Апаратний педикюр відгуки та рекомендації


Сьогодні в моді турбота про своє здоров'я і зовнішній вигляд. Красива доглянута зовнішність дозволяє як чоловікам, так і жінкам впевнено почувати себе в колективі, домагатися кар'єрних висот, вибудовувати свої стосунки з протилежною статтю.


Але краса - це не тільки стильна зачіска, підтягнута фігура і модний манікюр. У наш час велика увага приділяється красі та здоров'ю ніг. А цього вкрай складно домогтися без хорошого професійного педикюру.
SPA-салони і студії краси пропонують кілька різних видів даної процедури. Особливою популярністю користується педикюр, зроблений за допомогою спеціального медичного апарату.


Що таке апаратний педикюр?

Апаратний педикюр - безпечна лікувальна процедура, проведена за допомогою спеціального косметологічного приладу і особливих медичних препаратів. Явище це в Росії досить нове, але швидко завойовує популярність. Вперше процедура була випробувана в Німеччині та призначалася пацієнтам швидше з медичних міркувань: видалення застарілих мозолів, натоптишів і інших шкірних утворень. Пізніше метод стали використовувати і в естетичних цілях.

Апарат для педикюру являє собою високотехнологічний медичний прилад, що має кілька різних насадок, що обертаються під час роботи. За допомогою подібних насадок можна набагато легше обробити проблемні зони стоп, адже вони видаляють мертві клітини шкіри набагато ефективніше і безпечніше, ніж пемза.

Крім естетичного догляду за ногами, метод здатний вирішити такі проблеми, як врослий ніготь, регулярна поява тріщин на п'ятах, натоптиші, мозолі.
Як правило, дана процедура проводиться в салоні досвідченими майстрами-професіоналами з педикюру. Саме кваліфікований майстер здатний визначити наявність якого-небудь прихованого захворювання шкіри або нігтів, про який ви можете навіть не здогадуватися.

Технологія апаратного педикюру

Дана процедура проходить у кілька етапів: розм'якшення шкіри спеціальними медичними препаратами (без використання водяних ванн), видалення огрубілих верхніх шарів епітелію, обробка шкіри стоп, обробка кутикули, полірування нігтів.

Розглянемо більш докладно всі фази цього методу.

Сучасна технологія апаратного педикюру:

 1. Майстер наносить спеціальну дезінфікуючий засіб на свої руки і на ноги клієнта. Робиться це для того, щоб запобігти занесенню інфекції під час проведення процедури.

 2. Потім він наносить на стопи клієнта розм'якшує гель, який впливає на жорсткий ороговілий шар шкіри. Даний засіб - препарат швидкої дії, тому достатньо 10 хвилин його перебування на шкірі, щоб вона стала досить пористої.

 3. За допомогою самого малої насадки майстер обробляє область кутикули, а більш великої насадкою проходиться по ороговілості навколо нігтя.

 4. Потім відбувається оформлення нігтьових пластин. З цією метою коректують довжину нігтя за допомогою кусачок, а потім за допомогою насадки з білого каменю виконують шліфовку нігтів і моделювання їх форми. Варто відзначити, що робота з даною насадкою потребує певного досвіду й акуратності, оскільки будь-який необережний рух може призвести до микротравме.

 5. На наступному етапі майстер за допомогою рушника знімає розм'якшує гель з шкіри і насадками видаляє розм'якшений шар клітин зі стоп клієнта. Для різних ділянок шкіри використовуються різні фрези приладу. Більш глибокі шари зрізаються особливим педикюрним верстатом.

 6. Після обробки ніг шліфувальними насадками, на шкіру наносяться на 15-20 хвилин лікувальні засоби, які покликані боротися з різними їх проблемами. Наприклад, засіб для втомлених ніг, засіб для зменшення пітливості ніг і т.д.

 7. Далі майстер обробляє область пальців ніг, використовуючи тампонодержатель. На цьому етапі, за допомогою щипчиків видаляються задирки. Якщо у клієнта існує проблема врослих нігтів, на пошкоджену ділянку наносять спеціальний розм'якчувач, а після нього - дезінфікуючий склад. Потім проводиться обробка шкіри пальців ніг шліфувальними насадками, такими ж, які використовувалися при обробці шкіри стоп, але меншого діаметру.

 8. Після того, як все буде закінчено, фахівець легкими масажними рухами втирає в шкіру ніг захисне масло, а потім покриває нігті декоративним або лікувальним лаком.

 9. На заключному етапі майстер наносить пудру-тальк на ноги клієнта.

Медичний педикюр в домашніх умовах

Апарат для педикюру можна використовувати і в домашніх умовах. Для домашнього використання випускаються апарати з більш низькою потужністю та спрощеної комплектацією, ніж для використання в салонах. Медичний педикюр будинку слід проводити за тією ж самою технологією, що і в студіях краси.

Але при цьому важливо пам'ятати, що до придбання необхідного навику потрібно ставити машину на невелику швидкість обертання насадок, щоб не травмувати ніготь або шкіру навколо нього. Тому можливо, що спочатку проведення даної процедури в домашніх умовах буде займати досить довгий час.

Для оптимального результату домашній педикюр потрібно робити не рідше 2-3 разів на тиждень. Це допоможе домогтися гарного результату за нетривалий час. Шкіра ніг стане ніжною та м'якою, а нігті - гладенькими.

Переваги даного методу педикюру

Апаратний педикюр значно відрізняється від інших, більш звичних видів подібної процедури. У цього методу є маса переваг у порівнянні з класичними методами педикюру, а саме:

 • за допомогою насадок можна обробити навіть важкодоступні та особливо проблемні місця стоп;
 • при виконанні даної процедури для розм'якшення шкіри замість води використовуються спеціальні склади і креми, які до всього іншого мають ще й лікувальний ефект;
 • після виконання такого педикюру шкіра стоп залишається м'якою і ніжною більш тривалий час за рахунок того, що вона наростає дуже повільно;
 • під час шліфовки шкіри стопи відбувається масаж її рефлекторних зон, що в свою чергу благотворно впливає на загальний стан організму. Плюс до всього це сприяє зменшенню пітливості ніг;
 • даний метод дозволяє безпечно і безболісно обробляти застарілі мозолі і натоптиші;
 • розм'якшення кутикули не видаляється, а підрівнюється за допомогою однієї з насадок;
 • нігті після подібного відходу позбавляються від шару відмерлих клітин, що в значній мірі покращує їх обмін речовин. До того ж процедура здатна повернути естетичний вигляд пошкодженим грибком нігтям, позбавити їх від крихкості;
 • під час виконання процедури застаріла шкіра не зрізається, а м'яко віддаляється за допомогою насадок, здорові ділянки її не травмуються. Саме завдяки цій обставині метод може бути рекомендований діабетикам і людям, у яких порушений нормальний цикл кровообігу;
 • стерилізація використовуваних інструментів зводить до нуля можливість занесення різних інфекцій або грибків.

Апаратний педикюр є якісною лікувальною і профілактичною процедурою догляду за нігтями і шкірою ніг. Але не варто сподіватися на те, що він здатний вирішити всі проблеми зі здоров'ям ніг. Грибок нігтів допоможе вилікувати тільки дерматовенеролог, а різні деформації стопи - лікар-ортопед. Але не потрібно забувати про те, що здоров'я наших ніг - в наших руках.