Мезотерапія обличчя сучасний підхід або божевілля хоробрих


У боротьбі за красу всі засоби хороші. І старовинні, «бабусині», і новітні, пропоновані сучасною медициною. Мезотерапія обличчя - одна з таких порівняно нових методик, що з'явилася не так давно, в середині ХХ століття. За цей час мезотерапія стала фавориткою і лікарів-косметологів, і пацієнтів косметичних клінік.

Зміст

 • Що таке мезотерапія
 • «Підводні камені» мезотерапії
 • Кому показана процедура
 • Зволоження шкіри зсередини
 • Обмін інформацією: відгуки про мезотерапії особи

Що таке мезотерапія


Звичайні креми і маски здатні впливати тільки на поверхневий шар шкіри - епідерміс. Далі вони проникнути не можуть, про це подбала природа. Наша шкіра - це напівпроникна мембрана, яка випускає назовні піт, а разом з ним - продукти життєдіяльності шкіри.

Всередину ця мембрана не пропускає практично нічого. І тоді лікарі навчилися вводити лікарські речовини в середній шар шкіри, де і починають формуватися зморшки. «Мезо» - середній, «терапія» - лікування, тобто мезотерапія - це лікування не епідермісу, а середнього шару шкіри.

Результати цей метод дає прекрасні, оскільки дозволяє (в основному за допомогою шприца) доставляти потрібні речовини саме на ту глибину, де вони будуть працювати максимально ефективно. Мезотерапія рятує тіло від целюліту, обличчя - від зморшок, прищів і інших неприємностей.

Крім того, останнім часом в арсеналі косметологів з'явилися апарати, за допомогою яких стала можливою доставка лікарських речовин в середні шари дерми (шкіри) без проколів. Безін'єкційна мезотерапія особи - новий напрямок в косметології.


Речовини, які лікар вводить в шкіру під час сеансу, називають «коктейлями», тому що це, як правило, не одне конкретне ліки, а суміш необхідних шкірі олігоелементи (цинк, кобальт, магній, фосфор, сірка, селен, калій і т. д.), вітамінів, еластину і колагену, а також гіалуронової кислоти. Кожне з перерахованих речовин покликане вирішувати певне завдання, а всі разом вони дають прекрасний результат.

«Підводні камені» мезотерапії

Цю процедуру навряд чи можна назвати панацеєю, оскільки сама вона не бездоганна, до того ж мезотерапія особи має протипоказання і досить серйозні, а саме:

 • шкірні захворювання;
 • висока температура;
 • судинна патологія (в т.ч. гіпертонія);
 • погана згортання крові;
 • вагітність на будь-якому терміні.

Крім того, треба дуже уважно поставитися до вибору «коктейлю». Одні лікарі використовують готові препарати, інші воліють «змішувати коктейлі» самостійно, виходячи зі стану пацієнта і прямих показань. В обох методів, як у кожної медалі, є дві сторони.

У готових лікарських формах компоненти підібрані в ідеальному співвідношенні, проте не завжди можна заздалегідь врахувати можливу алергічну реакцію пацієнта на якийсь елемент.

У «коктейлях», які лікар складає індивідуально для кожного пацієнта, зазвичай враховані такі тонкощі, і алергії вдається уникнути. Однак лікар не завжди може врахувати взаємодію компонентів, які при спільному введенні в організм можуть блокувати роботу один одного, і користі від такої процедури буде не дуже багато.

Порада дня: наважуючись на курс мезотерапії особи, пройдіть повне медичне обстеження, після чого обговоріть з косметологом складу препарату, який він збирається використовувати.

Кому показана процедура

Навіть значний список протипоказань не лякає жінок, які вирішили «зупинити мить», тобто - старіння. До речі, все більше чоловіків теж вдаються до цієї процедури - з різних причин. Які ж ці причини? Кому варто задуматися про те, що пора на прийом до косметолога?

Показання до мезотерапії особи:

 • в'ялість і сухість шкіри;
 • пориста і жирна шкіра;
 • купероз;
 • акне;
 • рубці;
 • підготовка до всіх видів пілінгу;
 • реабілітація після пілінгу.

