Як робиться нарощування вій - фото до і після, матеріали, технологія та догляд


Майже всі дівчата вдаються до туші, щоб зробити свій погляд виразнішим і яскравим. Нарощування вій - ось що дозволить вам відмовитися від макіяжу для очей. Вони будуть і пухнастими, і густими, і довгими без будь-якої косметики. Але виконувати процедуру потрібно виключно у майстра, щоб не зіпсувати собі зір.

Зміст

 • Японське нарощування
 • Традиційна технологія
 • Як відбувається процедура
 • Догляд після нарощування

Які види нарощування існують

Є всього дві технології нарощування: пореснично і пучками. Принципова відмінність полягає в тому, що перший метод дає більш безпечний і природний результат, зате другий - простіше і швидше.


Окремим видом майстри виділяють нарощування вій 3D, яке передбачає використання особливого клею. Сама ж технологія схожа на пореснично, оскільки кожну нову штучну приклеюють окремо. На даний момент 3D-метод вважається одним з найнадійніших, безпечних і природних за зовнішнім виглядом результату.

Японське нарощування

Саме в Японії була розроблена технологія пореснично нарощування «вія до вії». Принцип процедури полягає в наступному: до натуральних віям на спеціальний клей прикріплюють штучні, які були підібрані заздалегідь при первинній консультації.

Майстер сам визначає, якої довжини, товщини повинні бути нитки, як часто вони можуть бути посаджені. Приклеювання відбувається конвеєрні методом: одна вія на одному оці - друга така ж на іншому, один за одним. Саме так можна домогтися якісного і красивого результату.


Вважається, що поресничное нарощування вій є найбезпечнішим. По-перше, попадання клею на слизову оболонку зведено до нуля. По-друге, свої натуральні вії не утяжеляются, що впливає на комфортність шкарпетки. По-третє, штучні нитки практично не мнуться, а їх випадання не дуже помітно, оскільки відбувається це всього по одній.

Традиційна технологія

Першим видом нарощування, яке з'явилося, було пучкове. Тобто вії приклеюються відразу готовими пучками до натуральних. У даної методики є істотний недолік - термін носіння занадто невеликий, оскільки при експлуатації вони нерідко випадають цими ж пучками.

Якщо ж клей використовується неякісний або майстер був занадто недосвідченим, то відклеюються вони разом з натуральними віями. Природно, естетичний вигляд від цього суттєво псується.


В одному пучку зазвичай знаходиться 3-8 вій. Приклеюють їх від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. В середньому використовується 10-12 пучків при процедурі. Якщо ж потрібно зробити дуже густі вії, то кількість збільшується до 15-20.

Як відбувається процедура

Незалежно від типу нарощування, підготовка до нього і сама процедура здійснюється в кілька етапів:

 1. Спочатку повністю знімають макіяж з очей і знежирюють повіки. Це потрібно для того, щоб клей для нарощування вій добре «ліг», і добре виконав свою головну задачу - приклеїв штучні нитки до натуральних вій.
 2. Очі під час процедури закриті повністю. На нижні вії наносять спеціальні біополоскі. Їх основна функція - захистити повіки від злипання. У нарощуванні цей процес називається ефектом замку. Крім того так нижні вії не будуть заважати майстру виконувати свою роботу.
 3. До верхніх приклеюють штучні нитки: або пучками, або по одній. Нарощування завжди відбувається від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Клей, на який прикріплюють матеріал, може бути або прозорим, або чорним. Зазвичай в його основі є смола, яка нешкідлива для очей, не викликає алергічних реакцій, не ускладнює повіки.
 4. Останній крок - зняття біополосок. Зазвичай їх клейова основа не надто липка, тому ніякого дискомфорту даний етап не приносить.

При 3D-нарощуванні використовуються окремі вії особливої ​​міцності, які не мнуться, не гнуться. Їх зазвичай можна підфарбовувати тушшю, але не від лінії приклеювання, а тільки кінчики.

