Лікування гаймориту лавровим листом, приготування відвару


Велика кількість способів пропонує народна медицина для лікування даного захворювання. Один з найбільш використовуваних і найбільш популярних методів, що дістався нам ще від земських лікарів - лікування гаймориту лавровим листом.

Терапія

У даному розділі буде розглянуто лікування гаймориту за допомогою лаврового листа, як вже говорилося вище. Методика, для наочності, буде представлена ​​пунктуально.

Необхідно взяти лаврові листи в кількості 5-6 штук розміру середнього або трохи більше того, і марлю 30 × 30 сантиметрів, яку необхідно буде скласти в чотири шари.


Необхідно перетерти лавровий лист в порошок. Це можна зробити за допомогою ступки і маточки або іншим доступним механічним шляхом.

Одержаний порошок потрібно залити 100 мілілітрами кип'яченої води при температурі 80-90 ° C і накрити кришкою.

Настояти 7 хвилин, а потім на водяній бані протягом 30 хвилин довести до готовності.

У вийшов відвар долити води до початкового об'єму.

Необхідно щоб підготовлена ​​марля добре просочилася, для цього опускаємо її в гаряче зілля і накриваємо кришкою.

Просочену відваром марлю потрібно розташувати в районі носа. Чекати поки вона не висохне, потім знову просочити її відваром і повторити процедуру. Так потрібно зробити три рази.

Таку процедуру проводять у вечірній час один раз в день. Щоб домогтися повного одужання, потрібно три-чотири тижні. Готувати новий відвар необхідно кожен раз.

При збереженні симптомів гаймориту після проведення повного курсу лікування, така терапія повторюється після триденної перерви.