Лікування гаймориту точковим масажем, відео


Виникнення гострої інфекції або хронічного нежитю є результат виникнення гаймориту. Основними його симптомами вважаються сильний головний біль підвищена температура, що віддає одночасно в скроню, щоку і щелепу.

При гаймориті необхідно чинити вплив на точки:

Точка 1. Симетрична, розташована нижче нижньої повіки на 12 мм. Положення хворого - сидячи. Точка повинна масажувати з обох боків одночасно.

Крапка 2. Симетрична, розташування точки на спині в сторону від серединної лінії на півтора цуня на рівні проміжку між IV грудними хребцями і остистими відростками III. Хворий в положенні сидячи або лежачи. Точка повинна масажувати з обох боків одночасно.


Точка 3. Симетрична, розташування точки на потиличній області голови. Положення хворого сидячи, з невеликим нахилом голови вперед. Точка масажується з обох боків одночасно.

Точка 4. Несиметрична, розташована вище на 1 цунь межі волосистої частини голови. Хворий перебуває в положенні сидячи.

Точка 5. Симетрична, розташування точки вище на полцуня внутрішнього початку брови. Хворий перебуває в положенні сидячи або лежачи. Точка масажується з обох боків одночасно.

Точка 6. Симетрична, розташування точки на передпліччі, на зовнішній його поверхні вище середньої складки зап'ястя. Хворий в положенні сидячи, рука долонею вниз повинна знаходитися на столі. Точка масажується зліва і справа по черзі.

Примітки:

1. Масаж повинен надавати приємне дію, проводиться з використанням обертального погладжування заспокійливим методом. 4-5 хвилин - тривалість впливу на кожну крапку.

2. Повний курс масажу повинен проводитися протягом 10-12 днів, з поступовим збільшенням кількості щоденних процедур з одного до трьох.