ELOS епіляція сучасні методики видалення волосся


Останнім часом у всіх на вустах ЕЛОС епіляція - новий, більш досконалий метод боротьби з небажаними волоскамі.Прошлі часи, коли люди задовольнялися простий депіляцією, тобто одноразовим видаленням волосся, після чого вони відростало знову. До того ж не всім це підходить: вискубувати - боляче, гоління викликає роздратування, від кремів, що видаляють волоски, може виникнути алергія.

Зміст

  • Що таке ЕЛОС епіляція
  • Техніка виконання і кінцевий результат
  • Відмінність від інших видів епіляції
  • Протипоказання для проведення процедури
  • Відгуки про новий вид епіляції

Та й набридає все життя боротися з проблемою без всякої надії на перемогу. Епіляція ж, на відміну від депіляції, руйнує волосяні фолікули, після чого небажане волосся перестають рости; крім того, епіляція гнітюче діє на ту зону, яка може знову синтезувати нову волосяну цибулину, тому в результаті такого впливу волосся в обробленій зоні пропадають надовго, в ідеалі - назавжди.


Що таке ЕЛОС епіляція

Абревіатура ЕЛОС розшифровується так: ЕЛ - електро-, О - оптична, С - синергія (взаємодія). Тобто якщо раніше пацієнт повинен був вибирати між електричної епіляцією і оптичної (фотоепіляцією), то тепер вибір робити не потрібно: ЕЛОС (іноді пишуть ELOS) об'єднав ці два види впливу.

Працюють відразу два чинники: світло плюс біполярна радіочастота. Світло розподіляє теплову енергію по стрижні волосини, а радіочастота впливає саме на волосяний фолікул і руйнує його. Тут дуже важлива можливість контрольованої глибини впливу, щоб не пошкодити глибинні шари шкіри.

Спеціально для людей, далеких від наукової термінології: ЕЛОС епіляція - це поєднання електричного розряду і фотоспалаху.

Техніка виконання і кінцевий результат

Процедура залежить від площі оброблюваної ділянки і структури волосся і може тривати від чверті години до години. Волосся на цій ділянці або збриваються за день-два до епіляції, або перед самою процедурою зрізаються ножицями «під корінець». Довгий волосся прийме на себе багато теплової енергії, що може викликати локальний опік, тому епіляцію проводять на дуже коротких (зрізаних або збритого) волоссі.

Лікар наносить на потрібну ділянку спеціальний гель (як при ультразвукової діагностики), який служить провідником всіх видів енергії, що використовуються в цій процедурі.

До речі, впливати можна тільки на волосся, які в даний момент знаходяться в стадії активного зростання, а це, як правило, не більше 15 - 20% волосяного покриву на будь-якій ділянці тіла.

У зв'язку з цим однократного впливу недостатньо. Для досягнення бажаного ефекту потрібно від 4 до 8 процедур з проміжками приблизно в 6 тижнів. Саме за цей час «прокидаються» і вступають у фазу активного росту ті волоски, які перед цим знаходилися в «сплячих» фолікулах.

Після курсу, що складається з декількох процедур, руйнуються всі небажані волосяні цибулини. Але не можна кількість процедур вибирати самостійно. Тільки лікар може сказати точно, скільки процедур вам знадобиться робити і з якою частотою, щоб ефект був максимальним.

При ЕЛОС епіляції важливий фототип пацієнта: для більш темної шкіри і волосся потрібно набагато менший вплив.

Відмінність від інших видів епіляції

Якщо видалення волосся за допомогою воску та електроепіляції супроводжується значними больовими відчуттями, то новий метод діє практично безболісно, ​​що робить його дуже привабливим для людей з низьким больовим порогом. Крім того, ЕЛОС розпізнає власний стрижень і фолікул і впливає адресно, не завдаючи шкоди прилеглим тканинам.

На відміну від звичайної лазерної епіляції, яка найкраще бореться з темними жорсткими волосками, нова технологія дозволяє видаляти також сиві, світлі і Пушкова волосся. Після процедури немає почервонінь, опіків, не залишається рубців, пігментних плям. Не потрібно якоїсь спеціальної підготовки, немає обмежень після самої процедури: можна виходити на сонце, купатися в морі, користуватися косметикою.

Ще один приємний момент: ELOS епіляція стимулює вироблення двох головних білків - еластину і колагену, які складають каркас, внутрішній «скелет» шкіри, не дозволяють їй обвисати, тому шкіра залишається здоровою і красивою.

Протипоказання для проведення процедури

Звичайно, як і інші методи видалення волосся, ЕЛОС епіляція теж має протипоказання, однак вони стандартні: вагітність і онкологічні захворювання. В обох цих випадках небажано хвильовий вплив на організм, якому в даний момент і так доводиться непросто. Про решту приватних випадках протипоказань краще поговорити з лікарем.

Цікаві факти, пов'язані з епіляцією

ELOS епіляція дуже затребувана як жінками, так і чоловіками. Цікаво, що в 19-му столітті вкрай непопулярні були чоловіки з волохатими грудьми. Вони вважалися дикими і малоосвіченими, тому ті чоловіки, які оберталися в світському суспільстві, робили собі епіляцію за допомогою рідкого воску.

Зараз чоловіки теж нерідко вдаються до епіляції, але вже з інших причин: лікарям, кухарям і чоловікам-моделям зайве оволосіння (особливо - рук) заважає в роботі.

Відгуки про новий вид епіляції

Елос епіляція відгуки збирає полярні: від захоплених до обурених. Причому позитивно відгукуються ті, хто пройшов курс, рекомендований лікарем. А обурюються пацієнти зазвичай в тому випадку, коли після 1 - 2 процедур немає стовідсоткового ефекту, хоча в клініці попереджають відразу, що лікування має проводитися курсом.

Іноді дівчата з гіперчутливістю скаржаться на хворобливі відчуття під час проведення ELOS епіляції. У цьому випадку можна порекомендувати за 20 - 40 хвилин до процедури нанести на шкіру спеціальний крем з анестезуючим ефектом, і неприємні відчуття виникати не будуть.

Дивно звучить питання на форумах: чи проводиться ЕЛОС епіляція в домашніх умовах? Ні в якому разі! Апарат для цієї процедури коштує досить дорого, встановлюється в клініці стаціонарно, технічне обслуговування проходить регулярно, що робить процедуру безпечною. У домашніх умовах цього домогтися неможливо, та й нема чого це робити.

І звідки такий дорогий апарат може з'явитися вдома? Хіба що списаний ... Однак нема чого піддавати ризику своє здоров'я, користуючись сумнівними послугами підпільних ескулапів-надомників. Процедура ця в нашій країні дозволена офіційно, багато клінік пропонують таку послугу і несуть повну відповідальність за її результат.