Лікування гаймориту лазером, плюси і мінуси


Лікування гаймориту це ціла сукупність заходів, що включають в себе застосування лікарських препаратів, лазерну терапію і фізіотерапевтичні процедури.

Лікування за допомогою лазера дозволяє прибрати результат запалення - полегшити проходження слизу по протоках і зняти набряклість. Випромінювання лазером дозволяє збільшити просвіт шляхів, що з'єднують порожнину носа і пазухи, ущільнити слизову. Лазерний промінь надає короткочасний вплив високої температури, створюючи точкові зони впливу. Такі дії променя - «мікро опіки», швидко гояться, ущільнюється їх поверхню, зменшується в обсягах і не настільки схильна набряклості і запалення, які провокує хворобу.


Позитивний ефект від дії лазера: усувається набряклість, виявляється яскраво виражений знезаражуючий ефект і значна особливість цього методу - відсутність процесу утворення рубців і спайок. У порівнянні з традиційними методами хірургічного втручання (наприклад, проколів), лазер знищує хвороботворну мікрофлору і забезпечує стерильність процедури.

Залежно від складності перебігу захворювання лікування гаймориту може тривати від двох тижнів до двох місяців. Після лікування хронічного гаймориту, пацієнтам протягом деякого часу необхідно залишатися під наглядом фахівців, щоб уникнути раптових ускладнень.