Лазерна ліпосакція відгуки, фото до і після процедури


Боротьба із зайвою вагою або боротьба з собою? А хіба це не одне і те ж? Тільки погляд на проблему у кожного свій. З якого флангу почати і тактику бою кожен вибирає сам. І шукає той шлях до мети, що коротше. Хіба не природно і не розумно спертися для цього на нові методи та наукові розробки? Що таке лазерна ліпосакція, наприклад? Звучить високотехнологічно.

Зміст

 • Що таке лазерна ліпосакція?
 • Відгуки про процедуру

Що таке лазерна ліпосакція?


Лазерна ліпосакція - новий вид косметичної процедури, спрямованої на видалення зайвого підшкірного жиру за допомогою лазерної деструкції жирових клітин. На відміну від традиційної ліпосакції, що використовує для цього введення спеціальних розчинів. Надалі рідкий вміст видаляється за допомогою відсмоктування через введені під шкіру трубки.

Безопераційна лазерна ліпосакція вважається настільки ж ефективною, що і традиційна, але не вимагає, на відміну від другої, застосування загального наркозу і перебування в стаціонарі.
Ліпосакція без операції може бути забезпечена двома видами лазерного впливу:

 • «Зовнішня» лазерна ліпосакція, при якій використовується лазерний прилад, що впливає на підшкірний жир зовні, через шкіру - тн ліполіз.
 • Внутрішня, коли джерело лазера вводиться під шкіру через невеликі проколи, використовувані потім для видалення жирової тканини.

Тут, здавалося б, все зрозуміло: що видалено, того й немає. Однак, ясно й інше - зовнішній результат буде досягнутий швидко, а глибинна, основоположна проблема не зникне. Хоча ніхто не відмовить у проведенні ліпосакції, якщо ви налаштовані і готові до цього, але з медичної точки зору, і з точки зору здорового глузду, подібні радикальні процедури рекомендується не всім.

Фактично, такий метод раціональний у тому випадку, коли у вас склався правильний режим харчування, досить активний у фізичному сенсі спосіб життя, але, скажімо, якісь місця вашого тіла не піддаються корекції за допомогою спеціальних вправ. Так буває. Швидше за все, це генетичні особливості вашого статури, з якими, справді, складно впоратися звичайними методами.

Іноді у людини немає навіть і зайвої ваги, але жирова тканина має особливість накопичуватися таким чином, що змінює обриси тіла. Наприклад, у нижній частині живота, або нерівномірно розподіляється уздовж стегна. Це ті самі випадки, коли ліпосакція - саме той відповідний метод, який здатний виправити становище.

Ні лазерна, ні будь-яка інша ліпосакція не спроможна протистояти неправильного способу життя, не гарантує, що жир не накопичиться знову, не покращує зовнішній вигляд шкіри, не вплине на прояви целюліту, що не замаскує «розтяжки», якщо вони є. Ліпосакція живота не замінить тонус і пружність черевних м'язів, навіть якщо швидкий результат вас і влаштує. Простіше кажучи, зовнішній ефект буде, але здоров'я не додасться. Не варто обманюватися на цей рахунок.

Незважаючи на те, що процедура позиціонується як безопераційна ліпосакція, все ж це хірургічний метод, нехай і малоінвазивний. Тому він не виключає деяких можливих ускладнень і ризиків. До них відносять:

 • Можливість опіків.
 • Запальні ускладнення.
 • Алергічні реакції.
 • Пошкодження шкіри і навколишніх тканин.
 • Некроз шкіри.
 • Шкіра може виглядати нерівною і сухою.
 • Після певного віку шкіра може залишитися обвислі.

Є і плюси в порівнянні з традиційною липосакцией:

 • Синці виражені менше.
 • Відновлювальний період коротший.

