Термаж відгуки, фото до і після, опис та протипоказання радіоліфтінга


Гортаючи модні журнали і милуючись бездоганною красою зірок, ми мимоволі прагнемо відповідати, і намагаємося розгадати секрет їхнього вічної молодості. Важко уявити, як можна бездоганно виглядати після п'ятдесяти з таким шаленим життєвим ритмом і ставати молодше з кожним днем, що не ховаючи рубців від операцій.

Зміст

  • Механізм дії радіочастотних хвиль на тонус шкіри
  • Методика проведення процедури
  • Відгуки про термаже
  • Відповіді на типові запитання

З усім арсеналом засобів і методик за один день ознайомитися просто неможливо, не кажучи вже про можливість зважити всі плюси і мінуси, віддавши перевагу найбільш підходящому методу. У гонитві за молодістю і ідеальними рисами тіла все більше прихильників безопераційних методик. При цьому цінні такі показники, як ефективність, довготривалість та безпеку. Усім цим критеріям відповідає термаж - процедура підтяжки шкіри за допомогою радіочастотних хвиль без операції.


Механізм дії радіочастотних хвиль на тонус шкіри

Для того, щоб переконатися в ефективності будь-якої методики, необхідно чітко розуміти механізм і суть її дії. Пружність, еластичність і тонус нашої шкіри підтримують колагенові волокна, які з віком "старіють" і розтягуються, не виконуючи колишніх функцій. Вчені почали пошук методів і засобів, які зможуть привести колагенові волокна в тонус, що значно омолодить і вирівняє шкіру.

В ході досліджень було виявлено стимулюючу дію радіочастотних хвиль на волокна колагену, але тільки при їх дуже високій частоті. Високочастотні радіохвилі (частота 6МГц) проникають глибоко в шкіру, підвищуючи її температуру, не тільки підтягуючи волокна, але і стимулюючи утворення нових, молодих. Тепер легко зрозуміти, чому остаточний ефект омолодження варто оцінювати лише через півроку.

Такий радіочастотний ліфтинг шкіри здатний усунути не тільки зморшки, але і ефективно допомагає при таких косметичних дефектах, як целюліт, обвисання шкіри, зміна овалу обличчя з віком, "мішках" під очима, призначивши для підтяжки обвислій шкіри після ліпосакції.

Нерідко косметологи рекомендують термаж обличчя людям, страждаючим вугрові висипання (помічений ефект скорочення розширених пор).

Методика проведення процедури

Радіоліфтінг проводиться лікарем-косметологом на спеціалізованому апараті, попередньо очистивши шкіру від забруднень і шкірного жиру і завдавши лінії розмітки. Перед процедурою виявляються протипоказання до термажа, при яких його виконання буде неможливим.

Можливими причинами для відмови у проведенні процедури можуть стати:

  1. Період вагітності;
  2. Наявність вбудованого кардіостимулятора або будь-якого металевого імплантату;
  3. Силіконових імплантів або силіконового гелю в зоні обробки;
  4. Пухлинні захворювання як в даний час, так і в минулому;
  5. Важкі супутні захворювання;
  6. Хвороби шкіри і ранки в зоні впливу;

Під час сеансу безоперационного ліфтингу на тілі не повинно бути ніяких металовмісних предметів. У попередньої здачі аналізів і обезболивании пацієнт не потребує. На зону впливу радіочастотних хвиль наноситься контактний гель і спеціальними насадками за заздалегідь намічених лініях проводиться процедура ліфтингу.


За допомогою індивідуальної насадки з високочутливим датчиком, в ході процедури, визначають температуру шкірних покривів і глибину дії хвиль. Все це спрямовано для точного контролю за процедурою та мінімізації будь-яких небажаних ефектів. Після закінчення сеансу, що залишився гель знімають серветками, а шкіра зволожується заспокійливим кремом. Неприємних відчуттів і болю при термаже не відчувається, можна лише відчути змінюють один одного теплі і холодні дотики.

Відчуття підвищення температури шкіри відбувається за рахунок механізму дії хвиль, а охолодження - завдяки застосуванню спеціального охолоджуючого спрею в ході процедури, хоча багато чого залежить від індивідуальної чутливості та настрою пацієнта.

При виході з салону краси ваша шкіра не буде червоною або пошкодженої, ви відразу відчуєте ефект підтягнутості і омолодження. Процедура займе не більше 2 годин, тривалість залежить від площі оброблюваної ділянки. Протягом найближчої доби вам буде заборонено засмагати, паритися і займатися спортом.

Для досягнення бажаного ефекту призначають від однієї до 3-4 процедур, що залежить від використовуваного апарату, а точніше - його потужності та індивідуальних особливостей шкіри. Зазвичай в косметичних салонах використовують апарати з більш низькою потужністю, що значно знижує ризик виникнення побічних ефектів, але вимагає більшої кількості процедур для досягнення помітного результату.

