Безопераційна ультразвукова ліпосакція відгуки й опис процедури


Напевно, не створив ще Бог на землі таку жінку, яка б не хотіла в собі що-небудь поліпшити або змінити. Більшість скарг наших дам припадає на храм душі - тіло, його контури і силует. Когось турбують зайві кілограми, і днями безперервно, вважаючи калорії і потіючи в спортзалі, людина чекає заповітного результату.

Зміст

 • Суть безопераційної ліпосакції і ефекту кавітації
 • Техніка та методика процедури
 • Протипоказання
 • Відгуки пацієнтів

Хтось уже домігся успіху, скинув вагу, але все ще не може з гордо піднятою головою пройти вздовж набережної, бо не радує обвисла шкіра або вперто збереглися жирові відкладення в проблемних місцях. А хтось і зовсім не худнув, все життя ведучи здоровий спосіб життя, але при нормальній вазі природа сама визначила, де повинні зберігатися жирові клітини, засмучуючи свого володаря.


На сьогоднішній день мрія жінки поліпшити свої форми за короткий проміжок часу, при цьому не лягаючи на операційний стіл, не витрачаючи сил на спортзал і виснажливі обгортання стала здійсненна завдяки такому інноваційному методу, як ультразвукова ліпосакція. Ця безоперационная методика зменшення обсягів тіла зайняла міцні позиції в індустрії краси, але, як і будь-який інший метод, знайшла ряд прихильників і супротивників.

Суть безопераційної ліпосакції і ефекту кавітації

Суть ультразвукової безопераційної ліпосакції (кавітації) полягає в дії низькочастотних сфокусованих ультразвукових хвиль на жирові клітини (адипоцити), які складаються не тільки з тригліцеридів, але і частинок повітря. Під дією ультразвуку в адипоцитах виникає ефект кавітації, що полягає у збільшенні розміру повітряних бульбашок, які роздуваються і як би вибухають, викликаючи загибель жирової клітини і рівномірне зменшення товщини жирових відкладень в проблемних зонах.

Першими гинуть самі об'ємні клітини, що пов'язано з тонкістю їх оболонки. Завдяки спеціально заданою програмою ультразвук проникає не тільки під шкіру, але і на більш глибокі ділянки жирової клітковини. Залишки зруйнованих жирових клітин розносяться з потоком крові і по лімфатичних судинах, переробляючи в печінці. При цьому ультразвук надає пряму руйнівну дію тільки на жирову тканину, не пошкоджуючи і не надаючи негативного впливу на інші процеси і тканини в організмі.


Ефективність та безпека методики руйнування жирових клітин під дією сфокусованих ультразвукових хвиль підтверджені рядом клінічних досліджень. Крім того, в результаті процедури шкіра в проблемній ділянці розгладжується. Це відбувається завдяки рівномірному знищенню жирових клітин в підшкірній клітковині та зміцненню власних колагенових волокон в епідермісі, які відповідають за пружність і еластичність шкіри. Таким чином, обсяг жирових відкладень зменшується, а шкіра підтягується і скорочується, набуваючи ідеальний рельєф.

Техніка та методика процедури

Перед процедурою необхідно пройти консультацію, на якій лікар-косметолог виключить у вас наявність протипоказань, визначить необхідну кількість процедур та області тіла, які потребують корекції. Заздалегідь обмовляється вартість, яка індивідуальна для кожної ділянки тіла і залежить від кількості сеансів.

Лікар визначає межі ділянки, який вимагає ультразвукової обробки, відзначаючи їх маркером. Спеціальним комп'ютерним пристроєм аналізуються позначені ділянки, і задається індивідуальна програма з необхідною частотою ультразвуку та тривалістю процедури.

Пацієнт лягає на кушетку, на шкіру наноситься проводить гель. Поступовим переміщенням датчика по оброблюваної ділянки, доктор назавжди жінку від непотрібних жирових клітин. Ці маніпуляції абсолютно безболісні і не викликають неприємних відчуттів. Шкірні покриви не ушкоджуються і не потрібно періоду для відновлення. Безопераційна ліпосакція дозволяє домогтися зменшення загального обсягу від 2 до 10 сантиметрів протягом курсу процедур, а помітити результат можна вже через два тижні.

Ділянки, безпосередньо схильні до дії хвиль, зменшаться вже після другої процедури. Для прискорення виведення зруйнованих адипоцитів часто рекомендують одночасно використовувати масаж або обгортання. Також у день процедури лікарі радять рясне пиття, що сприяє прискоренню метаболізму і позбавлення від залишків зруйнованих клітин.

Зазвичай курс складає від чотирьох до восьми процедур, все залежить від товщини жирових відкладень. Процедури призначаються зазвичай один раз в одну - два тижні, тривалістю від 20 хвилин до години.

Вартість курсу приблизно відповідає ціні за ліпосакцію за допомогою операції. Побічних ефектів і ускладнень, на сьогоднішній день, не виявлено.

Повністю оцінити результат можна лише через місяць, коли зруйнована жирова тканина повністю виведеться з організму. Ультразвуковий ліполіз є не тільки гідною альтернативою хірургічній методикою, а й часто рекомендується як її продовження, для підвищення естетичного ефекту, формуючи ідеальні обриси.

Протипоказання

Безопераційний ліполіз має ряд протипоказань, як і будь-яка інша методика:

 • Весь період вагітності та годування груддю;
 • Використання кардіостимулятора (можливий збій його роботи);
 • Наявність гриж в зоні впливу;
 • Цукровий та нецукровий діабет;
 • Діти та підлітки до 18 років;
 • Наявність будь-яких онкологічних захворювань;
 • Пошкодження шкірних покривів на оброблюваних ділянках: алергічні висипання, псоріаз, ранки;
 • Процедура не проводиться на обличчі, промежини, слизових, області серця і варикозних розширених венах.

При наявності протипоказань процедура відміняється або відкладається, для уникнення погіршення стану здоров'я пацієнта.

Відгуки пацієнтів

Більшість відгуків про методику ультразвукового ліполізу позитивні. Особливо ефект помітний у тих, хто не страждає надмірною вагою, а бажає позбавитися від відкладень в проблемних зонах. При цьому негативні висловлювання зводяться до того, що жінки очікують миттєвого приголомшливого результату після першої процедури, або хочуть позбутися проблеми набору ваги і збільшення обсягів назавжди. Це, звичайно, неможливо.

Для отримання ефекту необхідний повний курс процедур і запас терпіння. Безумовно, збільшення обсягів оброблюваної ділянки відбуватиметься повільніше, але позбавити від набору ваги в подальшому можуть тільки фізичні вправи і правильне харчування, адекватне затрачуваної енергії. Необхідно розуміти, що ліпосакція без операції націлена на поліпшення контурів тіла, вирішення проблем целюліту, але не підходить для загального зниження ваги.

Ультразвукова ліпосакція - це безопераційна терапевтична методика, яка дозволяє буквально виліпити новий жіночий силует, прибрати ті місця, які, незважаючи на зниження ваги, залишаються, засмучуючи і дратуючи володаря. При цьому вона не заподіює страждань від болю, шрамів, не приносить неприємних спогадів і не вимагає часу на відновлення.