ТеосіальTeosyal - відгуки, рекомендації, фото до і після


Позбутися від зморшок, додати губам спокусливу форму і об'єм, скорегувати овал обличчя сьогодні дуже просто. Якщо ще десять років тому таких результатів можна було досягти тільки за допомогою скальпеля хірурга і пластичної операції, то в наш час такі проблеми вирішуються шляхом застосування різних безопераційних методик омолоджування.

Зміст

 • Що пропонує Теосіаль для вашої бездоганності?
 • Філлери Теосіаль
 • Препарати для биоревитализации і мезотерапії
 • Гліколевий пілінг

Самою популярною і ефективною процедурою вважають контурну пластику, під час якої виконуються внутрішньошкірні ін'єкції спеціальних препаратів не гелевою основі - філерів.


Сучасний фармацевтичний і косметологічний ринок надає широкий асортимент препаратів для контурної пластики. Позиції лідера на ньому належать кільком відомим брендам, в тому числі і продукції Теосіаль.

Що пропонує Теосіаль для вашої бездоганності?

Продукцію для потреб естетичної медицини і косметології під торговою маркою Теосіаль випускають у Швейцарії, лабораторія "TEOXANE". У своїй роботі фахівці керуються трьома основними принципами: ефективність, якість і безпеку. Дійсно, косметологічні засоби teosyal відгуки, про які досить вражаючі, відповідають цим критеріям.


Асортимент продукції фірми "TEOXANE" лінійки Теосіаль включає в себе:

 • косметичні засоби по догляду за обличчям, шкірою навколо очей, зони декольте, шиї;
 • філери з гіалуроновою кислотою для контурної пластики;
 • препарати для биоревитализации і мезотерапії;
 • весь спектр необхідних коштів для гліколевого пілінгу шкіри (самі пілінги з різним вмістом гліколевої кислоти, засоби по підготовці шкіри до пілінгу і для постпілінгового догляду).

Філлери Теосіаль

Філлери - це Внутрідермальний наповнювачі, які вводять углиб шкіри за допомогою ін'єкцій для заповнення зморшок, носогубних складок, заповнення відсутніх обсягів, наприклад, збільшення губ.

Філлери Teosyal в своїй основі мають гіалуронову кислоту. Ця речовина є складовим компонентом міжклітинного матриксу практично всіх тканин організму. Особливо багата на гіалуронову кислоту шкіра. Основна функція цієї речовини - гідратація тканин і активація процесів проліферації клітин.

З роками вміст гіалуронової кислоти в шкірі прогресивно зменшується, що призводить до втрати води тканинами і уповільнення процесів оновлення клітин шкіри, як результат - поява зморшок, складок, втрата колишніх обсягів (губ, скул і ін.).

Введення гіалуронової кислоти за допомогою уколів филлеров Теосіаль допомагає знову повернути особі його молодість і форму. Всі Внутрідермальний наповнювачі Teosyal абсолютно безпечні. В їх основі - гіалуронова кислота, яка не має тваринне походження, що зводить нанівець ризик розвитку алергічних реакцій. Наповнювачі повністю біосумісні з людськими тканинами і виводяться з організму природними шляхами.

Філлери Теосіаль представлені в широкому асортименті. Кожна жінка знайде відповідний саме їй препарат, залежно від віку, цілі процедури (корекція зморшок, збільшення губ, заповнення носогубних складок та ін.).

Коротка порівняльна характеристика филлеров лінійкі teosyal:

