Безопераційна підтяжка обличчя нові альтернативи пластичної хірургії


Важко сьогодні зустріти жінку, яка не дбала б про свій зовнішній вигляд. Краса, молодість і доглянутий вигляд надають жінкам впевненості в собі і просто дозволяють їм бути щасливими. Але якщо фігуру можна зберегти завдяки правильному харчуванню і фізичним вправам, то стерти з лиця сліди впливу часу набагато складніше.

Зміст

 • Радіохвильової ліфтинг: суть методики і її можливості
 • Мезоніті для підтяжки обличчя
 • Біоревіталізація: ін'єкції молодості
 • Плазмоліфтінг - вітчизняна процедура омолодження
 • Фракційне лазерне омолодження: суть методу
 • Фотоомолодження особи: як це діє
 • Інфрачервоний термоліфтінга: суть методики

Саме обличчя, шия і руки видають справжній вік жінки. Сьогодні існує багато методик пластичної хірургії, які допомагають сркить свій справжній вік і виглядати молодше на 10, а іноді і на 15-20 років. Але існує альтернатива у цій вічній боротьбі з віком. Все більшою популярністю користується безоперационная підтяжка обличчя, за допомогою якої можна позбутися від зморшок, підтягнути деякі ділянки тіла і відновити пружність шкірних покривів.


Радіохвильової ліфтинг: суть методики і її можливості

Процедура під назвою радіохвильової ліфтинг - це безопераційна підтяжка шкіри обличчя, в основі якої знаходиться дію радіохвиль. Такі радіохвилі, які генерує спеціальний апарат, мають здатність прискорювати відновні процеси в тканинах, вони стимулюють клітини шкіри швидше синтезувати колаген та еластин, які забезпечують пружність і запобігають утворенню зморшок. RF-ліфтинг або термоліфтінга нешкідливий для людини.

Радіохвилі діють тільки локалізовано, в місці, де проводиться процедура. Знеболювання не потрібно, так як методика абсолютно безболісна, реабілітаційного періоду не вимагає. Радіохвильової або радіочастотний ліфтинг можна застосовувати на будь-якій ділянці тіла: на обличчі, в зоні декольте, на животі, стегнах, кистях рук. В результаті, після кількох сеансів шкіра стане еластичною, пружною, значно молодшою ​​і підтягнутою.

Основні показання до RF-ліфтингу:

 • Симптоми старіння шкірного покриву (зморшки, втрата обсягів особи)
 • Знижений тонус шкірних покривів;
 • Целюліт;
 • Пігментація й інші дефекти;
 • Розтяжки;

Мезоніті для підтяжки обличчя

Ця методика відноситься до новинок у сфері anti-age терапії. Мезоніті для підтяжки обличчя - це безопераційний ліфтинг обличчя, в основі якого лежить методика голкорефлексотерапії. У ході процедури під шкіру вводять дуже саморассасивающіеся спеціальні нитки за допомогою тонких атравматичних голок.

Вони підносити обвислі тканини і активно стимулюють вироблення колагену, завдяки чому шкіра стає пружною і молодшою. Ефект стає помітним вже через 2-3 тижні і триває більше 1 року.

Дана процедура дозволить вам:

 • Прибрати зморшки і омолодити обличчя, шию, зону декольте;
 • Підняти брови;
 • Прибрати носогубні складки, кісетние зморшки навколо рота;
 • Відновити овал обличчя, щоки.

Існує метод, який ще не можна віднести до повноцінної пластичної операції, але і безопераційним його назвати важко. Це ендоскопічна підтяжка обличчя. Він також як і мезоніті, відноситься до інноваційним методам омолодження.

Біоревіталізація: ін'єкції молодості

Якщо дослівно перекласти назву цього методу, то вийде "повернення до життя". Біоревіталізація повертає старіючої шкіри колишню красу і пружність, надає їй здоровий і доглянутий вигляд.

Підтяжка обличчя без операції за допомогою методики биоревитализации являють собою комплекс внутрішньошкірних ін'єкцій гіалуронової (натуральної) кислоти, яка є головною складовою сполучної тканини, і бере участь в регенераторних процесах, надає шкірі обсяг і пружність, розгладжує зморшки і перешкоджає утворенню нових.


Омолоджуюча биоревитализация може застосовуватися на будь-якій ділянці (особа, область декольте, шия, руки). Саме дані частини тіла найбільше страждають від руйнуючої ультрафіолетового впливу, втрачаючи гіалуронову кислоту.

Плазмоліфтінг - вітчизняна процедура омолодження

Це методика безоперационного омолодження, в основі якої знаходиться застосування власної плазми пацієнта. Розроблена і випробувана ця методика нашими вченими.

Плазмоліфтінг, в основу якого покладено відновлює ефект багатою тромбоцитарними клітинами плазми, відноситься до методик самоомоложенія.

Плазму пацієнта вводять в проблемні місця за допомогою внутрішньошкірних ін'єкцій, що активізує функцію фібробластів і синтез колагену. В результаті таких маніпуляцій активізується біологічний механізм відновлення шкіри і її омолодження без операцій і радикальних заходів.

Фракційне лазерне омолодження: суть методу

Це інноваційний, абсолютно безпечний і ефективний метод безоперационного омолодження. Фракційне лазерне омолодження направлено на стимуляцію регенераторних процесів в глибоких шарах шкірного покриву. Фракційна шліфування може застосовуватися, як для старіючої, так і для молодої шкіри.

Дана методика дозволить досягти неперевершених результатів омолодження і підтяжки. Процедура - фракційне лазерне безопераційне омолодження підходить для шкіри будь-якого типу, і дозволяє отримати бажані результати навіть влітку. Ефект моментальний, триває він до 3-4 місяців.

Фотоомолодження особи: як це діє

Суть методики полягає у впливі на шкіру високоінтенсивних джерел світла. Фотоомолодження особи, як і більшість безопераційних методів ліфтингу, стимулюють вироблення клітинами колагену, гіалуронової кислоти, еластину, без яких пружна і молода шкіра не може існувати.

Після курсу фотоомолодження зони декольте, обличчя, шиї пацієнти отримують рівну, здорову, гладеньку шкіру, без істотних косметичних дефектів. Крім цього, можна ефективно боротися з такими недоліками, як судинна сітка, надлишковий ріст волосся, дрібні зморшки і пігментація.

Інфрачервоний термоліфтінга: суть методики

Суть методу інфрачервоного термоліфтінга полягає в глибокій обробці шарів шкіри інфрачервоним випромінюванням. Під впливом підвищеної температури волокна колагену ущільнюються і стискаються, за рахунок такого ефекту поліпшується тонус шкірних покривів.


Завдяки своїй дії, інфрачервоний безопераційний термоліфтінга прекрасно згладжує носогубні складки і звужує шкірні пори. При дії на проблемні ділянки шкіра відмінно підтягується і набуває більш чіткий контур.

Сучасні безопераційні методи омолодження характеризуються різними ефектами і тривалістю своєї дії. Тривалість дії того чи іншого методу часто залежить від генетичної схильності людини, її фізіологічних особливостей, типу шкіри та догляду за нею.

Зрозуміло, що всі ці методи не можна порівнювати з пластичною хірургією, але завдяки грамотно підібраному комплексу anti-age терапії можна значно відсунути необхідність в операції. Вибір методу омолодження - це дуже серйозний процес, так як всі з них мають свої протипоказання. Тому цим має займатися тільки висококваліфікований фахівець. Довіряйте свою красу і здоров'я професіоналам.