Рестилайн відгуки про препарати для биоревитализация Restylane


Такий винахід косметології та пластичної хірургії, як контурна пластика обличчя, в останні кілька років вельми заслужено набирає все більшої популярності. Все більше відомих косметичних і фармацевтичних компаній створюють свої унікальні лінійки филлеров (наповнювачів або волюмайзер) для контурної пластики. У цій статті вашій увазі пропонується огляд филлеров Рестилайн (Restylane).

Зміст

 • Що таке контурна пластика?
 • Лінійка филлеров Рестилайн
 • Протипоказання до ін'єкцій Рестилайн


Що таке контурна пластика?

Контурна пластика - це безопераційний метод омолодження, який полягає у введенні в шкіру (у дефектні ділянки) спеціальних препаратів - волюмайзер. Такі наповнювачі мають структуру гелю (бувають різної щільності, що залежить від мети його використання). На сьогодні на ринку існують філери на основі гіалуронової кислоти, колагену, різних синтетичних речовин, ідентичних натуральним.

Залежно від складу наповнювача, його щільності, індивідуальних особливостей організму, ефект процедури має різну тривалість. В середньому ефект триває від 6 до 9 місяців.

Можливості контурної пластики:

 • позбавлення від дрібних і середньої глибини зморшок;
 • розгладження глибоких зморшок і складок;
 • корекція овалу обличчя;
 • надання бажаної форми скул, губ і іншим ділянкам тіла;
 • позбавлення від шрамів і рубців;
 • можливість прибрати носогубні складки, міжбровні борозни;
 • можливість підняти брови, куточки рота;
 • створення чіткого контуру нижньої щелепи у чоловіків;
 • заповнення відсутнього обсягу різних ділянок тіла (наприклад, кистей рук);
 • корекція підборіддя, кінчика носа, мочок вух та ін.

Лінійка филлеров Рестилайн

У зв'язку з тим, що контурна пластика стає дуже популярною процедурою, то і філерів на ринку з'являється дуже багато. Але якщо ви зважилися на уколи наповнювачів, то препарат потрібно вибирати тільки якісний і перевірений. Одне з провідних місць по виробництву якісних та ефективних филлеров займає Рестилайн.

Якщо судити з відгуків про Рестилайн, то стає зрозумілим, чому люди і професіонали довіряють саме цим наповнювачам. Ін'єкції филлеров даної лінійки ефективні, результат сохраняється до 1 року, практично не викликають алергічних реакцій і побічних ефектів. Всі філери Рестилайн у своєму складі мають гіалуронову кислоту. Відрізняються між собою концентрацією діючої речовини та щільністю гелевою основи, що робить лінійку филлеров різноманітної (можна підібрати препарат для будь-якої мети і ділянки тіла).

Виробництвом даного волюмайзер займається шведська фармацевтична компанія Q-Med, продукція якої відрізняється своєю ефективністю, безпекою та якістю.

Гіалуронова кислота, яка використовується при виготовленні филлеров Рестилайн, має не тваринне походження, що значно нівелює побічні реакції на препарат у вигляді алергії. Також формула гіалуронової кислоти є стабільною (не знищується відразу при попаданні в організм людини).

Restylane

Це базовий і перший препарат лінійки. Філер спеціально створений для їх ліквідації не глибоких мімічних зморшок і складок. Успішно застосовується для боротьби з носогубні складки і міжбровні дугами.

Завдяки своїй формулі, препарат не тільки відновлює обсяги особи, а й стимулює вироблення власних колагенових волокон. Даний наповнювач підходить для корекції об'єму та контуру губ. Так як ін'єкції для деяких пацієнтів є болючими, існує форма випуску препарату з анестетиком Restylane Lidocaine.

Restylane Perlane

Філер спеціально розроблений для корекції глибоких зморшок, таких як, назолабіальний складки.

Він має більш щільну консистенцію. Його застосовують для корекції овалу обличчя (частіше у чоловіків), для додання бажаної форми скул, кутах нижньої щелепи, підборіддя.

В такому напрямку, як інтимна контурна пластика - це препарат вибору. Ефект триває до 18 місяців, існує форма випуску з анестетиком - Restylane Perlane Lidocaine.

Restylane SubQ

Філер має щільну консистенцію. Використовується в основному у чоловіків для збільшення обсягів підборіддя і скул, для поліпшення контуру обличчя, додання мужності.

Restylane Lip Volume

Цей препарат спеціально розроблений для додання обсягу і чітких контурів губ.

Філер не має небажаного ефекту у вигляді "силіконових губ". Ваші губи будуть виглядати по-юнацькому похилому, м'якими і молодими.

Склад вводиться глибоко під слизову, і ефект після процедури зберігається протягом шести місяців. Дермальний філлер Restylane Lip Volume підходить як жінкам, так і чоловікам, які бажають отримати гармонійні красиві губи.

Restylane Skinboosters

Під назвою Restylane Skinboosters криються два препарати: Restylane Skinboosters Vital і Restylane Skinboosters Vital Light. Це продукція Рестилайн для биоревитализации.

Біоревіталізація - це омолодження обличчя за допомогою ін'єкційного введення в шкіру різних активних речовин (мезотерапія). В даному випадку в шкіру вводитися гіалуронова кислота, з якої і складаються ці препарати Рестилайн.

Така процедура забезпечує виражений омолоджуючий ефект, робить шкіру пружною і еластичною, відновлює нормальний водний баланс шкірного покриву.

Restylane Vital забезпечує ефект від 6 до 9 місяців. Результат можна оцінити через 3 сеансу процедур, які проводять з інтервалом у 4 тижні. Застосовують Рестилайн Вітал для биоревитализации зрілої шкіри, яка має перші ознаки старіння.

Restylane Vital Light розроблений для більш молодої шкіри. Завдяки своїй унікальній легкій текстурі препарат підходить для биоревитализации тонких шкірних покривів в делікатних зонах (область навколо очей, зона декольте, шия, тильна поверхня кистей рук).

Протипоказання до ін'єкцій Рестилайн

Так як гіалуронова кислота є звичайною складовою людського організму, протипоказань до процедури небагато, але вони існують:

 • вагітність і годування грудьми;
 • некомпенсований цукровий діабет;
 • активні шкірні хвороби в місці ін'єкцій;
 • активна герпетична інфекція;
 • гостре інфекційне захворювання;
 • підвищення температури;
 • хвороби, при яких порушена згортання крові;
 • епілепсія.

Контурна пластика - це нова, але ефективна і безпечна методика безоперационного омолодження шкіри обличчя і тіла. З філлерамі компанії Q-Med методика набуває колосальний успіх. Крім того, ціна ін'єкцій Рестилайн набагато менше, ніж пластики із застосуванням оперативного втручання. Так навіщо ж відмовляти собі в задоволення виглядати молодо і красиво?