Термальна вода для обличчя - відгуки та правила застосування


Всі ми знаємо, що таке вода мінеральна і всебічно використовуємо її собі на благо. А що собою являє термальна вода? На це питання не кожен зможе відповісти.

Зміст

 • Мінеральна або термальна?
 • Для чого вона потрібна
 • Чи подобається термальна вода жінкам?

Але все дуже просто - це та ж «мінералка», тільки температура її при видобутку не повинна бути нижче 20С. Виключно корисна така термальна вода для обличчя.
Вона швидко наповнює шкіру корисною вологою, яка знімає втому, розгладжує зморшки, освіжає колір обличчя. Термо-водичка буквально оживить обличчя і прикрасить його вашою усмішкою. Адже посміхнутися хочеться будь-якій жінці, якщо вона задоволена своїм відображенням у дзеркалі.


Мінеральна або термальна?

Мінеральна вода є складний розчин солей і мінеральних речовин. Збагачення її хімічними елементами відбувається природним шляхом. Як відомо - вода, це кращий розчинник у природі. Вона здатна розчинити в собі що завгодно, вся справа в часі.

Переміщаючись роками і століттями в товщах Землі, підземні води насичуються корисними солями, сульфатами, карбонатами, іншими природними сполуками і мікроелементами. Для того щоб розчинити одні, наприклад звичайну кухонну сіль, потрібні хвилини. Для розчинення твердих мінералів можуть знадобитися роки. Але, як кажуть, крапля камінь точить.

Натуральні мінеральні води в деяких місцях виходять на поверхню Землі або їх добувають з водоносних підземних горизонтів. Природний хімічний склад підземної вологи може мати різну ступінь насиченості. При підвищеному вмісті активних біологічних компонентів вода набуває лікувальний або профілактичну дію на організм.

Слід пам'ятати, що натуральної мінеральної водою не можна називати:

• Штучно мінералізовану воду;
• Суміші підземних вод різних геохімічних складів;

• Суміші мінеральної води зі звичайною питною водою або штучно мінералізованою.

Зупинимося докладніше на те, що ж таке термальна вода. До неї пред'являються особливі вимоги. Такий водичкою має право називатися тільки та «мінералка», яка витягується з-під землі або виходить на її поверхню вже в підігрітому вигляді.

Існує розмежування за ступенем нагрівання рідини:

 • Якщо t води від 20 до 37С - це теплий або субтермальних джерело;
 • 37-40 - термальний;
 • Понад 42 - гіпертермальні, гаряче джерело.

Для розігріву води під землею до такої температури, потрібно, щоб щось в глибинах її підігріло. А самі «високоградусні» надра знаходяться поблизу активних вулканічних процесів, і розпечена лава наближається до поверхні землі. Процес мінералізації тут йде особливо інтенсивно, вода не тільки вбирає в себе мінерали, але і гази. Виходить натуральна газована мінеральна водичка.

Але термальна вода зустрічається не тільки в сейсмічно активних регіонах.
У цих випадках підігрів відбувається внаслідок того, що води по тріщинах в земній корі мають можливість опуститися дуже глибоко. А біля мантії Землі t земних пластів завжди висока. Водичка черпає свої цілющі сили в серці нашої планети, а потім щедро ділиться ними з людьми.

Для чого вона потрібна

Цілющі термальні води давно і успішно використовуються для лікування та оздоровлення. Знамениті бальнеологічні курорти завжди користувалися великою популярністю. Недаремно весь цвіт російської аристократії волів їздити лікуватися і зміцнювати здоров'я «на води».


Цілющі води пили, брали в них ванни, ними вмивалися. Пізніше стали випускати косметику на основі мінеральних джерел. Але чомусь використовувати такі корисні термальні води у вигляді спреїв стали зовсім недавно.

А для чого потрібна термальна вода для обличчя у вигляді розпилювача?

