Очищення кишечника в домашніх умовах без проблем і дискомфорту


Пацієнти лікувальних установ, які знайомі з процедурою сифонного промивання кишечника, напевно не будуть заперечувати її результативність і користь. Але про естетичну сторону замовчать. Процедура дійсно досить делікатна і не кожна людина піде на неї добровільно. Очищення кишечника в домашніх умовах - прекрасна альтернатива лікувальному сифон промиванню.

Зміст

  • Підготовчий етап
  • Як почистити кишечник в домашніх умовах за допомогою вправ і води
  • Рекомендації щодо проведення процедури

Частка кишечника в домашніх умовах цілком може бути проведена в комфортній обстановці власного будинку. Ніякої незручності і почуття сорому. Ви «сам собі режисер»! П'ємо воду і виконуємо нескладні фізичні вправи. Результат приголомшливий.


Підготовчий етап

Спочатку підготуємося. Ті нескладні вправи, які необхідно виконувати для досягнення результату непогано відрепетирувати заздалегідь. Постарайтеся освоїти їх до початку процедури, щоб самостійне очищення кишечника в домашніх умовах пройшла максимально ефективно.

Заплануйте проведення оздоровчого заходу так, щоб у вас був вільний день. Бажано залишитися вдома на самоті, туалетна кімната буде потрібно часто, і тому вона повинна бути вільна і доступна. Напередодні ввечері закип'ятіть 3 літри води. Розмішайте в ній 1 столову ложку солі. З ранку, натщесерце починаємо очищення кишечника в домашніх умовах.

Як почистити кишечник в домашніх умовах за допомогою вправ і води

П'ємо 1 стакан приготовленої солоної води і відразу ж виконуємо серію вправ. Обов'язкова умова: всі вправи робити енергійно, в хорошому темпі. М'язи живота повинні напружуватися.

Комплекс вправ

Перша вправа - «Дерева на вітрі»

 Стоїмо прямо. Руки витягнуті вгору паралельно один одному. Ступні на ширині плечей. По черзі здійснюємо нахили вправо і вліво. Намагаємося тягнутися за руками всім корпусом. У кожну сторону нахиляється по 4 рази.

Друга вправа - «Тарзан»

Вправа схоже на рух, який виконував Тарзан, видаючи свій характерний переможний клич. Пам'ятаєте, як він бив себе в груди руками? Отже, вправа під назвою «Тарзан».

Стоїмо прямо. Ступні на ширині плечей. Права рука відведена в сторону на рівні плечей, ліва зігнута в лікті. Кисть лівої руки розташована у правій частині грудної клітки, кінчики пальців притиснуті до плечового суглобу. На рахунок «раз» енергійно відводимо ліву руку в сторону, а праву згинаємо в лікті, кисть притискаємо до плечового суглобу. Потім енергійно повертаємося у вихідне положення. Так продовжуємо по 4 рази в кожну сторону.

Третя вправа - «Насос»

Приймаємо вихідне положення стоячи. Ноги розставляємо широко, чим ширше - тим краще. Робимо випад вправо, присідаємо на праву ногу. Ліва нога при цьому залишається прямою, упор робиться на внутрішній край лівої стопи. Праву руку розташовуємо на так, щоб її кулак упирався в праву клубову область, а зігнуту в лікті ліву руку заводимо за спину якнайдалі. П'яти від підлоги не відриваємо. Робимо випади в кожну сторону по 4 рази. Не забуваємо щільно упирати в бік кулак.

Четверта вправа «Рибка»

Лягаємо на живіт. Віджимаємося від підлоги, вигинається, намагаючись побачити через праве плече свою ліву п'яту. Опускаємося. Потім через ліве плече дивимося на праву п'яту. Так по 4 рази віджимаємося, вигинається, дивимося на п'яти через плече.

Після виконання всього комплексу вправ знову випиваємо склянку води і знову в швидкому темпі повторюємо ті ж вправи.

Знову випиваємо стакан - і знову вправи. Надалі, якщо вийде можна випивати відразу по 2 склянки. І знову вправи: «Дерева на вітрі», «Тарзан», «Насос», «Рибка» ... І так доти, поки не вип'єте всю воду.

При найменшому позиві, відчутті проходження газів потрібно йти в туалет. Потім продовжувати перервані вправи. Якщо втомилися, зробіть невелику перерву, полежте. Чи не перенапружуйтеся!

Для того, щоб прискорити проходження води по шлунково-кишковому тракту, можна лежачи на спині пальцями лівої руки робити інтенсивний масаж живота нижче і лівіше пупка. Протягом 2-3 годин відбувається повне очищення шлунку і кишечника. В кінці процедури з кишечника виливається велика кількість прозорої води. У це важко повірити, але з вас дійсно буде виходити чиста вода!

Ви зробили генеральне прибирання шлунково-кишкового тракту - найважливішого органу життєзабезпечення.

Рекомендації щодо проведення процедури і після неї

Як почистити кишечник в домашніх умовах ми з'ясували. Тепер кілька рекомендацій. Якщо ви страждаєте запорами, то до початку процедури вранці зробіть очисну клізму.

Після промивання з'їжте 150 гр вівсяної каші, звареної на воді без солі, цукру, без додавання олії. Через 1,5 - 2 години можна з'їсти 200 гр каші з рослинним маслом. Протягом дня їжте овочі, фрукти невеликими порціями. Тиждень не їжте білий хліб, м'ясо, рибу, молочні продукти, яйця, дотримуючись вегетаріанської дієти. Перші 3 місяці процедуру проводити щомісяця, далі раз на квартал.

За цей час ви схуднете, шкіра стане чистіше і свіже, якість волосся, нігтів помітно покращиться. Будете відчувати легкість і бадьорість. На щоках з'явиться рум'янець, очі заблищать. Очистяться навіть помисли! Адже здоровий, правильно функціонуючий кишечник - основа гарного самопочуття і сильного імунітету. Таке промивання роблять перед початком лікувального голодування, після рясного застілля, при інтоксикації організму.

Навіть якщо ви абсолютно здорова людина з міцним імунітетом, робіть хоча б інколи таку процедуру. Адже як очистити кишечник в домашніх умовах ви тепер знаєте, причому не користуючись ніякими спеціальними пристосуваннями (клізмою, кухлем Есмарха), не використовуючи сумнівних хімічних препаратів або несмачних трав'яних настоїв. Влаштуйте свято здоров'я свого організму, він обов'язково віддячить вам прекрасним самопочуттям і відмінним настроєм.