Препарат Концентрація ГА Ефект додання об'ма Показання Глибина введення Тривалість ефекту
TEOSYAL PureSense Redensity 2 15 мг / г + Ліквідація Носослізний борозни і "гусячих лапок" Поверхневі шари дерми До 1 року
Крім гіалуронової кислоти, до складу препарату входить комплекс амінокислот, антиоксидантів, мінералів і вітамінів, а також лідокаїн. Гель має не щільну структуру і низьку гігроскопічність (набряки після процедури невеликі і швидко проходять).
TEOSYAL Ultimate 22 мг / г ++++++ Корекція контурів особи, створення його обсягів Глибоко в підшкірну клітковину 12-18 місяців
Даний філлер має інтенсивну наповнює здатність. Препарат дуже пластичний і зручним у застосуванні, економічний.
TEOSYAL First Lines 20 мг / г + Ліквідація дрібних зморшок, "гусячих лапок", тонких ліній на лобі, між бровами, навколо рота Поверхневий ділянку дерми 2-3 місяці
Ідеальний препарат для боротьби з першими зморшками. Ефективність носить накопичувальний характер (збільшується з кожною маніпуляцією).
TEOSYAL Ultra Deep 25 мг / г +++++ Корекція глибоких зморшок, носогубних складок, об'ємне ремоделирование обличчя, збільшення губ Глибокий шар дерми 6-12 місяців
Добре підійде для створення обсягу в області вилиць, щік, додання обсягу губ.
TEOSYAL Kiss 25 мг / г +++++ Збільшення губ, створення їх контуру, ліквідація зморшок навколо рота, підведення куточків рота Глибокий шар дерми 6-9 місяців
Препарат спеціально створений для роботи в області рота і губ.
TEOSYAL Deep Lines 25 мг / г ++++ Ліквідація носогубних складок, глибоких зморшок і "зморшок маріонетки" Глибокий шар дерми 6-9 місяців
Сприяє глибокому відновленню тканин.
TEOSYAL Touch Up 25 мг / г +++ Ліквідація зморшок середнього ступеня, використання для повторних сеансів контурної пластики як підтримує ефект препарату Середній шар дерми 6-9 місяців
Дозволяє закріпити ефективність попередніх процедур контурної пластики і биоревитализации.
TEOSYAL Global Action 25 мг / г +++ Дозволяє позбутися від середньої вираженості зморшок, виділити контур губ Середній шар дерми 6 місяців
Ідеальний препарат для корекції середніх носогубних складок, міжбрівних зморшок, кісетних складок, дозволяє підвести куточки рота, виділити контур губ.

Приставка PureSense в назві препарату означає, що до його складу входить місцевий анестетик лідокаїн, що робить укол менш безболісним. Такі варіанти филлеров існують для кожного різновиду.

Препарати для биоревитализации і мезотерапії

Лабораторія "TEOXANE" створила кілька препаратів спеціально для мезотерапії і биоревитализации шкіри. Ін'єкції цих речовин допомагають відновити молодість і красу шкіри, сприяють її інтенсивному зволоженню.

TEOSYAL Meso

Це препарат для биоревитализации з концентрацією гіалуронової кислоти 15 мг / г. Використовують його для зволоження і омолодження обличчя, шкіри зони декольте, шиї і тильної сторони кистей рук.

Препарат вводять в поверхневий шар дерми. Рекомендують проводити курс з 2-3 маніпуляцій з мінімальним інтервалом між сеансами биоревитализации 3 тижні. Ефект від такої процедури триває 2-3 місяці.

TEOSYAL MesoExpert

Даний препарат створений спеціально для мезотерапії і омолодження шкіри. Крім гіалуронової кислоти (концентрація 15 мг / г), включає весь необхідний спектр речовин для відновлення шкірних клітин - антиоксиданти, вітаміни, мікроелементи, незамінні амінокислоти. Ефект від процедури триває 2-3 місяці.

TEOSYAL PureSense Redensity 1

Розроблено для мезотерапії і ревіталізації шкіри обличчя, рук, шиї, ділянки декольте. До його складу входить гіалуронова кислота з концентрацією 15 мг / г, амінокислоти, антиоксиданти, мікроелементи, вітаміни. Також склад має в собі лідокаїн, що робить ін'єкції безболісними. Ефект від маніпуляції триває 2-3 місяці, потім процедуру необхідно повторювати.

Гліколевий пілінг

Серед продукції Теосіаль є все необхідне для проведення такої омолоджуючої процедури, як гліколевий пілінг. Це різновид хімічного поверхневого пілінгу за допомогою гліколевої кислоти.

Для кожної жінки можна підібрати необхідну концентрацію пілінгових складу, так як Теосіаль пропонує пілінг Teosyal AHA Peel з вмістом гліколевої кислоти 20%, 50%, 35%, 70%.

Також серед продукції цієї лінійки ви знайдете всі необхідні кошти для проведення повного циклу хімічного пілінгу:

 • засоби для постпілінгового догляду (захисний і зволожуючий крем Teosyal PrePost Cream);
 • нейтралізатор для гліколевої кислоти (Teosyal PostPeel Neutralizer);
 • засоби для підготовки шкіри до процедури (Radiant Night Peel 15% AHA, Radiant Night Peel 10% AHA);
 • засоби для очищення шкіри перед пілінгом (Teosyal PrePeel Cleanser).

Таким чином, лінійка Теосіаль розпорядженні всі необхідні засоби для заощадження і повернення жінці її молодості і краси. Кожна клієнтка знайде серед даної продукції підходить саме їй засіб.