Блефаропластика відгуки, ціни, фото до і після


Хоча очі і відображають стан нашої душі, але саме вони першими зрадницьки видають наш вік. Всьому виною - природна тонкість шкіри, навколишнього очі. Найменші вікові зміни проявляються тут, як лакмусовий папірець, не шкодуючи ні жінок, ні чоловіків.

Зміст

  • Традиційна блефаропластика
  • Методи безопераційної блефаропластики
  • Який же метод вибрати?

Навислі повіки, "мішки", вузький розріз очей викликають невпевненість і породжують ряд комплексів, що заважають жити. Сучасна медицина здатна запропонувати швидке і безпечне рішення цієї проблеми. На сьогоднішній день існує пластична операція з усунення естетичних дефектів повік, зміни розрізу очей - блефаропластика.


Операція пластики повік може бути рекомендована при нависають, "важких" століттях, "мішках" під очима, опущених зовнішніх куточках, а також тим пацієнтам, яких не влаштовує форма розрізу очей.

Традиційна блефаропластика

Виділяють види традиційної блефаропластики:

  • Верхня - блефаропластика верхніх повік;
  • Нижня - блефаропластика нижніх повік;
  • Кругова - одночасно виконується пластика верхніх і нижніх повік.

Операцію виконують в стаціонарних умовах під загальним наркозом. Перед операцією з пацієнтом обмовляється її хід, при необхідності, виконуються мітки маркером (для позначення лінії майбутнього розрізу). Залежно від виду блефаропластики і її цілей, виконують розріз шкіри. При пластиці верхніх повік розріз роблять у тому місці, де формується природна шкірна складка, що надалі дозволяє приховати малопомітний рубець.

Якщо необхідно прибрати мішки під очима, то виконується блефаропластика нижніх повік. Оперативний доступ виконують максимально близько до краю століття, що зводить помітність рубчика до мінімуму. Транскон'юнктивальна блефаропластика відрізняється тим, що доступ здійснюють на внутрішній (зворотної) стороні повік. Після такої операції виявити рубець і довести її проведення неможливо, але показана вона тільки в тому випадку, якщо немає необхідності в висічення зайвої шкіри.

Через виконаний розріз видаляють надлишки жиру і надлишок шкірних покривів. При необхідності, операцію доповнюють пластикою кругових м'язів очей.

Тривалість операції строго індивідуальна і залежить як від обраного методу і доступу, так і від індивідуальних особливостей пацієнта. Середня тривалість варіює в межах від одного до трьох годин.

Додому можна відправитися вже до вечора. На наступний день необхідно буде з'явитися в клініку до оперуючому хірургу для обробки швів і перев'язки. Шви знімають, як правило, на 8 добу. Синці розсмокчуться через 10 днів, а набряки повністю зійдуть приблизно через місяць. Остаточний результат косметичної операції прийнято оцінювати не раніше, ніж через 2 місяці. За цей час відбувається відновлення відтоку лімфи, що повністю усуває набряк.

При виписці пацієнт отримує ряд рекомендацій. Доктор повідомляє про те, що тепер необхідно уникати засмаги в області рубця (в цьому допомагає носіння якісних сонцезахисних окулярів), не можна користуватися контактними лінзами деякий час. Призначаються знеболюючі препарати, що розсмоктують мазі, компреси і очні краплі.

Ускладнення традиційної блефаропластики

Виділяють наступні ускладнення після традиційної блефаропластики:

  1. Підшкірна гематома - скупчення крові в підшкірній клітковині. Усувають за допомогою холодних компресів і гепаринвмісних мазей. Рідко доводиться розсовувати краї операційної рани і шукати кровоточить посудину.
  2. Ектропіон (виворіт століття) - виникає при надмірно великій кількості вилученої шкіри. Для запобігання цій ситуації пацієнтам рекомендують після операції спеціальні вправи, що підвищують тонус м'язів.
  3. Підвищена сльозоточивість - може виникати в перші 2 тижні післяопераційного періоду. Набряк тканин призводить до зміщення слізних точок назовні, що і викликає сльозотечу.


