Плазмоліфтінг особи - відгуки і думка лікаря


Еліксир молодості, як машина часу або вічний двигун, - дороговказні зірки мрійників від науки. Нехай ідеал недосяжний, але прогрес, як не крути, робить його ближче. Заснований на добре вже вивчені властивості клітин крові, плазмоліфтінг особи в рейтингу лікувально-косметичних процедур здатний претендувати, принаймні, на звання «вагоме слово в науці» серед нехірургіческіх методів омолодження.

Зміст

 • Що таке плазмоліфтінг особи як метод
 • У чому полягає процедура
 • В яких ситуаціях плазмоліфтінг доцільний
 • Очікувані результати та несподівані ефекти
 • Чи є протипоказання для плазмоліфтінга
 • Відповіді на запитання

Якщо Ви ставите питаннями, пов'язаними з вибором виду косметичної реабілітації шкіри, цікавитеся медичними аспектами методів, можу запропонувати свій професійний погляд на процедуру плазмоліфтінга, вже досить широко застосовується.


Хочу підкреслити, що плазмоліфтінг був запропонований вітчизняними вченими (професор Ахмеров Р.Р. і Заруддя Р.Ф.) не тільки як метод омолодження шкіри, він знайшов широке застосування в травматології, щелепно-лицевої хірургії, дерматології, стоматології, трихолог, в тих численних випадках, коли потрібно запустити механізм посиленого розмноження клітин для відновлення дефекту шкіри, м'яких тканин, зв'язкового апарату.

Що таке плазмоліфтінг особи як метод?

Це виділення плазми, збагаченої тромбоцитами, з власної крові пацієнта з подальшим її внутрішньошкірним введенням. Крім тромбоцитів у плазмі містяться фібрин і колаген - будівельні матеріали для нової тканини.

Це і є той «еліксир», що змушує «втомлені» клітини поступитися місцем «свіжим», стимулюючи власний організм до відновлення загублених функцій, будь то еластичність шкіри або ріст волосся.

Вміщені в тромбоцитах, так звані, фактори росту у високій концентрації, і спеціалізовані білки стимулюють стовбурові клітини організму, примушуючи їх до посиленої продукції фібробластів - клітин, необхідних для регенерації тканин.

У чому полягає процедура?

Отже, у вас візьмуть кров з вени, і вона негайно піддасться центрифугированию, еритроцити осядуть і будуть видалені з плазми. Через 15-20 хвилин продукт вашої власної крові буде готовий до використання. Ін'єкційно плазма буде вводитися в ті ділянки шкіри, де це необхідно. Попередньо шкіра обробляється гелем або кремом для зменшення чутливості.


Кількість процедур, необхідне саме вам, буде залежати від вихідного стану шкіри і складності поставлених завдань. В середньому рекомендують 3-4 процедури з інтервалами від 2-х тижнів до 2-х місяців. Надалі для підтримки ефекту процедуру доводиться повторювати один раз на 1-2 роки.

В яких ситуаціях плазмоліфтінг доцільний?

Якщо говорити про косметичний аспекті застосування плазми, то такі зміни шкіри можуть стати показанням для проведення Плазмоліфтінг особи:

 • Втрата шкірою еластичності і гладкості.
 • Зміна кольору шкіри вікове або в результаті надмірної інсоляції.
 • Зморшки навколо очей.
 • Глибокі мімічні зморшки.
 • Втрата обсягу щік.
 • Зміна овалу обличчя.
 • Рубці після акне.

Але хіба тільки обличчям обмежуються можливості методу? Ні. Люба область тіла, де шкіра має дефекти, вікові чи, обумовлені повреждающими зовнішніми впливами або внутрішніми факторами, може бути піддана стимулюючому впливу плазми, збагаченої тромбоцитами.

Очікувані результати та несподівані ефекти

Очевидно, що косметологія - не та область, де легко об'єктивізувати або виміряти отриманий результат. Початковий ефект помітний через 7 10 днів після процедури. 40% пацієнтів відзначають позитивний ефект вже після першої процедури. Максимально помітні зміни шкіри відзначаються через два тижні після процедури.


