Симптоми алергічного гаймориту, ознаки


Алергічний гайморит виникає з причини впливу алергенів на слизову оболонку. Для появи перших симптомів захворювання людям-алергікам досить вдихнути пил або будь-яку квітковий пилок і через певний час з'являться перші ознаки. Алергічний гайморит при гострих формах проявляється підвищенням температури тіла, появою болю в області очей і скул. Головний біль, закладеність носа і виділяється слиз - найпоширеніші симптоми алергічного гаймориту.

При різних захворюваннях носа і захворюваннях верхніх дихальних шляхів в пазухах накопичується слиз, в якій може статися розмноження бактерій. Якщо алерген потрапив в область пазух носа, це призведе до нежиті, а трохи пізніше до алергічного гаймориту. Симптоми алергічного гаймориту зазвичай проявляються у вигляді кашлю вночі. Такий симптом дуже важко чим-небудь зняти. Можливі появи кератиту, кон'юнктивіту.


Симптоми алергічного гаймориту наступні:
  • Нездужання;
  • Постійна закладеність носа, а внаслідок, втрата нюху і зміна в голосі;
  • Нежить більше чотирьох тижнів;
  • Гнійно-слизові виділення з носа,
  • Озноб і загальне погіршення самопочуття;
  • Головні болі;
  • Підвищення температура тіла;
  • Больові відчуття і напруга в області пазух;
  • Може виникати світлобоязнь.
  • При алергічному гаймориті біль визначається в області скронь і лоба, також буває, що біль набуває розмитий і невизначений характер, рідше може виникнути припухлість на повіках або щоках, голос з часом стає гугнявим.
Лікування алергічного гаймориту

Лікування алергічного гаймориту не вимагає операції проколу або хірургічного втручання, необхідно позбавити себе від джерела алергії і симптоми поступово пройдуть самі собою. У важких випадках необхідно відшукати джерело алергії і провести комплексне підвищення імунітету.

Хворим на алергічний гайморит не слід самостійно встановлювати собі діагноз і починати прийом антибіотиків. Подібне рішення може не тільки спровокувати ускладнення в подальшому, але й викликати перехід захворювання в хронічну форму.

Для лікування алергічного гаймориту і істотного зниження його симптомів необхідно провести деякі процедури по гипосенсибилизации - зниження чутливості до алергенів. Подібна процедура при лікуванні алергічного гаймориту виконується за рахунок ін'єкції алергену в незначних дозах, для того щоб виробити імунітет на викликають алергію фактори.

У клініці «ЛОР-Астма» алергічний гайморит піддається лікуванню за рахунок призначення лікувальних процедур і комплексної фітотерапії. Лікарі-фахівці клініки мають великий досвід роботи, і в лікуванні ЛОР-захворювань застосовуються на практиці всі сучасні методи.

Отримуючи в нашій клініці комплексне лікування алергічного гаймориту, більшість пацієнтів отримують відмінні результати в найкоротші терміни. Нашим персоналом передбачені діагностичні сеанси, а також лікування інших можливих захворювань як: вазомоторний риніт, хронічний риніт, алергічна астма, алергічний кашель, хронічний тонзиліт, отит, фарингіт, порушення слуху та багато іншого.