Ідеальна форма брів для кожного типу обличчя


Супермодель Лінда Євангеліста якось заявила, що нікому не вдалося прийти у цей світ з ідеальними бровами. І, зрозуміло, діва модної індустрії права: природа дає жінці рекомендації та поради, але досконала форма брів - особиста заслуга кожної красуні.

Зміст

 • Як правильно підібрати форму брів?
 • Геометрія особи: як підібрати форму брів
 • Красива форма брів: визначаємо довжину і кут

«Очі - дзеркало душі", "не підфарбовані губи - моветон», «основа краси - ідеальна шкіра». Деяким частинам жіночого обличчя приділяється дуже багато уваги. Звичайно, це цілком виправдано, але ніякої макіяж не зробить вашу зовнішність гармонійною, якщо брови - дуже тонкі, занадто широкі, неприродно короткі, гротескно підійняти або взагалі ніколи не знали догляду.


Як правильно підібрати форму брів?

Без пінцета отримати акуратні і ефектні брови неможливо - зайві волоски на переніссі і нерухомої частини верхньої повіки є у кожної жінки. Але перестаравшись з вищипуванням, ви отримаєте комічний (а насправді - трагічний) результат. Як підбирати форму брів правильно? На які особливості зовнішності потрібно звернути увагу?


Перше - це початкова лінія росту брів. Все, що ви можете зробити - це лише підкоригувати її. Якщо у вас абсолютно прямі брови, не варто намагатися зробити їх округлими. Трикутні можуть стати прямими, тільки втративши половину своєї довжини. На щастя, в переважній більшості випадків природна форма брів близька до ідеальної. Природа - талановитий художник.

Цікаво знати: Серед мешканок Стародавньої Греції та Стародавнього Риму була в пошані так звана монобровою - тобто густо заросле перенісся. Це вважалося вірною ознакою розуму і пристрасності. У Середньовіччі жінки, навпаки, збривали брови повністю і малювали нові: японки - щоб підняти їх лінію вище, а європейки - щоб візуально збільшити лоб.

Друге - пропорції вашого обличчя. Вони визначають і довжину, і ширину дуги. Великі, грубуваті рис чи поєднуються з бровами-ниточками, а тонкі, дрібні губляться на тлі густих і масивних.

Третє - форма вашого обличчя. Брови, завдяки своїй графичности, мають здатність візуально витягати або, навпаки, зменшувати його овал.

Геометрія особи: як підібрати форму брів

Брови мають кілька видів форми:

 • Пряма
 • Вигнута
 • М'який кут
 • Різкий кут
 • Закруглена

Кожна з цих форм може виглядати по-різному, залежно від висоти арки брови (відстані між нижньою і верхньою точками дуги) і її ширини.
Форма обличчя представлена ​​в кілька більшій кількості варіантів, і для кожного існує своя ідеальна форма брів.

Овальне обличчя

Ця форма обличчя вважається самою гармонійною. Її власницям підійдуть практично будь брови, проте краще всього - вигнуті. Приклад: Холлі Беррі, Кортні Кокс.

//

Видовжене обличчя

Довгаста форма добре компенсується прямими бровами - вони створюють балансуючу горизонталь. Різкі кути і виражена округлість дуг зроблять таку особу більш подовженим. Так само важливо досить широке відстань між бровами, щоб не фокусувати погляд оточуючих на переніссі і тим самим не звужувати овал ще сильніше.

Приклад: Сара Джессіка Паркер.

Квадратне обличчя

Ця форма характеризується трохи важкої лінією щелепи. Компенсувати її допоможуть брови з виразним зламом. Кут може бути як різким, так і м'яким, а ширина брів - середньої або тонкою. Приклад: Періс Хілтон, Пенелопа Крус, Мерилін Монро.

Кругле обличчя

Така форма також вимагає незграбності брів: додаткова плавність їй ні до чого. Вигнуті чіткі лінії додадуть особі відсутньої скульптурності. Приклад: Дрю Беррімор, Шарлотта Чарч.

Трикутне, або сердцевидное, обличчя

Для того, щоб збалансувати особа з гострим підборіддям, краще надати бровам м'яку заокруглену форму. Чим ширше особа, тим вище може бути арка бровной дуги. Приклад: Скарлетт Йоханссон, Вікторія Бекхем.

Ромбоподібне, або «Алмаз»

Відмінна риса цієї форми - яскраво виражені вилиці. Щоб особа мала гармонійний вигляд, надайте бровам ефектну вигнуту форму середньої ширини. Приклад: Ріанна, Софі Лорен.

Красива форма брів: визначаємо довжину і кут

Можливо, ви чули про таку новинку - трафарет для брів. Здавалося б, відрізняючи ідея: приклади, обведи, прибери те, що не вмістилося в рамки - і все! Але не поспішайте робити цю помилку - ваше обличчя відрізняється від всіх інших і пропорціями, і розміром. Красива форма брів не вимагає шаблонів і трафаретів.

Точки початку, кінця і зламу бровная дуг у кожної жінки визначаються індивідуально. Брови, навіть самі доглянуті і «модні», які не будуть виглядати добре, якщо ви не врахуєте ширину свого носа, розмір і розташування очей. Для побудови ідеальної лінії вам потрібно звичайний нетовстий олівець або пряма паличка.

 1. Прикладіть олівець до крила носа так, щоб він проходив рівно через внутрішній кут ока. Точка, де ця лінія перетинає брову, і є правильним для неї початком. Середньостатистичне відстань між бровами приблизно дорівнює ширині двох пальців (якщо очі близько посаджені, воно зменшується, якщо широко розставлені - збільшується).
 2. З'єднайте крило носа із зовнішнім краєм райдужної оболонки ока (зрозуміло, дивитися при цьому потрібно строго прямо перед собою). Там, де олівець перетне бровная дугу, і повинна розташовуватися вершина її вигину.
 3. Алогічним чином з'єднайте точку у носа із зовнішнім куточком ока, щоб визначити закінчення лінії брови.

Виконайте ці виміри для кожного ока окремо. Для зручності відзначайте отримані точки олівцем. Причешіть брови щіточкою в напрямку від початку до вершини кута і від вершини - до кінця. Видаліть зайві волоски пінцетом, при цьому намагайтеся не чіпати верхню межу брови. Потім направте всі волоски вгору - ті, що виявляться занадто довгими, акуратно подрежьте.

Права брова може відрізнятися від лівої. Якщо волоски на початку однієї з них лежать не в тому напрямку, не намагайтеся виправити ситуацію вищипуванням: підрівняйте їх до потрібних меж ножничками і, якщо необхідно, заповніть прогалини тонкими штрихами олівця.

Як надати форму брів? Скористайтеся порадами майстрів макіяжу:

 • Для промальовування брів використовуйте добре заточений м'який олівець трохи темніше їх натурального тону або матові тіні.
 • Можна тонувати брови за допомогою спеціального воску або гелю - ці кошти, до того ж, зафіксують волоски в необхідному напрямку.
 • Чим вище і тонше брови, тим менше здаються очі.
 • Чим вони ближче до перенісся, тим крупніше виглядає ніс - однак, це не означає, що п'ятисантиметрову відстань між бровами зробить його менше.
 • Щоб візуально підняти арку брови і зробити погляд більш легким і виразним, нанесіть на нерухоме верхню повіку хайлайтер або світлі тіні з м'яким сатиновим блиском.

Мода на форму і ширину брів змінюється досить часто, причому радикально. Якщо ви бажаєте завжди залишатися в тренді, дотримуйтеся золотої середини: не надто прямі, але і не дуже круглі брови середньої товщини завжди виглядають жіночно і актуально.