В даному випадку відгуки вже випробували плазмоліфтінг жінок можуть бути визначальними для того, щоб зрозуміти своє ставлення до методу. А думки, як це завжди буває в реальному житті, разние.Много позитивних. Жінки відзначають помітний омолоджуючий ефект, відчуття зволоженості, еластичності шкіри, згладжування глибоких зморшок, зникнення дрібних. Змінюється в кращу сторону колір обличчя, зникають пігментні плями і рубці після акне.


А ось те, що ефект помітний не відразу, а замість цього вражають набряки і іноді синці, засмучує тих, хто поділився своєю думкою. Здавалося б, такий ефект після ін'єкційної процедури очевидна ... Доводиться прийняти і той факт, що для досягнення максимального ефекту необхідна не одна процедура. А ціни на плазмоліфтінг доступні не всім. Добре б побачити на власні очі «до» і «після» проведеного лікування. Мені поки не випало такої можливості.

Чи є протипоказання для плазмоліфтінга?

Є. У списку захворювань - тяжкі системні порушення, цукровий діабет, порушення згортання та інші захворювання крові, гнійничкові захворювання шкіри, імуносупресивні (пов'язані зі зниженим рівнем захисних сил) стану.
Що краще биоревитализация або плазмоліфтінг?
Плазмоліфтінг, на відміну від биоревитализации, що не припускає введення в організм нічого чужорідного. Цим і визначається мала кількість побічних ефектів і відсутність ускладнень.


Що стосується ефективності, то, як я вже говорила, зовнішні оцінки суб'єктивні. І, безсумнівно, результат індивідуальний і залежить, в тому числі, від вихідного стану шкіри.
Звертає на себе увагу той факт, що лікарями визнається і простота, і відсутність ускладнень, поверхневий характер впливу, мала травматичність.

Все це відносять до «плюсів». АЛЕ! Займаються проведенням подібних процедур за кордоном клініки, що спеціалізуються на пластичній хірургії, а не просто салони краси. Це має тим більше значення, чим складніше вирішити завдання. Багатопрофільній клініці доступніше проведення комбінованих методів лікування. Тим більше що плазмоліфтінг не перешкоджає застосуванню в поєднанні з ним інших прийомів косметології.

Запитували? Відповідаємо!

Чи може допомогти плазмоліфтінг від прищів?

Так звані прищі - акне - одне зі свідчень для цієї процедури. Так, у певному відсотку випадків курс терапії плазмою дозволяє значно поліпшити стан шкіри або навіть повністю впоратися з проявами хвороби. Враховуючи те, що причини цього захворювання шкіри криються в загальному стані організму, то Ваш індивідуальний прогноз визначить лікар при очній консультації.

Чи допомагає плазмоліфтінг при випаданні волосся?

Так, процедура уповільнює випадання волосся вже після першого застосування. Застосовується і при випаданні волосся, захворюваннях волосистої частини голови, при облисінні. Не так багато способів дозволяють домогтися в лікуванні цього стану хоч якогось ефекту. Плазмоліфтінг для волосся, а точніше, волосистої частини голови, дозволяє в ряді випадків відновити волосяний покрив, причому в досить короткі терміни. Автори методу повідомляють про 60-80% ефективності своєї розробки.

Як підготуватися до плазмоліфтінг?

Фахівці рекомендують за 1-3 дні до проведення процедури обмежити або припинити прийом препаратів, що знижують згортання крові. Радять звернути увагу на якість харчування: виключити жирну, смажену, надмірно калорійну їжу, алкоголь. За 3-5 годин бажано не їсти, не палити, обмежити кількість пиття.

Які можуть бути побічні ефекти при плазмоліфтінг?

Косметична різновид плазмоліфтінга представляється простий і безпечною процедурою. Найбільш поширеними побічними ефектами є набряки і синяки, які поступово зникають протягом 3 - 7 днів.

Отже, медична наука не стоїть на місці. Розроблено простий, безпечний, і ефективний спосіб оновлення тканин організму, і, мабуть, його потенціал ще не розкритий до кінця. Однак, постарайтеся довіряти своє здоров'я лише професіоналам. Саме воно буде визначати не тільки Ваш блискучий вигляд, а й внутрішню задоволеність від щасливого життя.

Кандидат медичних наук Андрєєва Світлана Георгіївна