Безопераційна ліпосакція відгуки й опис сучасних методик корекції фігури


Багато років жінкам доводилося миритися зі своїми зайвими кілограмами або виснажувати себе всілякими дієтами і фізичними вправами. Але дуже складно залишатися у формі в епоху генно-модифікованої їжі, фастфуду та хронічної відсутності вільного часу.

Зміст

 • Ультразвукова ліпосакція
 • Лазерний ліполіз
 • Ін'єкційний ліполіз
 • Радіохвильової ліполіз

Сучасна естетична медицина не стоїть на місці і для швидкого моделювання фігури вже зараз існує кілька методик безопераційної ліпосакції (пластичні хірурги проти використання слова «ліпосакція» в опис цих методик, так як, строго кажучи, ліпосакція увазі хірургічне втручання).


Суть слова "ліполіз" полягає в розщепленні жирів з утворенням енергії, води і вуглекислого газу. У косметології ліполізом називають процедуру позбавлення від жирових відкладень шляхом застосування різних безопераційних методик.

Методика безопераційної ліпосакції - це швидкий і безболісний спосіб позбутися зайвих жирових клітин, зменшити свої обсяги, при цьому уникаючи операційного ризику і довгого відновного періоду після хірургічної операції.

Людський організм влаштований таким чином, що жирові клітини (адипоцити) практично не розщеплюються. Організм відкладає жир про запас, щоб використовувати його в екстрених випадках (хвороба, голод) як енергії, але якщо цього не відбувається, то жирові клітини продовжують накопичуватися. Безопераційні методики ліпосакції змушують ці малорухливі накопичення швидко розщеплюватися, зменшуючи, таким чином, жирову підшкірну прошарок.

Існує кілька видів ліполізу, в основу яких покладені різні фізичні процеси. Найпопулярніші методи ліпосакції без хірургічного втручання: ультразвуковий (кавітація), лазерний, ін'єкційний та радіохвильовий ліполіз (RF-ліполіз). Кожна методика має свої можливості, плюси і мінуси, показання та протипоказання. Вибрати відповідну саме вам процедуру допоможе досвідчений лікар-косметолог після ретельного огляду.

Ультразвукова ліпосакція

Серед сучасних методик безоперационного видалення жиру перше місце за популярністю займає ультразвукова ліпосакція або кавітація. За допомогою цього методу легко і безболісно можна позбутися зайвих обсягів в області талії і живота, сідниць, стегон, другого підборіддя, спини, задньої частини шиї, передпліч, колін.

Суть кавітації полягає в наступному. Спеціальний апарат, який називається кавітаційний генератор, виробляє низькочастотні ультразвукові коливання.

Ці хвилі мають строгі параметри (частоту, щільність потоку, тиск), які задаються комп'ютером. Під дією ультразвуку жирові клітини руйнуються з утворенням енергії. Рідина з адипоцитів надходить в лімфатичні судини і успішно виводиться з організму. Таким чином, відбувається руйнування жирових клітин завдяки фізичній явищу - ультразвуку.

Ефект від кавітації стає помітним відразу після першої процедури. За один сеанс можна позбутися 15 мл жиру. Кавітація не тільки моделює фігуру, вона активно бореться з целюлітом. Після ультразвукового ліполізу шкіра стає гладкою і пружною.


Протипоказання до кавітації:

 • хронічні хвороби печінки (цироз, гепатит);
 • вагітність і лактація;
 • жовчнокам'яна хвороба;
 • ендопротезування суглобів;
 • металеві конструкції в тілі в зоні дії ультразвуку;
 • хронічні захворювання нирок;
 • хвороби крові та судин;
 • порушення цілісності шкіри в зоні дії ультразвуку;
 • декомпенсований цукровий діабет;
 • остеопороз;
 • онкологічні захворювання;
 • імплантований кардіостимулятор.

Лазерний ліполіз

Лазерна ліпосакція - це руйнування жирових відкладень за допомогою енергії лазера. Метод заснований на принципі виборчого фототермоліза (енергія лазера поглинається адипоцитами і перетворюється в тепло).

В результаті клітини жиру поглинають цю енергію і руйнуються (лазерний ліполіз), зменшуючи в обсязі жировий прошарок.

Показання до застосування лазерного видалення жиру:

 • моделювання фігури (видалення жиру з талії, живота, стегон, другого підборіддя, спини, і інших проблемних ділянок);
 • лікування целюліту;
 • видалення ліпом;
 • корекція гинекомастии.

Переваги лазерної безопераційної ліпосакції наступні:

 • процедура практично безболісна і мало травматична;
 • поряд з видаленням жиру, лазерний промінь сприяє ліфтінгу шкіри, завдяки чому шкіра не обвисає після процедури;
 • позбавлення від целюліту;
 • короткий відбудовний період;
 • фотостімулірующій ефект на шкіру;
 • можливість повторного впливу.


Ін'єкційний ліполіз

Це метод безоперационного моделювання фігури завдяки ін'єкціям в підшкірну жирову клітковину ферменту фосфатидилхоліну, який активно стимулює ліполіз. Це натуральне речовина, яку отримують з сої. Фосфатидилхолін виробляється в печінці людини і бере участь у процесі обміну жирів в організмі. Функція ферменту полягає в тому, щоб швидко і без шкоди розщепити жирові відкладення і вивести їх з організму.

Локальне введення ферменту дозволяє моделювати фігуру в залежності від побажань. Уколи допоможуть позбутися від невеликих локальних жирових відкладень (жирові "подушечки" навколо пупка, на щоках, боках, подвійне підборіддя). Це дуже зручно, тому що дієтами і фізичними вправами від таких дрібниць важко позбутися, а зробити операцію немає можливості.

Недоліком такого методу є те, що від великого обсягу жиру позбутися неможливо (живіт і талію змоделювати не вдасться). За весь курс ін'єкцій можна позбутися від 4-6 см зайвого об'єму, але не більше. Таким чином, ін'єкційний ліполіз не замінить хірургічної ліпосакції, але виявиться дуже дієвим методом у боротьбі з маленькими недоліками фігури.

Радіохвильової ліполіз

RF-ліполіз - це нова методика серед методів безопераційної ліпосакції. Процедура володіє відразу двома ефектами - позбавлення від зайвого жиру і підтяжка шкіри (ліфтинг). В основу методу покладено вплив електричного струму на жирову тканину радіохвиль.

Людське тіло є відмінним провідником струму, а жирова тканина більш всіх тканин здатна поглинати радіохвилі. Під дією цієї енергії жирові клітини руйнуються, що сприяє моделюванню фігури. Під час RF-ліполізу відбувається поліпшення процесів кровообігу в підшкірній жировій клітковині, активація реакцій розщеплення жирів, структурні зміни в сполучної тканини, що сприяє зникненню целюліту.


Для досягнення потрібного ефекту зазвичай потрібно 8-10 сеансів радіохвильової ліпосакції. Частота сеансів повинна становити 1 раз на тиждень. Ефект від процедури триває протягом 4-6 місяців.

Якщо ви зважилися вдатися до ліпосакції, то обміркуйте варіант про безопераційних методиках. Адже в деяких випадках по ефективності вони не поступаються хірургічної операції, при цьому практично відсутній ризик ускладнень і побічних ефектів.