Іноді липосакцией називають і лазерний ліполіз - метод, коли жирова тканина піддається лазерної деструкції без її подальшого видалення взагалі. Це не зовсім вірно, все-таки ліпосакція це вилучення жирової тканини. У разі ліполізу розрахунок робиться на поступове розсмоктування перетворених речовин в організмі. Такий спосіб найчастіше передбачає невеликий обсяг впливу, і швидше за все, зажадає повторних сеансів.

Пластична хірургія - це не вид косметології, це розділ хірургії. Будь-який з її методів повинен бути оцінений з точки зору його безпеки та ефективності, побічних ефектів і довгострокових прогнозів.


Лазерна ліпосакція поки не пройшла випробування часом, чи не накопичено достатню кількість даних для того, щоб об'єктивно оцінити її ефективність і перспективність. Вона дозволена до застосування, так як лазерні установки зі спеціальними фізичними характеристиками вже давно застосовуються в медицині для самих різних цілей. Тому прилади легко пройшли перевірку на безпеку. Однак, представляється необхідним виявити обачність у виборі саме цього різновиду процедури. Так як фахівців, що мають достатній досвід і сертифікованих для її проведення, поки не так багато.

Відгуки безопераційної лазерної ліпосакції

У науковій медичній літературі не опубліковані офіційні дані про проведення клінічних досліджень. Лазерна ліпосакція представляє поки настільки молодий метод, що навіть відгуки про її ефектах поки нечисленні. Та й ті не часто викликають довіру.
Механізми впливу лазера на навколишні тканини теж не завжди описані виразно.


Прихильники методу, з одного боку, наполягають на тому, що шкіра і навколишні тканини не піддаються якому-небудь впливу, з іншого, звертають увагу на те, що шкіра в області застосування лазера ущільнюється, стає твердою. І цей ефект зберігається до 6 місяців після процедури. Мало того, що ці ущільнення носять нерівномірний характер, іноді чутливі, гірше те, що до кінця не ясний механізм виникнення цього явища.

Хоча хірурги стверджують, що в цих областях йде підвищене вироблення колагену, і вони розраховують на якийсь підтягаючий ефект, ці судження представляються поки слабо підтвердженими і тому непереконливими.

І вже тим більше сумнівними виглядають обіцянки про те, що лазерна ліпосакція здатна добитися ефекту натягнутої шкіри після видалення великої кількості жиру. Поважають себе фахівці, навпаки, вказують на те, що в цих випадках цілком можливий ефект обвислій шкіри, який може зажадати надалі інших косметичних процедур для виправлення вже цього дефекту. Залежить його виникнення від обсягів віддаленого і жиру і вихідного стану шкіри, віку пацієнта.

Узагальнюючи, можна сказати, що якщо вам виповнилося 18 років, ви здорові, ведете активний спосіб життя, стежте за раціональністю харчування, але вас не влаштовує зовнішній вигляд якійсь області тіла в сенсі розподілу жирового прошарку, то, вибираючи вид пластичної процедури, логічно розглянути і лазерний метод видалення жиру. Вирішальне значення тут набуватиме рада сертифікованого і досвідченого пластичного хірурга.

Якщо ви страждаєте на захворювання серця, діабет, іншими хронічними хворобами, буде потрібно додаткове обстеження для виключення можливих ускладнень і ризиків для вашого здоров'я. Якщо надлишок ваги вашого тіла перевищує 30% від норми, слід виявити причини цього і намітити план вирішення проблеми. Методи пластичної хірургії повинні стояти на останньому місці в цьому плані. Спочатку змінити спосіб мислення, харчування, потім додати в звичайний розпорядок дня порцію активних рухів і, можливо, ви більше не повернетеся до питання про медичне втручання.

Отже, лазерна ліпосакція - не метод корекції ваги, це лише спосіб зміни контурів тіла у випадку, якщо вони вас не влаштовують. А кого вони влаштовують? Що ж, зате є ще одна мета в житті. І почати рух до неї можна в будь-який момент. Не обов'язково навіть чекати понеділка.