Новорічний манікюр 2015 - фото кращих ідей та поради стиліста


У передноворічні дні прийнято прикрашати не тільки будинок і стіл, а й себе. Що може бути краще, ніж бездоганний тематичний новорічний манікюр? Зробити його можна самостійно вдома, доклавши трохи зусиль і фантазії, або ж у салоні у професіонала.

Зміст

 • Ручний розпис з новорічним ухилом
 • Декоративні елементи


Ручний розпис з новорічним ухилом

Така тематика в нейл-арте не має обмежень по фантазії. Хоча б тому, що зобразити можна все, що тільки душі завгодно, що відноситься до цього свята. Ручний розпис виглядає особливо ефектно і стильно. Не обов'язково вибирати складні малюнки, досить простеньких, але цікавих елементів. Що потрібно для розпису:

 • кольоровий лак або акрилова фарба;
 • кисті для нейл-арту;
 • фантазія.

Залежно від того, який саме малюнок обраний, варто підбирати і кисті. Добре, якщо під рукою є цілий набір. Якщо ж його немає, то достатньо двох основних для нейл-арту: ДОТС і страйпер. Перша - голка з кулькою на кінці для промальовування дрібних елементів і точкових візерунків, друга - тонка довга кисть.

Цифри, букви, салюти

Найпростіший новорічний дизайн нігтів складається саме з цифр року, фрази «Happy New Year» і салютів. Промальовувати все це самостійно нескладно. Як виконується дизайн:

 1. Підпиляєте нігті, надавши їм форму.
 2. Нанесіть основу для манікюру в один тонкий шар, дайте їй просохнути.
 3. Нанесіть кольоровий лак, який послужить базою. Він може бути будь-яким на ваш смак.
 4. Визначте, на якому з нігтів який малюнок буде розташовуватися.
 5. Тонким пензлем (страйпером) прорисуйте спочатку цифри майбутнього року.
 6. Цією ж пензлем напишіть новорічну фразу на іншому нігті.
 7. Страйпером намалюйте різнокольорові або блискучі салюти.
 8. Коли весь дизайн висохне, покрийте його закріплювачем.

Примітно, що при використанні лаку для розпису, доводиться витрачати більше часу. По-перше, він швидко гусне. Особливо це стосується спеціальних лаків для дизайну з тонким пензлем в комплекті.

По-друге, розмазується при необережному русі, що призводить до необхідності заново починати манікюр на обраному нігті. Рекомендується використовувати акрилові фарби, які легко змиваються водою. Кольорова лакова основа при цьому залишається недоторканою.

Бризки шампанського

Цей розпис теж підходить кожному, навіть якщо немає навичок малювання на нігтях. Досить промальовувати келих шампанського на одному з пальчиків (зазвичай на безіменному), прикрасивши інші точкової розписом за допомогою Дотса і блискучою фарби або лаку. В якості основи рекомендується використовувати темний лак, на якому блискітки і світлі тони виглядають особливо ефектно.

Дід Мороз, ялинки, різдвяні шкарпетки

Намалювати Діда Мороза не так вже й складно, якщо під рукою є акрилові фарби і пензлі. Крок за кроком це виглядає так:

 1. У палітрі змішують червоний і білий колір, щоб вийшов ніжний рожевий відтінок. Їм прорисовують коло на обраному нігті, потім рівномірно його зафарбовують. Слід почекати, поки фарба висохне повністю.
 2. Білою фарбою, набраної на тонку кисть, малюється борода, вуса, брови. Пензлик можна брати укорочену. Мазки повинні бути неточними, щоб можна було зобразити подобу хутра. Коли всі елементи просохнуть, можна приступати до наступного кроку.
 3. ДОТС проставляють точки-очі синього або сірого відтінку. Варто утриматися від чорної фарби в дизайні. Тонким пензлем можна промальовувати посмішку або губи між бородою і вусами.
 4. Червоним або синім кольором на голові промальовується невеликий округлий трикутник, який буде шапочкою Діда Мороза. Білим кольором домальовує хутро по краю і бумбон на маківці тоді, коли трикутник просохне, щоб не розмазати фарбу.
 5. При необхідності можна додати блискіток або промальовувати контур сірим або синьому кольором.

Щоб не завантажувати себе складними елементами і малюванням від руки, можна скористатися готовими наклейками: Фотодизайн або слайдерами. Новорічна тематика у них представлена ​​досить велике, що дозволяє вибрати абсолютно будь-який малюнок або картинку.

Манікюр на Новий рік може бути прикрашений і малюнками з простими ялинками або різдвяними носками. Намалювати їх самостійно не складно: всі рухи пензлем такі ж, як і на папері, але розмах менше. Можна заздалегідь потренуватися на листочку, щоб дрібні елементи вийшли чіткіше і впевненіше.

Декоративні елементи

Щоб зробити гарний новорічний дизайн, зовсім не обов'язково саме малювати на нігтях. Для створення святкового настрою можна використовувати і декоративні елементи: блискітки, невеликий глитер, пісок для нейл-арту, пір'я і страйп-стрічки. Особливо актуально використовувати голографічні фігурки в дизайні, які переливаються на світлі.

Особливо актуальні в свято такі елементи:

 • дрібні і середні стільники;
 • ялиночки;
 • трикутники.

Перші популярні тому, що з ними можна зробити практично будь-який візерунок. Щоб використовувати голографічні фігурки, потрібно:

 1. Покрити нігті базовим кольором лаку. Поки він не висох, покласти декор в потрібні місця (можна скористатися апельсиновими паличками або зубочистками).
 2. Після висихання лаку додати промальовування при необхідності або просто закріпити нейл-арт прозорим лаком або спеціальним засобом.

Примітно, що з трикутників можна зробити імпровізовані ялинки, але для щільного зчеплення бажано використовувати клей для нігтів.

Новорічне мереживо

Особливо актуально в свято виглядає мереживо в манікюрі. При цьому не обов'язково його малювати самостійно. Є маса способів виконати його без малювання:

• стемпинг (спеціальний штамп і трафарети для нейл-арту);
• мереживо для нігтів (спеціальний декоративний елемент);
• підручні матеріали (наприклад, мереживна частина непромокаючої скатертини).

Останнє під силу навіть новачкові. Досить вирізати підходящий візерунок зі старої скатертини за розміром нігтя, а потім приклеїти спеціальним клеєм для нейл-арту. Перекривати дизайн лаком або закріплювачем не обов'язково. Примітно, що в манікюрі буде зовсім непомітно, звідки ж був узятий візерунок.

Виконуючи новорічні малюнки на нігтях самостійно, варто пам'ятати, що все добре в міру: занадто щільний дизайн не викликає приємних емоцій, швидше дратує. Достатньо для прикраси великим візерунком одного-двох нігтів, в той час як інші перекриваються кольоровим лаком або дрібної і тонкої промальовуванням. Зображати можна все, що асоціюється зі святом: мандарини, сніжинки, новорічні бантики, ялинкові вінки або дзвіночки. Якщо не вистачає творчих навичок, то на допомогу прийдуть різні наклейки і трафарети. Дерзайте!