Кріоліполіз шлях до краси без жертв


У сучасному світі незаперечно вплив зовнішнього вигляду на нашу успішність буквально у всіх сферах життя. При цьому добре одягнутися може дозволити собі практично кожен, а от мати гарну фігуру при більшості малорухомих професій дуже нелегко.

Бути володарем красивого тіла і змінити життя на краще нарівні з жінками бажають і чоловіки. Багатогодинні тренування в спортзалі і досконально підібрані дієти не завжди дозволяють досягти наміченого бажаного результату. При цьому в коригуванні потребують не тільки люди з ожирінням, але і зовні стрункі, які ведуть активний спосіб життя. Часто може не влаштовувати розмір тієї чи іншої області або її нерівності.


Зміст

  • Суть методу
  • Техніка процедури
  • Показання та протипоказання
  • Вартість та відгуки

Сучасна медицина і косметологія йдуть в ногу з сучасними вимогами і тенденціями, пропонуючи клієнтам все більше методик, які вдосконалюють їх зовнішність без операції, болю і страху. Властивості жирових клітин постійно досліджуються, виявляються фактори, що ушкоджують їх і не впливають на шкіру і навколишні тканини. Відповідно до цього, розробляються нові методики та апаратура для їх втілення в життя. Одним з новітніх методів щодо позбавлення людини від небажаного жиру без операції і шрамів є кріоліполіз. Це методика, яка дозволяє знищити надлишкові жирові відкладення за допомогою впливу зниженої температури.

Суть методу

Хоча і прийнято вважати, що жирові запаси захищають нас від холоду, але самі жирові клітини дуже чутливі до охолодження. Спеціальним апаратом проводиться холодовий вплив на адипоцити (клітини жиру), мембрани яких при дії рівномірно спрямованих низьких температур руйнуються.

Клітинна мембрана лопається, а зруйновані частинки виводяться по лімфатичних або кровоносних судинах і знешкоджуються в печінці. Таким чином, обсяг жирових відкладень зменшується, контури фігури моделюються, вдосконалюються, а людина худне.

Процедура виконується без операційних розрізів, а низькі температури не ушкоджують навколишні м'язи, сухожилля, зв'язки і внутрішні органи і не позначаються негативно на стані здоров'я. При проведенні кріоліпосакціі ви не відчуєте ні болю, ні дискомфорту, і можете це час використовувати на повноцінний відпочинок.


Стійкість результату не викликає сумнівів, оскільки жирові клітини знищуються безповоротно. За один сеанс ви можете позбутися на одну чверть обсягу жирової тканини.

Але остаточний результат процедури оцінюється тільки через місяць, що пов'язано з тривалим розсмоктуванням зруйнованих клітин. Періоду для відновлення не буде потрібно, після проведення кріоліполіза ви будете, як і колись, працездатні.

Техніка процедури

Перед проведенням кріоліпосакціі обов'язково проводиться консультація косметолога, який визначає наявність показань і протипоказань для проведення процедури і відзначає ділянку холодового впливу. Пацієнт приймає зручний для нього сидяче або лежаче положення. На оброблювану зону наносять гелеву прокладку, яка здатна захистити шкіру від переохолодження.

Апарат кріоліполіза має вакуумну насадку, яка всмоктує складку шкіри і підшкірного жиру. Рівномірним впливом низьких температур досягається руйнування оболонок адипоцитів. Тривалість процедури не займає більше години, після чого рекомендується виконання масажних процедур і обгортань. Масаж сприяє посиленню і прискоренню лимфооттока, що призводить до зменшення термінів досягнення результатів. Процедуру призначають один раз на два місяці. Кріоліпосакція дозволяє зменшити товщину підшкірного жиру до 5 см за один сеанс. Середній курс включає близько 4 процедур.


Незаперечною перевагою є те, що цю методику можливо використовувати в тих випадках, коли протипоказані методи хірургічної або ультразвукової корекції контурів тіла. Сама ж процедура кріоліполіза при правильному проведенні побічних ефектів і ускладнень не має.

Показання та протипоказання до процедури кріоліпосакціі

Найбільш часто процедуру призначають тим пацієнтам, які страждають від аліментарного ожиріння, тобто надмірної ваги через неправильне харчування і зниженою фізичної активності.

Коригуванні піддаються не тільки помітні ділянки, але і будь важкодоступні зони. Також часто до методики вдаються ті пацієнти, які за допомогою вправ або дієт не можуть вдосконалити свої проблемні зони.

Основним протипоказанням до проведення кріоліполіза є наявність у пацієнта холодової алергії, при якій на шкірі утворюються червоні висипання при низьких температурах. Також процедуру відкладають при пошкодженнях шкіри, шкірних захворюваннях, грижах в передбачуваній зоні впливу, на час вагітності. Відмовляють тим пацієнтам, які використовують штучний водій ритму (кардіостимулятор), що пов'язано з можливістю порушення його роботи.

Вартість та відгуки

Вартість процедури залежить від кількості зон і використовуваної насадки. Використовують великий і малий аплікатор, що залежить від необхідної просторості зони впливу. Як правило, багато салонів краси пропонують значні знижки при обробці декількох областей тіла. Сумарна ж вартість за курс процедур часто досягає ціну оперативного лікування, іноді навіть перевищуючи її.

При прочитанні відгуків про процедуру кріоліполіза можна виявити як прихильників, так і кардинальних супротивників сучасної методики. Деякі пацієнтки скаржаться на опіки після процедури. При точному дотриманні методики виникнення опіків повністю виключено, а наявність подібних скарг, швидше за все, пов'язане з виникненням раніше нерозпізнаної холодової алергії.

При правильній техніці кріоліполіза на апараті Zeltig (найбільш часто використовуваний апарат) і його справності, обмороження виникнути не може, так як процедура пройшла неодноразові випробування і безпека підтверджена клінічно. Частина пацієнтів відчувають неприємні відчуття при засмоктування шкірної складки, що залежить від індивідуальної чутливості.

Іноді у пацієнтів виникають синці (гематоми) через підвищену ламкість судин і проблем зі згортанням крові. Але і, звичайно, не варто очікувати миттєвого результату, адже для досягнення стійкого ефекту необхідно кілька процедур протягом певного періоду часу. Ті жінки, які запаслися терпінням, відзначають позитивний необоротний ефект при мінімальних зусиллях і дуже задоволені результатом.

Кріоліполіз - методика сучасного, нетравматічность (при правильному виконанні) і безболісного, що не потребує зусиль і тривалих тренувань позбавлення від надлишкових жирових відкладень, з клінічно доведеною ефективністю. Але, безумовно, вибір методу по досягненню краси без жертв - тільки за вами!