Лікування гаймориту маслом обліпихи


Лікування гаймориту маслом стає все більш популярним останнім часом. Як вже відомо, для цього захворювання характерні сильні болі верхньощелепної пазухи, і зустрічається воно дуже часто.

Багато хто з нас досі користуються класичними методами лікування та вдаються до послуг хірургів. Часом буває, що це не приносить того результату, який очікувався. А через якийсь час незначне полегшення проходить, і знову з'являються болі голови, проблеми з диханням, виділення гною з носа - ті ж знайомі симптоми хвороби. В даний час існує велика кількість всіляких способів лікування, що скупчилися з давніх часів, від цієї достатньої серйозної хвороби.


Безліч способів пропонує народна медицина, які дійсно дають позитивний ефект при лікуванні гаймориту. Люди старого гарту рекомендують прогрівати гречаною кашею, ніс сіллю і попередньо звареним яйцем. Так само дієву допомогу надають прогрівання солоною водою, використання яблучного оцту, продуктів бджільництва, а так само таких трав як аптечна ромашка і звіробій. При всьому цьому розмаїтті рецептів багато цілителів поступово почали застосовувати масло обліпихи для лікування гаймориту. Як з'ясовувалося, воно має корисні властивості.

Лікування гаймориту маслом з обліпихи - це нескладна процедура. Її проводять у наступній послідовності:

1. Для початку, необхідно ретельно промити носові пазухи, перш ніж починати лікування обліпиховою олією. Для цього рекомендується використовувати одноразовий шприц з одягненою на нього тонкою трубочкою з поліетилену. Промивання проводиться розчином теплої води з морською сіллю або краплями йоду. Крім цього, для приготування таких розчинів, можна застосовувати поварену сіль або лимонний сік. Промивання носових пазух необхідно проводить протягом 10 хвилин.

2. Далі відбувається процедура закапування в носову порожнину обліпихової олії. При цьому необхідно постаратися зробити так, щоб воно потрапило на максимум велику площу слизової. Для цього здійснюється нахил голови вправо (у разі якщо закопування проводиться в праву ніздрю) і відкинути трохи голову назад. Після закапування масла потрібно притиснути носове крило до його перегородці. Після закінчення такої процедури необхідно полежати в такому положенні 15 хвилин. Подібний захід слід провести і для лівої пазухи.

Лікування за допомогою обліпихової олії дає дуже хороший ефект і значне поліпшує дихання, зменшує кількість виділеної слизу з носа, послаблює головні болі.