскадом на лоб і щоки. Весільні зачіски з квітами на довге розпущене волосся надають вишуканість і свіжість, підкреслюючи ніжний і легкий вигляд.

Весільні зачіски з зібраними локонами є самим надійним і зручним варіантом. Тут вже у нареченої не буде сумнівів, що якісь окремі пасма виб'ються із загального числа або ж будуть заважати при русі. Однак слід пам'ятати, що тонке волосся в дрібних кучериках будуть плутатися, тому завивати їх краще в крупні локони. А неслухняне волосся укладати на тім'яній зоні, виправивши лише пару завитків. Для того щоб приховати пишність у волоссі і надати легкості, укласти їх слід у високу зачіску, залишаючи пару спадаючих елементів.

Витончений лик майбутньої молодої дружини чудово підкреслюють високі весільні зачіски на довге волосся. При цьому, чим довше вони, тим різноманітніше виходять всілякі пучки, черепашки і візерунки. Такі елементи найчастіше використовуються для декорування весільної зачіски з фатою і діадемою. Органічно в піднесених укладаннях виглядають живі квіти або дрібні заколочки, декоровані шпильки і намистини.

Хоча й останнім часом фата вже для багатьох наречених перестала бути обов'язковим атрибутом, часом може бути дуже вдалим доповненням до всього стильовому єдності нареченої.

І при виконанні весільної зачіски з фатою на довгому волоссі слід пам'ятати і про деякі правила. Для мініатюрної і невисокою нареченої фата повинна бути легкою і не довгою. Для пишнотілих панянок багатошаровість прямо протипоказана.

Чудовим кріпленням для фати є коси і різні плетіння. І ще один момент, це термін носіння. Якщо фата необхідна тільки, наприклад, для проведення реєстрації або фотосесії, то в принципі багатошаровість при цьому не важлива, але якщо ви збираєтеся проходити в ній весь весільний день, включаючи і урочисті заходи в ресторані, то тут слід вибирати легкі матеріали, або ж, наприклад одношарову фату-іспанку. Довжина при цьому не повинна опускатися нижче ліктя, в іншому випадку забезпечений дискомфорт при русі.

Хвости, коси і плетіння давно стали поширеним елементом при виборі зачісок для наречених. Такі варіанти чудово підходять, як для дівчат з прямими, так і кучерявими волоссям. Великі хвости можна декорувати, перехопивши їх, наприклад в декількох місцях атласними стрічками і ниткою перлів, або ж поєднувати з високою капелюшком або вуалькой.

Наявність всіляких видів плетіння кіс, дозволяє грати весільними обрисами, роблячи їх жіночними і неповторними, з одночасними нотками зворушливості. Це може бути і єдина косичка, або спіральні плетіння по всій голові, або грецький стиль з недбало спадаючої косою. Аксесуари при цьому оригінально виглядатимуть як поодиноко, так і по всій довжині плетіння, наприклад, якщо вплести які-небудь декоровані стрічки і нитки. Такі зачіски для наречених надають додатковий обсяг на потилиці і скронях.

Чимало майбутніх наречених зараз мріють про екстравагантних і неординарних укладаннях. Це всілякі асиметричні варіанти, або рішення з використанням спеціальних каркасів, що дозволяє весільним зачіскам ставити незвичайні вигини та направлення на довгому волоссі. Декорируючі елементи при цьому обов'язково кричущі, помітні і не звичайні, і тут слід пам'ятати про те, що і сам весільний наряд повинен бути час дивним і одночасно з мінімальним набором прикраси.

Одним з неординарних рішень весільної зачіски є застосування стилю ретро. На довгому волоссі дані відображення особливо вдало виходять, тому присутня велика кількість матеріалу для роботи. Можна укласти локони в холодні хвилі і зробити спрямований начісування на маківці, або ж створити незрівнянну бабетту або черепашку. Довга чубчик легко укладається в начесать валик, підгорнутий і покладений як набік, так і на тім'яну частину голови. З такою зачіскою будь відчує себе кінозіркою 20-х, 60-х років, тільки що зійшла з екранів телевізора.

Зачіска для нареченої сама по собі є самим основним складовим всього стилю. З її допомогою розставляються намічені акценти, коригуються обриси обличчя і в цілому досягається мета додання елегантності.

Довге волосся як не можна краще всього виглядають у весільній зачісці. Варіантів їх укладання величезна кількість, від якого часом у багатьох майбутніх наречених паморочиться голова.


Існує проблема зупинитися на чомусь одному. Хоча довге волосся і є вже самі по собі прикрасою будь-якої дівчини, що відображають її стильові та індивідуальні переваги. Але тут настає найважливіший і відповідальний момент вибору підходящої зачіски, в якому без праці допоможуть визначитися справжні професіонали своєї справи - весільні стилісти.

Весільний стиліст Євгенія Анісімова, спеціально для ladymadonna.ru