Масаж Асахі як правильно виконувати, відгуки та рекомендації


Безсумнівно, більшість жінок звертало увагу на нестаріючих японок, на обличчях яких не видно зморшок, в'ялості або інших вікових ознак. Деякі знаходять цьому пояснення, схиляючись до японської медицині, деякі приписую сюди здорове харчування. А що ж насправді змушує японок бути юними в будь-якому віці? Все просто: такі дива творить Асахі масаж, переданий японськими жінками з покоління в покоління.

Зміст

 • Трохи історії
 • Що відбувається під час масажу
 • Кілька порад - з чого почати
 • Протипоказання до проведення самомасажу Асахі
 • Техніка виконання масажу ассах


Трохи історії

Згідно з історичними фактами, справжню назву цього чудо-масажу - ZOGAN-massage (Створення Особи), і своєму відродженню він зобов'язаний Хіросі Хісасі, японської жінці-косметолога.

Саме вона, отримавши благословення своєї бабусі, яка дозволила розкрити сімейний секрет краси і юності, повідала таємниці проведення «двухпальцевого» масажу жінкам Японії.

Пізніше інша японка, Юкуко Танако, пішла ще далі, описавши всі тонкощі Y-методу в книзі «Спеціальний масаж обличчя. Назад на 10 років ».

Для європейських жінок японський масаж і методика його проведення стали відомі з книги автора Лайли Буттер, яка написала і випустила книгу «Масаж ассах. Ранкове сонце », яка довгий час була бестселером в Європі.

Що відбувається під час масажу

Основою цього масажу є остеопатіческій метод впливу, тому він зачіпає кістки, м'язи, сполучні тканини і шкіру. Як би дивно це не звучало, але кісткам черепа він надає правильність форми і положення. І це не дивлячись на вік. М'язи обличчя, насичуючись киснем, приходять в тонус, підтягуються, стають пружними. Те ж саме відбувається зі шкірою і сполучними тканинами.

Згідно відгуками, вже після декількох процедур масажу Асахі, обличчя молодшає на 7-10 років. Звичайно, це звучить неймовірно, але це дійсно так.

Чим же обґрунтоване таке чудодійний перетворення? На відміну від європейських майстрів, «проповідують» делікатність у масажі, японські масажисти активують процеси за допомогою сильного мануального впливу.

Що ж стосується шкіри - то багато фахівців наполягають не розтягувати її щоб уникнути травмування, а ось під час Y-методу це цілком прийнятно. Тому основним принципом проведення масажу Асахі є застосування сили в межах розумного.

Кілька порад - з чого почати

Оскільки японський масаж Асахі провокує відтік лімфи, то перед початком процедури необхідно підготувати і очистити шкіру обличчя. Японські масажисти використовують для посилення ефекту і кращого ковзання косметичні вершки з бавовною. На жаль, для наших жінок це недозволена розкіш. Замінити цю суміш можна молочком або пінкою для зняття макіяжу.

А для любительок натуральних косметичних продуктів прекрасно підійде вівсяне молочко. Для його приготування потрібно попередньо складені в марлю або капронову панчоху «геркулесовий» пластівці замочити у воді кімнатної температури до утворення молочка, тобто на 7-10 хвилин. Потім молочко віджимається в ємність або прямо в долоньку безпосередньо перед застосуванням.

До вибору положення для проведення масажу потрібно підійти відповідально. Згідно інструкцій Танаку, при масажі необхідно сидіти, рівно тримаючи спину, забороняється спиратися на підлокітники, спинку крісла або стіну, шия не повинна бути розслаблена, тобто голова не може лежати на підголівнику.

У Європі дозволили собі внести деякі корективи, і роблять цей масаж лежачи, аргументуючи це тим, що в такому положенні м'язи обличчя більш розслаблені і сприйнятливі. Тому, остаточний вибір залишиться за вами.