Методи безопераційної блефаропластики

Прагнення кожної людини уникнути операції, але змінити свою зовнішність - цілком нормально і пов'язано з природним інстинктом самозбереження. Частини пацієнтів протипоказана операція у зв'язку з супутніми захворюваннями, багато хто не готовий витратити свою відпустку на відновлення зовнішності. У цих випадках пропонується альтернативна методика - безопераційна (терапевтична) блефаропластика, при якій естетичні дефекти в області, навколишнього очі (періорбітальній), усуваються без застосування оперативної техніки. Безопераційна блефаропластика може бути виконана ін'єкційним або лазерним методом.

Ін'єкційна блефаропластика

Існують різні види препаратів, які вводяться підшкірно і надають чарівний омолоджуючий ефект.

Для позбавлення від нависання повік виконується кілька уколів в ту область, де міститься максимальна кількість жирової тканини. Чудеса перетворення можна пояснити дією препарату, до складу якого входить речовина, стимулююча ліполіз.

Також використовують спеціальні омолоджуючі коктейлі, до складу яких входять аналоги жіночих статевих гормонів рослинного походження, вітамінів, колагену, амінокислот, еластину. Ці речовини покращують і прискорюють обмінні процеси в шкірі, підтягують її і роблять молодше. Для отримання помітного ефекту необхідно курсове лікування: до восьми процедур, виконуваних через тиждень.

Не меншою популярністю користуються ін'єкції препаратів, що збільшують товщину підшкірного шару. Їх вводять в область складок, і відбувається розгладження зморшок і зникнення темних кіл.

Лазерна (терапевтична) блефаропластика

У цьому випадку лікар користується не скальпелем, а лазерним приладом. Лазерний промінь проникає на строго задану глибину без зайвого перегріву тканин, тим самим мінімально пошкоджуючи тканинні структури і максимально скорочуючи ймовірність ускладнень і тривалість відновного періоду.


Крім того, лазерна блефаропластика сприяє синтезу колагенових і еластинових волокон, що сприяє підтягування (ліфтінгу) шкіри. Щоб добитися максимального стійкого результату необхідно близько 4 процедур, виконуваних через місяць.

Після лазерної пластики не залишається синців, протягом тижня може бути лише невелике почервоніння і малопомітний набряк. Процедура лазерного омолодження займає не більше години, не вимагає знеболення і не впливає на загальне самопочуття. Безпека та ефективність методики підтверджені безліччю професійних клінічних досліджень.

Який же метод вибрати?

Безопераційні методики мають, як і будь-який метод, свої плюси і мінуси. До позитивних сторін можна віднести більш низьку ціну, порівняно з традиційною, відсутність операційних ризиків, больових відчуттів, післяопераційних ускладнень, дуже короткий відбудовний період, оборотний ефект - можливо розчинення наповнювачів введенням спеціальних ензимів.

Але результат зберігається до 4 років, необхідно неодноразове відвідування косметолога та виконання низки процедур. Остаточна сумарна вартість курсового лікування виявляється не менше, а часом навіть більше, ніж загальна ціна операції.

При традиційній пластиці ефект зберігається на довгі роки, усувається одноразово весь надлишок шкіри і підшкірно-жирової клітковини, операція виконується одномоментно професіоналами своєї справи, які зводять до мінімуму всі можливі ускладнення, і може бути доповнена безопераційним методиками для досягнення найкращого результату. Більшість відгуків після блефаропластики - позитивні, пацієнти задоволені результатом операції і швидко забувають перенесений страх під час операції і біль.

На сьогоднішній день, традиційна блефаропластика - найефективніший метод усунення дефектів періорбітальній області, який має прийнятну ціну, низьку частоту ускладнень і забезпечує максимальний результат на довгі роки. Остаточний вибір залишається, звичайно, за вами.