Які матеріали використовуються при процедурі

Поняття «штучні вії» досить широке. Зовсім необов'язково, щоб використовувалися саме нейлонові нитки. Навпаки, багато майстрів рекомендують натуральні вії, оскільки вони рідше викликають роздратування, практично непомітні, їх складніше відрізнити від «своїх».

Виділяють три основні великі групи:

 • по довжині (короткі, середньої довжини, довгі);
 • за кольором (коричневі, чорні, кольорові);
 • за матеріалом (нейлонові і натуральні).

Примітно, що в 3D-технології можуть бути використані до 7 різних кольорів вій. А ось в японському або традиційному нарощуванні зазвичай застосовують тільки чорні або коричневі. Довжину визначають на попередній консультації, оскільки від цього залежить частота нарощування.

Тобто, довгі вії рідко нарощують густо, щоб вони не сплутувалися при носінні. А ось короткими або середніми зазвичай формують густі й пишні, оскільки дискомфорту вони не завдають.

Матеріали для нарощування вій використовуються найчастіше натуральні, при цьому товщина штучних ниток теж може варіюватися. Наприклад, для пишних і густих зазвичай беруться нитки 0,2-0,25 мм завтовшки.

Протипоказання

Незважаючи на відносну простоту процедури, у неї є певні протипоказання. До них відносяться:

 • захворювання очей (наприклад, кон'юнктивіт);
 • слабкі від природи вії, які не можуть витримати навіть мінімальної ваги штучних;
 • жирна шкіра (результат не протримається довго);
 • алергічні реакції на клей (навіть мінімальне почервоніння є протипоказанням).

Якщо є захворювання очей, то його попередньо потрібно вилікувати. Так, наприклад, тим, у кого час від часу загострюється якась «очна» хворобу, краще взагалі утриматися від процедури.

Догляд після нарощування

У кожної косметичної процедури є певний період, коли потрібен ретельний догляд. Нарощування вій теж не виняток. Але тут є свої нюанси. Так, наприклад, варто утриматися від нанесення туші в принципі на весь період шкарпетки штучних вій. До складу декоративної косметики можуть входити речовини, які руйнують структуру клею, на якому вони тримаються.

Крім того догляд за нарощеними віями пучковим методом включає такі пункти:

 • утримання від гарячих саун і лазень;
 • утримання від відвідування басейну і моря;
 • не можна спати обличчям у подушку (війки можуть зім'яти або відклеїтися під час сну);
 • утримання від використання жирних кремів і засобів для шкіри.

В іншому випадку всі пучки просто відваляться, навіть якщо був використаний якісний клей. Японське нарощування не настільки вимогливо у догляді після, але теж має ряд обмежень:

 • не можна сильно терти очі;
 • не можна часто чіпати вії руками;
 • варто утриматися від використання звичайного мила.

Очищати очі необхідно тільки м'яким ватним диском, змоченим у воді або лосьоне.
Зняття штучного матеріалу

Зняття відбувається тільки у майстра. Самостійно відривати або відклеювати вії не рекомендується, щоб не пошкодити свої, а також не заподіяти шкоди очам і століттям. У Мережі можна зустріти поради по самостійному зняттю за допомогою масла (рослинного), проте даний метод підходить далеко не всім. Якщо був використаний якісний клей, то його маслом розчинити не вдасться.


Свої вії після нарощування багатьом здаються короткими і невиразними, але це скоріше через відвикання, ніж через реального стану справ. Якщо всі етапи нарощування та зняття були проведені за правилами, а майстер був досвідченим, то ніяких шкідливих наслідків у процедури бути не повинно.

У випадках, якщо свої вії постраждали після процедури: стали коротшими, що не рівномірніше або навіть випали місцями, то буде потрібно якийсь час для реабілітації. Найбезпечніший спосіб, як відновити вії після нарощування - не використовувати декоративну косметику (туш), а застосовувати спеціальні відновлюють живильні масла і засоби. У домашніх умовах підходить і реп'яхову, яке є в будь-якій аптеці. Завдає масло потрібно так само, як і туш: від лінії росту до кінчиків, в будь-який час доби.