 1. Шкіра обличчя виглядає свіжою і пружною тільки в тому випадку, якщо вона добре зволожена. Спрей має можливість розпорошувати термальну воду у вигляді мікроскопічних крапельок, які швидко і активно проникають в глибокі шари шкіри і несуть їй бажану вологу.
 2. Маючи під рукою розпилювач, ви можете в будь-який час дня «попшікать» водичкою обличчя, шию, зону декольте, руки. Відразу виникне відчуття свіжості і комфорту, зволоження шкірних покривів додасть сил і енергіі.Такая процедура корисна під час опалювального сезону, коли гарячі радіатори безмірно сушать повітря. Незамінна вона в літню спеку, коли освіжитися хочеться буквально щогодини.
 3. Термальна вода з спрею не тільки зволожить шкіру, вона принесе їй гарну підживлення мінеральними речовинами, солями, вітамінами. Підвищиться тонус, покращиться колір обличчя, разом з вологою з вашого обличчя випаруватися втому.
 4. Балончиком з цілющою рідиною можна користуватися вранці перед нанесенням на обличчя макіяжу. У цьому варіанті зрошення послужить відмінним тоніком. Можна окропити шкіру перед нанесенням живильного крему або маски. Мікрочастинки вологи, активно проникаючи в шкіру, захоплять за собою корисні речовини. Ефект від процедури зросте.
 5.  Дуже важливо і те, що побризкати обличчя ви можете і після нанесення косметики, «риси обличчя» від цього не распливутся, а ще краще закріпляться на обличчі. Протягом дня застосовувати спреї з термальною водою можна прямо на макіяж. Це дуже зручно.

Чомусь деякі жінки вважають, що термальною водою потрібно користуватися тільки тим, у кого надмірно суха або зів'яла шкіра, коли з'являється лущення або роздратування. Це зовсім не так. Волога потрібна будь-якого типу шкіри, це піде тільки на користь.

Чи подобається термальна вода жінкам?

Риторичне питання. Кому ж з нас не подобається бути красивою? Адже флакончик з термальною водою в сумочці - це гарантія здобуття свіжості і приємних відчуттів. Тільки не варто підносити розпилювач занадто близько до обличчя. Може виникнути небезпека, що потече туш з вій.

Тримайте балончик на відстані приблизно 30 см, і все буде в порядку. При бажанні надлишок рідини можна зняти серветкою.

Найкращі і справедливі судді - це, безумовно, ті дами, які вже мають досвід користування заповітними флакончиками-балончиками.

І їхні відгуки про термальній воді для обличчя буде корисно дізнатися.

Вибір термальних вод великий. Але краще купувати її в аптеці, більше гарантії, що вона не виявиться підробкою. Вибирайте не за ціною, а за характеристиками. У кожної свої особливості. Відмінна штука!

Термальна вода виявилася рятівницею. Їхали в поїзді на море, у вагоні зламався кондиціонер. Спека стояла жахлива. Рятувалася водичкою, пшикати постійно: обличчя, зап'ястя, шию. Тепер я зі спреєм не розлучаюся навіть вдома.

Якщо у вас дуже чутлива шкіра, вибирайте термальну воду від Avonе, вона м'яка. Подразнення добре знімає Vichy. А взагалі, краще шляхом рекомендацій та проб підібрати свою водицю, яка краще за всіх підходить.

Справжня термальна вода розливається безпосередньо біля джерела, тільки так можна зберегти всі її корисні властивості. Але напрошується питання: «Невже не можна приготувати таку воду самостійно?». Здавалося б, чого простіше - купила пляшечку «мінералки», налила її в балончик з розпилювачем і бризкати скільки завгодно.

Якщо вже дуже хочеться так вчинити, можна спробувати. Тільки в цьому випадку краще вибирати воду, яка не має у своєму складі багато солей, вони будуть сушити шкіру. Після зрошення, промокніть обличчя серветкою. Якщо вибрали газовану воду, перед застосуванням випустіть з неї гази, потримавши пляшку відкритою.

І все-таки краще купити якісний фабричний спрей. Зараз багато косметичних фірм виробляють цю продукцію. З вітчизняних фірм найбільш популярні термальні води «Я сама» (100 руб.) І «Чорна перлина» (320 руб.). Вони зручні у використанні і крім зволоження несуть захисну функцію, бережуть шкіру від шкідливих впливів навколишнього не завжди корисною середовища.


Таке універсальне доглядає засіб може бути відсутнім на вашому туалетному столику або в косметичці тільки в тому випадку, якщо ви про нього не знали. Тепер знаєте. Значить, пора починати користуватися!