Лікування гаймориту антибіотиками, ефективні препарати


Питання, яке цікавить практично всіх хворих - які антибіотики допоможуть уникнути проколу при гаймориті. Запальний процес гайморових пазух - це захворювання, яке розвивається на тлі переохолодження та застуди.

Застосування в лікування гаймориту народних засобів зазвичай не дає повного одужання, тому гайморит підлягає лікуванню антибіотиками і оперативним втручанням - проколом. Якщо вчасно почати лікування і правильно визначити антибіотики при лікуванні гаймориту - проколу дійсно можна уникнути.


Гайморит: лікування антибіотиками може бути ефективним!

Лікування антибіотиками при гаймориті передбачається не завжди, тому що причиною запалення можуть бути не тільки бактерії, але і вірусна інфекція. Був проведений експеримент і дослідження показали, що в багатьох випадках лікування антибіотиками на протікання гаймориту практично не впливає, так як віруси не схильні до впливу антибіотиків.

Але у випадках, де причиною запалення є бактерії - як правило, золотистий стрептокок - з'являється можливість вирішити проблему за рахунок антибіотиків. У деяких випадках, лікування гаймориту окрім як антибіотиками, може не бути, інакше після оперативного втручання - проколу - бактерії будуть продовжувати свою діяльність.

Необхідно загострити увагу на тому, що прописувати лікування антибіотиками повинен тільки лікар. Він визначить, якою групою антибіотиків лікувати гайморит, в яких дозах і в яких формах приймати ці препарати.

Які антибактеріальні препарати при гаймориті найбільш ефективні?

Які антибіотики дадуть швидке полегшення при гаймориті? Питання потрібно поставити трохи в іншому контексті: в яких випадках антибіотики вважаються ефективними? По-перше, якщо причиною і збудником гаймориту є бактерії.

Існує широкий вибір варіантів антибіотиків, які може прописати лікар для лікування гаймориту. Нові препарати потужної дії - Зітролід і макропен, перевірені часом - ампіцилін і амоксицилін, багато інших препаратів. З'ясовуючи, які антибіотики прописати при гаймориті, необхідно пам'ятати, що золотистий стрептокок звикає до дії антибіотиків, так як ця бактерія живе в організмі постійно. Використовуючи слабкий антибіотик, позитивного ефекту не очікується; застосовуючи сильний антибактеріальний препарат при нерегулярному або неправильному прийомі можна виробити імунітет у бактерій на цей антибіотик.

При гаймориті антибіотики зазвичай приймають в комплексі з іншими ліками у формі таблеток, у вигляді крапель і спреїв для носа. Якщо сталася сильна інтоксикація організму, то постає питання про необхідність призначення антибіотиків внутрішньом'язово, автоматично відпадає необхідність прийому антибіотиків у вигляді таблеток при гаймориті.

При гаймориті антибіотики місцевої дії досягають мети безперешкодно, у вигляді крапель вони дуже ефективні. Для повної гарантії нормального руху антибіотика, спочатку закопують судинозвужувальні препарати, вже потім - краплі, або застосовують спрей.

Завжди знайдуться люди, які будуть сумніватися, чи варто взагалі приймати антибіотики при гаймориті. Якщо зіставити порівняння наслідків прийому антибіотиків і наслідки невдалого лікування захворювання (гайморит загрожує такими ускладненнями, як менінгіт, отит, зниження слуху), то виникають інші питання, наприклад: які саме антибіотики приймати при гаймориті?

Для розради самих лякливих відзначимо - якщо немає іншого виходу, окрім як лікувати гайморит антибіотиками, страшного нічого в цьому немає: існують сучасні антибіотики, які позбавляють від проблеми захворювання всього за 2-3 дні.