Алмазний пілінг - відгуки, фото до і після, опис процедури і протипоказання


Прагнення кожної жінки знайти ангельський образ, здатний закрутити голову і вабливий чоловіків, породжує все нові способи косметичних процедур по омолодженню і усунення дефектів шкіри. Сучасні методики прагнуть до дбайливого щадіння за умови досягнення необхідного максимального результату. Для досягнення всіх цих цілей і критеріїв повністю підходить алмазний пілінг.

Зміст

 • Що таке алмазний пілінг і в чому його суть
 • У чому відмінність від інших методів пілінгу
 • Техніка виконання процедури
 • Вартість процедури та відгуки

Чим же відрізняється молода шкіра від в'янучої? По-перше, верхній шар шкіри (епідерміс) практично не містить відмерлих лусочок. По-друге, вона багата волокнами молодості: колагеном і еластином, які перебувають у стані тонусу і в достатку містить гіалуронову кислоту. На досягнення цих цілей і спрямовані всі види пілінгу (відлущування) шкіри.


Що таке алмазний пілінг і в чому його суть?

Алмазний пілінг - це один з видів механічного пілінгу (мікродермабразії), що відрізняється щадним ставленням до шкіри і виконується за допомогою спеціальної апаратури, що містить алмазне напилення.

Алмазна микродермабразия дозволяє одночасно досягти двох цілей: відлущування ороговілих (неживих) клітин шкіри і проведення вакуумного масажу, який стимулює глибокі шари шкіри, покращує кровонаповнення, харчування і збагачення її киснем. При посиленні кровообігу, поліпшується стан колагенових волокон і стимулюється вироблення нових клітин, що підвищує тонус шкіри і робить її більш привабливою і молодою.

Позбувшись від відмерлих клітин, шкіра стає молодшою, тонше і красивіше. Крім того, значно поліпшується сприйнятливість і підвищується активність компонентів, що входять до складу косметичних засобів.

У чому відмінність від інших методів механічного пілінгу?

Сам по собі механічний пілінг являє відлущування, очищення верхніх шарів шкіри за допомогою методів механічного впливу.

Відмінність ефекту при використанні дорогоцінного алмазного напилення полягає у властивостях і структурі цього мінералу.

Його надзвичайна міцність і твердість дозволяють використовувати дуже дрібні розміри кристалів для досягнення результату, що забезпечує високий ступінь щажения шкіри і безболісність процедури.

Техніка виконання процедури

Апарат, за допомогою якого виконується алмазна микродермабразия, має не менше десяти різних насадок, які підбираються індивідуально, залежно від типу шкіри і виду усувати проблеми. Кожна насадка виконана у вигляді щіточки і має алмазне напилення.

Насадки в ході процедури поперемінно змінюються, що дозволяє досягти максимального ефекту у важкодоступних місцях або погано піддаються обробці.

Перед алмазної шліфуванням шкіру пацієнта обробляють зволожуючими засобами і розпарюють, що підвищує результативність методики.

Всі рухи ведуться по силових лініях особи, запобігає розтягування шкіри і зміна ситуації на гірше. Обробляється кожен сантиметр шкірних покривів. Під час процедури алмазна насадка безперервно обертається, паралельно працює вбудована витяжна система, що видаляє всі частинки пилу. Таким чином, частинки пилу не потрапляють в дихальні шляхи лікаря-косметолога і пацієнта, не викликають їх роздратування і пошкодження. Процедура займає не більше двадцяти хвилин і дозволяє швидко повернутися до колишнього ритму життя. Після закінчення алмазного впливу, шкіру очищають і наносять заспокійливу маску або крем.


Для досягнення необхідного ефекту може бути призначено від однієї до двадцяти процедур, що залежить від характеру усувати проблеми та індивідуальних особливостей шкіри. Між двома процедурами робиться перерва не менше семи днів, що необхідно для регенерації шкіри. Позитивний ефект помітний відразу, але остаточно результат оцінювати стоїть після проходження всього курсу.

Після виконання такого пілінгу пацієнту рекомендується уникати дії прямих сонячних променів, будь-яких суша препаратів (спиртсодержащих лосьйонів), засмаги в солярії, занять спортом, відвідування сауни і басейну. Бажано, звичайно, уникати використання декоративної косметики.

Відчуття під час і після процедури алмазної мікродермабразії

Під час проведення процедури пацієнт може відчувати легке приємне пощипування і почуття припливу крові до обличчя. Це не тільки не приносить болю чи дискомфорту, а й багатьом приносить задоволення. У найближчі години можливе відчуття легкого печіння і почервоніння шкіри, які тривають близько 2 годин, а також почуття особливої ​​легкості і свіжості.

При особливо чутливій шкірі допускається її невелике почервоніння до двох діб, яке при необхідності можна приховати будь-яким маскуючою тональним засобом.

Показання для виконання процедури

Мікродермабразія особи виконується при будь-якому типі шкіри, вікові обмеження також відсутні. А взагалі виконати процедуру можливо на будь-якій поверхні тіла, що має шкірні покриви. Алмазний пілінг показаний в наступних випадках:

 • для поліпшення зовнішнього вигляду розтяжок і рубців;
 • вирівнювання тону особи;
 • при тьмяному, неживому, сірому вигляді шкіри;
 • розширених порах;
 • дрібних зморшках;
 • поствугрових нерівностях і рубцях;
 • вікових змінах: в'ялості, тьмяності, втрати тонусу, огрубении і утолщении;
 • часто врастающіех волоссі;

Можливі протипоказання:

 • будь-які запальні захворювання шкірних покривів;
 • ушкодження шкіри в місці виконання процедури;
 • вітіліго;
 • судинні зірочки;
 • вагітність;
 • період менструації;
 • цукровий діабет;

Тривалість ефекту

Відомий ефект зберігається не менше 4 місяців, що залежить від характеру усувати проблеми. Так, проблема акне і закупорених пір може повернутися вже через пару місяців, а шліфовка особи при дрібних зморшках дозволяє забути про них більше, ніж на пів року. Звичайно, кожна ситуація індивідуальна і обговорювати стійкість результату доцільно тільки під час консультації з косметологом.

Побічні ефекти

При правильному проведенні процедури та справності апарату побічні ефекти відсутні. Крім того, можливе виконання алмазного пілінгу людям зі схильністю до алергії, так як його гіпоаллергічность підтверджена численними клінічними дослідженнями.
Доцільність виконання

За допомогою алмазного пілінгу за короткий час ви зможете поліпшити свій зовнішній вигляд, позбутися естетичних проблем і підвищити свою самооцінку. Таким чином, алмазна микродермабразия - щадний, малотравматичний, безболісний, але високоефективний метод облагородження зовнішності і омолодження шкіри.

Вартість процедури та відгуки

Про те, що процедура пілінгу алмазним пилом буде не з дешевих - не важко здогадатися. Звичайно, певну роль відіграє рівень косметологічної клініки і її націнка, кваліфікація фахівця. Середня ціна на процедуру шліфовки особи варіює в межах від 2 до 5 тисяч.

Більшість відгуків людей, що пройшли процедуру алмазного пілінгу, позитивні. Дуже великий відсоток пацієнтів, які вдаються до неї знову і знову. Чималу вартість процедури повністю виправдовують позитивним результатом.