Гіалуронова кислота для обличчя еліксир молодості


Зараз багатьох жінок дуже цікавить питання: чи дійсно важлива гіалуронова кислота для обличчя настільки, наскільки про це говорять лікарі? Відразу скажемо: так, це правда, дуже важлива.

Зміст

 • Що таке гіалуронова кислота?
 • Як вона працює
 • Мезотерапія обличчя гіалуронової кислотою, або биоревитализация
 • Біоармірованіе особи гіалуронової кислотою: час назад
 • Гіалуронопластика особи - без болю і уколів
 • Протипоказання до застосування гіалуронової кислоти
 • Відгук про гіалуронову кислоту для обличчя

Не тільки для обличчя, але і для всього організму в цілому. А вже якщо ви недавно проходили процедуру глибокого пілінгу, так застосування гіалуронової кислоти для обличчя вам просто необхідно! Це дуже потужний зволожувач, створений самою природою. Звертатися до таких процедур можна починаючи з 30-35 років, коли в шкірі починаються вікові зміни.


Точніше, не треба чекати помітних проявів старіння. Адже давно відомо: профілактика - більш дієва міра, ніж лікування виниклих проблем, найчастіше вже незворотних. І дешевша ...

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота за своєю суттю - це полімер, мукополісахарид. Входить до складу багатьох тканин організму: це рогівка ока, склоподібне тіло, хрящі, слина, кістки, синовіальна рідина (всередині суглобів), сполучна тканина, нервова і епітеліальна (тобто шкіра і слизові оболонки). Властивості полімеру залежать від довжини молекули. З віком полімерні ланцюжки стають коротшими, а це негативним чином позначається на роботі організму: відбуваються дистрофічні (дегенеративні) зміни в очах, суглобах, тканинах.

Особливо це помітно на обличчі - шкіра стає сухішою, втрачає еластичність, з'являються зморшки, западають носогубні складки. У такий момент гіалуронова кислота для обличчя необхідна, тому є обов'язковим компонентом антивікової косметики. Будучи дуже потужним зволожувачем, вона обов'язково входить до складу уходовой та декоративної косметики: кремів, лосьйонів, губних помад та ін.

Як вона працює

Ця речовина входить до складу міжклітинної речовини, дуже важливо для іонного обміну, а також для імунітету, в т.ч. для імунної реакції шкіри. Його додаткове введення в шкіру здатне «підстьобнути» процеси регенерації клітин, тобто прискорити процес розподілу, утворення нових, молодих клітин.

Шкіра стає як би «наповненою» зсередини, що характерно для молодих здорових тканин, розгладжується, завдяки чому зникають поверхневі зморшки, а глибокі стають менш вираженими. Відбувається це завдяки цікавій здібності: одна молекула чарівної гіалуронової кислоти здатна утримувати навколо себе близько тисячі (!!!) молекул води. Ось вам і ефект потужного зволоження.

Мезотерапія обличчя гіалуронової кислотою, або биоревитализация

Мезотерапія - це множинні мікроін'єкції спеціально підібраними речовинами для омолодження шкіри. Мезотерапія обличчя гіалуронової кислотою має ще одну назву: біоревіталізація (тобто біологічне пожвавлення, омолодження).

Цілі биоревитализации:

 • зволоження;
 • відновлення пружності шкіри;
 • вирівнювання шкірного рельєфу;
 • усунення в'ялості шкіри і зморшок;
 • повернення шкірі натурального кольору, зменшення гіперпігментації.

Біоармірованіе особи гіалуронової кислотою: час назад

На відміну від армування золотими нитками, які виконують функцію каркаса і не дають шкірі обвисати, біоармірованіе особи гіалуронової кислотою побудовано на інших принципах. У підшкірні шари за допомогою ін'єкцій вводиться препарат гіалуронової кислоти. Процедура проходить під місцевою анестезією. Ін'єкції проводяться як по лініях натягу шкіри, так і перпендикулярно їм.

Таким чином створюється своєрідна сітка з гіалуронової кислоти, яка стимулює в тканинах вироблення власних білків, що відповідають за пружність, еластичність і міцність тканин - еластину і колагену, а також групує навколо себе молекули води. Це поступово призводить до того, що шкіра з кожним днем ​​стає все більш пружною і підтягнутою. Здається, що біологічний годинник раптом починають йти у зворотний бік.

Ефект від процедури наростає протягом 2-4 місяців і зберігається 2 роки. Армування особи гіалуронової кислотою стимулює шкіру до вироблення власного внутрішнього «каркаса» і є прекрасною альтернативою таким серйозним втручанням, як золоті нитки і скальпель хірурга.

Ускладнень процедура, як правило, не викликає, просто для того, щоб ведений препарат краще розсмоктувався, треба вдома самостійно робити легкий самомасаж, намацуючи подушечками пальців папули (горбики) в глибині шкіри.

Гіалуронопластика особи - без болю і уколів

Крім мезотерапії і биоревитализации, існують неінвазивні методи гіалуронопластика особи, тобто без ін'єкцій. Це апаратні методи. На обличчя наноситься гель, що містить гіалуронову кислоту, яка вводиться в досить глибокі шари шкіри за допомогою аквафореза, ультразвуку або лазера.

У більшості випадків ця процедура дає кращий ефект, ніж ін'єкції. Це пояснюється тим, що відсутній страх перед голкою, пацієнт лежить під час процедури в розслабленому стані, що дозволяє лікарю вести обробку шкіри максимально дбайливо і продумано.

Після такої гіалуронопластика особи не залишається слідів, як у випадку ін'єкцій, шкіра відразу набуває вигляду свіжий і підтягнутий., Як би світиться зсередини. У цьому випадку проводиться курс з 6-8 відвідувань клініки, а потім для підтримки ефекту можна повторювати процедуру один раз на місяць.

Протипоказання до застосування гіалуронової кислоти

Оскільки гіалуронова кислота - неодмінна складова будь-якого організму, особливих протипоказань до її застосування немає. Навіть алергічних реакцій вона не викликає. Серйозними перешкодами можуть служити тільки аутоімунні захворювання і порушення механізму гомеостазу, період вагітності та лактації. Крім того, протипоказанням до застосування гіалуронової кислоти для особи можуть служити інфекційні захворювання та порушення шкірних покривів (садна, подряпини, опіки). У такому випадку треба просто почекати одужання.

Цей метод стає все більш популярним у світі. До нього вдаються зірки світової величини: Шерон Стоун, Анджеліна Джолі. Взагалі, для акторів це найшвидший і дієвий метод омолодження. Люди, далекі від акторської професії, теж взяли метод на озброєння.

У разі гіалуронопластика особи відсутні які б то не було ризики, не потрібно довга реабілітація, результат передбачуваний, відомий заздалегідь і чудовий. Тому в нашій країні практично всі косметологічні клініки пропонують різні процедури за участю гіалуронової кислоти для обличчя. Це дозволяє жінкам поступово йти від ін'єкцій ботокса, який по суті своїй є токсином, може викликати алергічні реакції, призводити до непередбачуваних наслідків.

А найприємніше - для додання обличчю більш здорового і свіжого вигляду більше не треба лягати під ніж хірурга, ризикуючи назавжди залишитися з знівеченої зовнішністю.

Відгук про гіалуронову кислоту для обличчя