Як позбутися від волосся на тілі назавжди в домашніх умовах


Про гладкою і доглянутою шкірі мріє кожна жінка. І однією з головних проблем в боротьбі за привабливий зовнішній вигляд є видалення небажаних волосків на тілі. У сучасних салонах краси пропонують найрізноманітніші методи епіляції - від воскової до лазерної. Але чи можна позбутися волосся на тілі назавжди в домашніх умовах?

Зміст

  • Позбавляємося від волосся на тілі народними засобами
  • Традиційні методи епіляції в домашніх умовах

Крім загальновідомих способів епіляції воском, цукровими пастами і домашніми електроепіляторамі, існують народні рецепти боротьби з небажаними волоссям на тілі.


Позбавляємося від волосся на тілі народними засобами

Для епіляції в домашніх умовах використовують найрізноманітніші суміші і настої з трав, горіхів, меду та інших натуральних компонентів. Ці рецепти краси дійшли до наших днів з давніх часів.

Відомо, що ще в Давньому Єгипті жінки дбали про гладкості своєї шкіри і ретельно видаляли волосся на тілі. Саме цариці Єгипту Нефертіті приписується винахід першої суміші для биоепиляции, яка складалася з меду, воску і різних трав.

В даний час, щоб позбутися від волосся на тілі в домашніх умовах використовують безпечні натуральні засоби:

  • Шкаралупа і перегородки волоського горіха;
  • Кедрові горішки;
  • Зелений виноград;
  • Мак;

Можна також використовувати розчини марганцівки, йоду, касторки і нашатирного спирту. Однак з цими засобами необхідно бути обережними, щоб випадково не отримати опік. Розчини марганцівки і йоду також краще не застосовувати в літній період, так як вони можуть надовго фарбувати шкіру.

Рецепти з волоського горіха

Волоський горіх - одне з найпопулярніших народних засобів у боротьбі з волоссям на тілі. Застосовують як шкірку незрілих горіхів, так і перегородки стиглих волоських горіхів.

Незрілі горіхи необхідно натерти на тертці, а потім зібрати виступив сік. Цим соком протирають проблемне місце. Процедуру повторюють тричі на день, і незабаром волоски зовсім перестануть рости на обробленій ділянці шкіри.

Спиртова настоянка з перегородок горіха також допоможе видалити волосся назавжди. Для цього з 50 стиглих волоських горіхів витягують перегородки, складають у посудину з темного скла і заливають 150 - 200 мл 70% спирту. Наполягати перегородки горіха необхідно в темному місці не менше одного тижня. Після цього настоянкою слід змащувати шкіру.

Помітний результат буде видно через 3 тижні після початку процедури.

Рецепти на основі кедрових горішків

Замість волоських горіхів також широко використовуються і кедрові горішки і шишки. Для цього кедрову шкаралупу подрібнюють на борошно і додають трохи води, щоб вийшла кашоподібна суміш. Отриману кашку намазують на шкіру, і через пару тижнів небажане волосся зникнуть назавжди.

Концентрований відвар кедрових шишок також допоможе ефективно позбутися волосся на тілі. Відвар готують з 3 великих шишок, які заливають 1 літром води і доводять до кипіння. Після охолодження відвар слід втирати на проблемних ділянках. Для повного видалення волосся знадобиться близько трьох тижнів регулярних втирання.

Рецепти з маку і зеленого винограду

Самостійно можна також приготувати золу маку-самосійки для видалення волосся. Рослина необхідно повністю спалити, а золу використовувати для натирання ділянок тіла з небажаними волоссям.

Хороші результати дає і використання соку незрілого винограду. Для цього кожен день шкіру необхідно протирати виноградним соком. Даний засіб можна застосовувати для самих чутливих ділянок шкіри і навіть особи.

Традиційні методи епіляції в домашніх умовах

Ефективно видалити волосся на тілі можна і за допомогою спеціальних сучасних косметологічних засобів, які продаються в магазинах для домашнього використання. Одними з найбільш поширених методів видалення волосся будинку є воскова епіляція і шугарінг. Однак ці процедури досить болючі і після них може з'являтися роздратування шкіри. Епіляцію воском або цукровою пастою необхідно регулярно повторювати, тому що, хоча волосся на тілі і стають більш тонкими і менш помітними, але все ж продовжують рости.

Для домашнього використання можна також придбати електроепилятори, які відрізняються від професійних лише меншою потужністю. Однак такі не здатні повністю зруйнувати волосяну цибулину, а, отже, і результати будуть не настільки ефективними як при епіляції в салоні.

В даний час існує величезний вибір засобів, для боротьби зі зростанням небажаного волосся на тілі, які дозволяють ефективно впоратися з цією проблемою в домашніх умовах. Зовсім не обов'язково платити гроші за епіляцію в салонах краси, адже ідеальної гладкості та привабливості шкіри можна добитися і самостійно, використовуючи, як косметологічні, так і природні засоби для епіляції.

Але все ж, якщо ви хочете отримати тривалий ефект при видаленні волосся - рекомендуємо звернути увагу на такі сучасні методики як лазерна і фотоепіляція. Більш ефективних засобів зараз просто немає.