Протипоказання до проведення самомасажу Асахі

Ще не один масаж не обходився без обмежень у вигляді протипоказань. Це відноситься і до Y-методу: тут з звичайно не багато, але їх ігнорування, в кращому випадку, просто призведе до відсутності результатів, в гіршому - стан здоров'я може значно погіршитися.
Отже, на що ж звернути увагу, перш ніж почати виконувати масаж Асахі для обличчя:

 1. Захворювання лімфатичної системи.
 2. Захворювання вух, горла чи носа.
 3. Захворювання шкірного покриву.
 4. Загальне нездужання, температура, хронічна втома.
 5. Критичні дні.

Не рекомендується проводити масаж жінкам з тонкими рисами або просто худим обличчям, так як воно стає ще більш тонким через сильний відтоку лімфи, видалення жирового шару і видалення набряклості.

Техніка виконання масажу ассах

За своєю технікою виконання масаж ассах трохи нагадує японський масаж шиацу. Їх схожість полягає у використанні всього лише декількох пальців, а не долонь. Але при шиацу застосовується тільки точковий вплив, а при ассах додається погладжування і зигзагоподібні руху.
Основне правило масажу ассах - це правильне вплив на зони: зона лімфовузлів обробляється дбайливо, інші зони - із зусиллям.

Отже, приступимо до самомасажу обличчя.

 1. Усунення зморшок на лобі відбувається за допомогою зигзагоподібних рух зліва направо і навпаки. При цьому шкіру зрушувати не потрібно, пальці повинні ковзати по шкірі з натиском.

 2. Усунення носогубних складок відбувається наступним чином:

  • великими пальцями потрібно впертися в підборіддя, іншими обхопити ніс. Виходить «молитовна поза». Потім із зусиллям розтягуйте шкіру по напрямку до вух;
  • помістіть середній і вказівний пальці з обох сторін під впадинки біля крил носа. Потім зробите руху вгору-вниз з натиском і без. Потім, не змінюючи положення пальців розтягуйте шкіру у напрямку до скронь.
  • Прибрати друге підборіддя можна наступним чином: розмістіть долоню таким чином, щоб пальці торкалися мочки вуха, а сама підстава знаходилося на підборідді. З зусиллям потягніть шкіру (і м'язи) до вуха. Потім поміняйте руку і робіть вправу в протилежному напрямку.

  • Що б підняти опущені куточки рота, необхідно трьома середніми пальцями робити рух від середини підборіддя вгору, до очей. Вправа робиться з натиском, шкіра розтягується, м'язи задіяні.

  • Японський масаж Асахі сприяє не тільки усунення набряклості навколо очей, але і їх збільшення. Мабуть, це єдиний прийом, який здатний створити таке диво, звичайно якщо мова не йде про хірургічне втручання (пластику).

  Мабуть, цій зоні необхідно приділити особливу увагу. Європейські масажисти в класичних масажі застосовують одну лінію навколо ока. Це скоріше пов'язано не з фізіологічними властивостями, а з незручностями, які виникають при масажі століття. Шкіра тут дуже делікатна і ніжна, вимагає підвищеної уваги та обережності. Тому в Європі масаж роблять тільки на нижньому столітті від перенісся до вуха. При виконанні масажу Асахі застосовується дві ліній: на верхньому і нижньому столітті.

  Верхню повіку: поставте подушки середніх пальців у зовнішніх куточків очей, при цьому лікті розведені в сторони. Легко, не натягуючи шкіру і не натискаючи, ведіть до внутрішніх куточків. Повертайтеся назад дугоподібним рухом практично по лінії брів, з натиском.

  Нижню повіку: не підлягає сильному механічному впливу, рухи повинні бути максимально легкими. Також встановіть середні пальці біля зовнішніх куточків очей, лікті розведіть. Проведіть від зовнішніх до внутрішніх куточків, повертайтеся назад, опустивши пальці трохи нижче, доводячи пальці до мочки вуха.


  Займаючись самомасаж особи в техніці Асахі, можна домогтися дивовижних результатів вже після 1-2 сеансів. Цей масаж вирішує ряд косметичних проблем, які раніше коректувалися тільки за допомогою пластики обличчя: збільшення очей, підтяжка обличчя, підйом опущених куточків рота або очей, зміна овалу обличчя та інше.

  Сподіваємося, що дивовижна методика Юкуко Танако буде корисна і вам, будьте завжди молоді і здорові! Сайонара!