Дуже дієва процедура - мезотерапія обличчя від прищів. Прищі або вугри (медична назва - акне) - це не просто косметичний недолік, це серйозне запальне захворювання шкіри, яке вимагає професійного підходу. У складі комплексного лікування використовується також мезотерапія, що дозволяє доставляти лікувальні препарати прямо до вогнищ запалень.

Цей метод набагато більш дієвий в порівнянні в традиційними поверхневими процедурами.

Зволоження шкіри зсередини

Найбільше бажаючих пройти курс мезотерапії гіалуроновою кислотою. Це й зрозуміло: гіалуронова кислота - найпотужніший і дієвий зволожувач, здатний повернути сухий і в'янучої шкірі тургор (пружність), в результаті чого йдуть дрібні зморшки, повертається сяйво шкіри і здоровий колір, зміцнюється овал обличчя.

Ця речовина здатна утримувати в шкірі велику кількість води, як це буває в молодому віці. Введений в дерму (середні шари шкіри) препарат залишається там на певний час і «працює», зволожуючи шкіру зсередини, забезпечуючи ефект ліфтингу, тобто підтяжки.

До недавнього часу гіалуронову кислоту гарували за допомогою спеціального обладнання або вручну. Однак не всім такий метод підходить. Хтось просто боїться уколів, а під час сеансів мезотерапії їх доводиться робити чимало. У когось це може викликати больовий шок. Буває, що в місцях проколів виникають невеликі синці і синці. Іноді папули довго не розсмоктуються.

І ще один важливий фактор: неможливість дотримати правила асептики, бо після першого ж дотику до шкіри голка вже перестає бути стерильною.

Виходячи з цих міркувань, медики винайшли апарати, які дозволяють транспортувати потрібні ліки в шкіру без уколів. За допомогою Безін'єкційна мезотерапії особи стало можливим добиватися тих же результатів, але без проколів шкіри.

За допомогою кріотерапії (впливу холодом), іонного, лазерного або магнітного впливу проникність шкіри під час процедури помітно зростає, що допомагає молекулам гіалуронової кислоти, вітамінів та інших необхідних речовин проникати через верхні шари.


Ніяких больових відчуттів при цьому пацієнти, звичайно, не відчувають, результат же - блискучий, тому з появою такої апаратури помітно зросла кількість бажаючих повернути шкірі молодість і красу. Результат процедури, як правило, зберігається надовго: у цьому плані безін'єкційна мезотерапія нітрохи не поступається ін'єкціям чудодійних «коктейлів».

Обмін інформацією: відгуки про мезотерапії особи

Мабуть, почати треба з того, що у кожної людини - свій «больовий поріг». Хтось втрачає свідомість від одиничного уколу, а хтось досить спокійно переносить десятки уколів на сеансі мезотерапії. Звідси і такий розкид думок у відгуках. Іноді больовий шок змушує пацієнтів швидко відмовитися від лікування, і тоді вони кажуть, що ефекту немає, тільки даремно довелося терпіти біль від уколів.

Якщо ж людина витримує належну кількість сеансів, ефект, як правило, приголомшливий: десять-п'ятнадцять років геть! У цьому легко переконатися, переглядаючи фотографії «до» і «після», які зазвичай присутні в косметичних кабінетах, та й в Інтернеті їх чимало.

Це не фотошоп, це реальний результат впливу «чарівних коктейлів».

Правда, при надмірному захопленні чудо-уколами є небезпека «підсісти на голку». Деякі пацієнти відчувають дискомфорт, якщо пропускають сеанс. Їм здається, що обличчя в них обвисло, що виглядають вони неважливо. І хоча страхи ці здебільшого надумані, все ж не варто надто захоплюватися чудо-уколами.

Відгуки про мезотерапії особи безін'єкційна способом зазвичай рясніють суцільним захватом. Цей метод безболісний, не залишає ніяких слідів, працює так само чудово, як і ін'єкційний.

Якщо ви прийшли до висновку, що вам пора на омолоджуючі процедури, починайте з апаратною мезотерапії: і не боляче, і безпечно, і дієво. Любіть себе, доглядайте за собою, будьте красиві!

Галина Голіцина, спеціально для ladymadonna.ru