Великою перевагою термажа є те, що шкіра омолоджується сама, за рахунок власних природних сил, тому ефект відрізняється натуральністю і природністю. Цей метод пройшов численні випробування в різних зарубіжних клініках і центрах, що займаються естетичної медициною і неодноразово підтвердив свою безпеку і результативність.

Нерідко в салонах пропонують додатково застосувати інші омолоджуючі і доглядають процедури для підвищення стійкості і прискорення отримання ефекту, але будь-якої наукової доказової бази спільне застосування процедур не має. Про їх спільної користі можна тільки припускати, тому приймати рішення про супутні методиках - тільки вам.

Відгуки про термаже

Всі відгуки та думки щодо ефективності і безпеки термажа діляться приблизно навпіл.

Почасти це пов'язано з завищеними очікуванням моментального омолодження та неготовністю заплатити чималу суму за таку процедуру.

Необхідно розуміти, що в результаті впливу радіохвиль запускається каскад реакцій, спрямованих на вироблення колагену і вирівнювання шкірних покривів, але ніяк не на миттєве розгладження зморшок і нерівностей, що приводить до зміни зовнішності, а тим більше, рис обличчя до неузнаваемості.Кроме того, всі ми дуже індивідуальні, а відповідно, і інтенсивність реакції колагену на радіочастотне вплив також дуже різна.

Вважається, що найбільш ефективна процедура у віковій категорії близько 40 років, що пов'язано зі здатністю волокон активуватися. Такі побічні ефекти, як опіки, можуть виникнути при несправності апарату або неправильній техніці його використання. Так що до вибору клініки і фахівця необхідно підходити не менш зважено і скрупульозно, ніж при виконанні пластичної операції.


Безопераційна підтяжка - не зовсім правильне і точне назва для цієї процедури і не можна назвати її альтернативою для операційної підтяжки обличчя. Швидше за все, це щось середнє між косметичною процедурою і операцією. Але сумніватися в її ефективності та унікальності, тим більше, не варто. Це одна з видів процедур, що відносяться до радіохвиль ліфтінгу і має найкращий ефект при мінімальній кількості сеансів. Радіочастотний ліфтинг для тих, хто готовий стати на стежку боротьби з процесами старіння, не приносячи шкоди своєму здоров'ю.

Відповіді на типові запитання

Багатьом жінкам, щоб зважитися на проходження процедури омолодження, необхідно бути впевненими у відповіді на багато хвилюючі питання. Ми постаралися відповісти на найчастіші.

Перший і найбільш очікуваний питання: Відчую я біль під час процедури?

Відповідь: Скарг на біль також в нормі бути не повинно, можливо лише відчуття легкого поколювання. Кожна насадка має індивідуальний датчик, суворо контролюючий весь процес і не допускає перегріву тканин. Якщо виникає відчуття печіння - негайно повідомте лікаря-косметолога проводящему процедуру.

Питання: Скільки триватиме ефект від виконаної процедури?

Відповідь: Ефект омолодження та вирівнювання буде наростати протягом першого півроку, а протриматися здатний до двох-трьох років.

Питання: Чи допомагає термаж при целюліті?

Відповідь: Так, процедура радіочастотного впливу здатна надати тонус і розгладити нерівності. Часто вона призначається на додаток до процедур по боротьбі з целюлітом.

Питання: Які можуть бути побічні ефекти?

Відповідь: При правильному виконанні процедури та справності апарату побічних ефектів на даний момент не зафіксовано.

Питання: Чим відрізняється термажа (Thermage) від RF-ліфтингу?

Відповідь: Сам термін термажа (Thermage) був придуманий і запатентований американською фірмою виробником апаратури радіочастотного ліфтингу Термакул (Thermacool). Строго кажучи, використання терміну «термаж» для позначення спектра процедур на апаратах інших фірм не вірно.

Запатентована методика Thermage виконується по монополярной схемою з частотою хвилі 6 МГц. Решта апарати на ринку, що працюють за принципом радіочастотного або RF ліфтингу, використовують інші частоти або біполярну схему.

Особливістю Thermage є використання досить високих енергій, за рахунок чого тканини можуть прогріватися до 60град. Це дало можливість досягати ефекту омолодження вже після першої процедури (при інших методиках RF-ліфтингу (термаліфта або термаліфтінга) використовуються енергії меншого порядку, прогрів тканин можливий не більше 45 град і для видимого ефекту потрібно декілька процедур). Традиційно термаж популярний в США, а менш енергоємний термоліфтінга в Європі.

Радіохвильової ліфтинг подарує вам до десяти років молодості без болю і стресу, але і зажадає чималих матеріальних витрат. А те, що за красу треба платити - вже давно ні для кого не секрет.