Біопарокс при гаймориті, лікування


При лікуванні гаймориту Биопароксом слід враховувати, що цей препарат ефективний тільки на початковій стадії захворювання. Гайморит - це запалення гайморової пазухи або додаткової пазухи носа. Дане захворювання може приймати гостру і хронічну форму. Гостра форма гаймориту часто є ускладненням гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), з приєдналася до цього процесу бактеріальною інфекцією. Одна з ознак такого ускладнення є підйом температури, стійка тривала закладеність носа і головні болі.


Гострий гайморит, аналогічно з ангіною, важко лікувати одним тільки Биопароксом, єдине - можна вловити захворювання на самому його початку, коли запальний процес носить катаральний характер.

При гаймориті Біопарокс можна починати застосовувати, коли захворювання знаходиться на ранніх стадіях, але, швидше за все, буде потрібно призначення антибіотиків загальної дії, якщо протягом перших двох - трьох днів поліпшень не спостерігається. Застосування препарату вимагає строго свідчення лікаря. При наявності даної хвороби, відповідно до інструкції, проводяться інгаляції препарату в ніс. Біопарокс є антибіотиком, тому його необхідно застосовувати не довше 7 днів поспіль.

Якщо Биопарокса немає в наявність в аптеці, чим його замінити при гаймориті?

У такому випадку підійде спрей ізофра, який не є аналогом Биопарокса.

Протипоказання

Біопарокс - це лікарський препарат, який практично не має протипоказань, так як загальної дії на організм не надає. Основне протипоказання препарату - підвищена чутливість організму хворого до його компонентів.

Не варто застосовувати Біопарокс дітям до 2,5 років (можливо, і старше). Протипоказання для його застосування встановлені з причини того, що маленькі діти ще не можуть управляти своїм диханням і вдих такого лікарського препарат може викликати у них ларингоспазм (різке порушення дихання, що супроводжується спазмом голосової щілини - дитина не може зробити ні видих, ні вдих).

Також застосовувати Біопарокс слід з обережністю хворим, які схильні до частих алергічних реакцій.