Як правильно використовувати фотодізайн для нігтів


Малювати самостійно на нігтях досить складно. Не кажучи про те, що є візерунки і малюнки, які без спеціальних курсів освоїти проблематично. Фотодизайн для нігтів став порятунком не тільки для майстрів, а й їхніх клієнтів. Тим більше що користуватися ним не так вже й складно.

Зміст

 • Що це таке
 • Як користуватися клеяться зображеннями
 • У чому переваги
 • Як підібрати дизайн правильно

Що це таке


У нейл-арте фотодізайн з'явився порівняно недавно. Що він собою являє? Це картинки на клейовий основі, які переносяться на нігті. Примітно, що це не просто візерунки або елементи, а справжнісінькі фотографії та картини, але в зменшеному форматі.

При цьому існує декілька категорій такого декору:

 • аплікації (малюнки або окремі елементи з прозорою основою, які являють собою готову розпис для будь-якої основи манікюру);
 • підкорені картинки (вони ідеально підходять для ніг своїм розміром);
 • цілісний фотодізайн (на всю поверхню нігтьового ложа).

Останній вид умовно поділяється за добірками на єдину композицію, коли для кожного пальчика свій малюнок, об'єднаний спільною тематикою, і класичну композиції, де всі зображення однакові.

Індивідуальність у всьому

Сучасні матеріали для нігтів дозволяє виконати практично будь-який каприз. Так, наприклад, фотодізайн може бути виконаний за спецзамовленням саме з тієї фотографією, яка потрібна. Звичайно, він буде коштувати трохи дорожче, ніж стандартні.

Примітно, що особливою популярністю користуються виготовлені на замовлення картинки з дітьми, коханими, пам'ятними моментами.

Як користуватися клеяться зображеннями

Використовувати зображення можна як при манікюрі, так і при нарощуванні нігтів на завершальному етапі. У першому випадку технологія виглядає так:

 1. Вільний край обпилюють пилкою, поверхня шліфується бафом для натуральних нігтів.
 2. Основа для манікюру наноситься в один тонкий шар. Необхідно дочекатися її повного висихання. Якщо кутикула не очищено, то її або відсувають, або розчиняють спеціальним засобом.
 3. Фотодизайн спочатку приміряють на ніготь. Якщо площа картинки більше, ніж площа поверхні, то її підрізають манікюрними ножицями. Тільки після цього її відділяють від клейкою основи.
 4. Зображення притискають до поверхні від кутикули до вільного краю так, щоб не утворювалися бульбашки повітря.
 5. Дизайн зверху перекривають прозорим лаком або захисним засобом для манікюру.

Як користуватися Фотодизайн для нігтів при нарощуванні:

 1.  Спочатку моделюють всі нігті за правилами нарощування, орієнтуючись на того, яка саме технологія була обрана (акрилова, гелева), крім останнього етапу: фінішного покриття.
 2. Коли штучні нігті ретельно зашліфовані, фотодізайн прикладають до поверхні, щоб співвіднести розміри. Наклейки підрізають так, щоб вони були трохи менше, ніж самі нігті. Це потрібно для того, щоб було зчеплення матеріалу і натуральної пластини.
 3. Зображення відділяється від основи і переноситься на поверхню від кутикули до вільного краю. Щоб наклейка не скручується, її можна відчіплювати поступово, а не повністю.
 4. Після того, як дизайн буде готовий, можна покривати нігті верхнім покриттям (фінішем) для нарощування. У випадку з гелевою технологією - це прозорий фінішний гель, акрилової - прозорий акрил.

У чому переваги

Наклейки для дизайну нігтів хороші тим, що немає необхідності ретельно промальовувати візерунки і елементи від руки. Крім того це прекрасний спосіб заощадити час на манікюрі, адже цілі картини на кінчиках нігтів виходять за лічені хвилини. Іншими достоїнствами можна вважати:

 • великий вибір малюнків (існує величезна безліч варіантів картинок, які можна підібрати для будь-якого випадку);
 • простота використання (навіть новачок в нейл-арте в стані приклеїти самостійно фотодізайн);
 • тривалий результат (в середньому малюнки тримаються 2-3 тижні);
 • можливість створення унікального манікюру (якщо замовити наклейки за власним ескізом або фото).

Як підібрати дизайн правильно

Звичайно, підбирати наклейки варто відповідно з власними бажаннями. Однак варто дотримуватися і того, який саме форми вільний край у нігтів. Так, наприклад, існують наклейки для фотодизайну, створені спеціально для нарощених нігтів: за формою стилетів і EDGE. Відрізнити їх від інших нескладно - вони інший, нестандартної форми.


Для натуральних нігтів бажано вибирати малюнки, які при обрізанні не втратять свій сенс і не занадто сильно постраждають. Так, наприклад, морди тварин (левів, тигрів, леопардів) не завжди при обрізанні під розмір нігтя залишаються прийнятними. А ось тварини або квіткові принти універсальні. Навіть якщо їх значно зрізати, вони залишаться гарними і доречними. Це ж стосується всіх абстрактних малюнків і візерунків.


Варто поставитися з належною увагою до того, на який саме основі тримаються Фотодизайн. Так, наприклад, проста паперова не надто хороша: вона нерівномірно відклеюється, може порватися в процесі. А ось вінілова основа, так само як і самі картинки, добре тримає форму наклейок. При необхідності куточки малюнків підрізають так, щоб вони лягли рівно. Стосується це плоских нігтів, які мають неправильну від природи форму (не вільні краю, а нігтьового ложа).

Примітно, що деякі салони надають послугу фотодруку на нігтях, що теж вважається різновидом фотодизайну. Тільки в цьому випадку малюнок наноситься на поверхню не за допомогою наклейок, а спеціальним принтером. Синхронна друк картинки на п'яти нігтях займає не більше однієї хвилини. Зображенням при цьому додатково годі й закріплювати, воно і так буде триматися протягом двох тижнів. Однак і коштує така процедура чимало. У домашніх же умовах цілком вистачає наклейок, якими користуватися просто, а результат нічим не поступається салонному варіанту.

Вибираючи фотодізайн, варто заздалегідь придивитися до того, наскільки добре він підходить саме вам. Так, наприклад, є візерунки, які на підкладці виглядають вдало, а при приклеюванні втрачають свою індивідуальність.


Приклеювати дизайн спеціальним клеєм немає необхідності, хоча іноді це має сенс. Наприклад, коли потрібно продовжити життя манікюру на тривалий термін. Клей наносять на зворотну сторону зображення, потім притискають картинку так, щоб її можна було зрушити при необхідності. Надлишки клею прибирають ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку. Дизайн потім перекривається прозорим лаком або захисним засобом. При нарощуванні такий спосіб не використовується.