Фейсліфтінг - нова технологія омолодження обличчя


Минають роки, м'язи під шкірою втрачають свою еластичність, шкіра обличчя стає в'ялою, з'являються зморшки, і самі високоякісні крему і маски допомагають лише на короткий проміжок часу. Фесліфтінг - унікальний і ефективний метод підтяжки обвислій шкіри обличчя і шиї, видалення та запобігання глибоких зморшок, що дозволяє прибрати жирові складки в зоні особи під підборіддям.

Зміст

 • Сучасна пластична хірургія обличчя
 • Показання та протипоказання до проведення фейслифтинга
 • Доопераційний період
 • Проведення операції
 • Реабілітаційний період
 • Фейсліфтінг - омолодження обличчя за допомогою гімнастики


Сучасна пластична хірургія

Багато суперечок і міркувань викликає зараз пластика обличчя, і пластична хірургія в цілому. Бажання залишатися природним, зберігаючи природну красу, з роками у багатьох перетворюється на нав'язливі ідеї робити все що завгодно, тільки б не дати руйнівній силі свого віку зайняти провідні позиції.

Але хто і, що б, не говорив про пластичних хірургів, і про пластик в цілому, кількість людей, що звертаються до професіоналів своєї справи за допомогою, зростає з кожним рокам не в десятки, а в сотні разів. Потрібно зауважити, що фейсліфтінг особи - це не тільки оперативне втручання, але й комплекс вправ щодо запобігання старіння шкіри, або коригування проблемних зон в початковій стадії їх утворення.

Пластичні хірурги, удосконалюючи і міняючи способи і методи технологій підтяжки обличчя, досягли рівня, що дозволяє виконувати такі процедури з мінімальною кількістю невеликих розрізів тканин, що робить фейсліфтінг майже безпечною і безболісною операцією. До того ж, сучасна пластична хірургія проводить ряд операцій не комплексно, а коригує окремо кожну з проблемних лицьових зон.

QuickLift Міні - одна з інновацій, що дозволяють скоротити відновний період після операції до таких мінімальним строками, що отримала своє чітке визначення - процедура вихідного дня. До того ж сучасна анестезія дозволила забезпечити її проведення під місцевим знеболюючим наркозом.

Показання та протипоказання до проведення фейслифтинга

Рекомендації до показань щодо виконання фейслифтинга у всіх пластичних хірургів приблизно однакові:

 • вік пацієнта 40-60 років;
 • наявність клініко-лабораторного обстеження загального стану здоров'я;
 • якісні показники та стан шкіри на момент проведення операції;

Зрозуміло, що естетичному хірургу простіше буде працювати з шкірою сорокарічного пацієнта, ще насиченою вологою і зберегла пружність.

Основними причинами відмови пацієнту в фейслифтинге можуть бути:

 • хронічні захворювання серця і судин;
 • захворювання легенів і бронхів (у стадії загострення);
 • функціональні особливості нирок і печінки;
 • алергічне не прийняття медичних препаратів;
 • запалення близько судинних тканин обличчя;
 • проведення курсу променевої терапії в області обличчя.

До списку протипоказань можна було б додати ожиріння, але варто відзначити, що ця хвороба, швидше не протипоказання, а один з факторів ризику, який може відбитися на небажаному і незадовільному результаті після операції.

Доопераційний період

У процесі першого відвідування хірурга, необхідно грамотно сформулювати свої побажання та вислухати його підхід і рекомендації щодо вирішення проблем. Як правило, вивчивши обличчя і структуру шкіри, а так само звернувши увагу на будову черепа, кваліфікований лікар відразу дасть грамотну консультацію, звернувши увагу на те, як він збирається усувати недоліки, в якій послідовності, і що ще рекомендує.

Оцінюються чинники ризику - такі, як погана згортання крові або нерегульовані стрибки артеріального тиску. До того ж необхідність оповістити про курси прийому лікарських препаратів і прийомі алкоголю і тютюнових виробів, позбавить від небажаних наслідків після операції, або неприємностей, які можуть виникнути в її процесі.

До основних рекомендацій хірурга ставляться, як правило, відмова від куріння і відрощування волосся, щоб після процедури приховати рубці за вушними раковинами.

Проведення операції

Як говорилося раніше, в передопераційний період пластичним хірургом визначається, що ж саме буде коригуватися під час операції, і на які проблемні зони обличчя буде звернуто особливу увагу. Тому для кожного пацієнта фейсліфтінг особи проходить по-різному, і, отже, тривалість операції у кожного оперованого різна.

Сама підтяжка обличчя триває близько півтори години, а от якщо до неї додається пластика підборіддя або століття, коректування носа, підборіддя, підтяжка шкіри шиї, то тривалість її збільшується. І, тим не менш, в середньому тривалість цієї процедури становить від 2 до 3 годин.

Хірург виконує поздовжні розрізи від вушних раковин до тім'яної частини голови. Шкіра починає відшаровуватися і поступово підтягуючи її, лікар фіксує її в новому положенні. Така процедура дає позитивний результат навіть у дуже дорослому віці пацієнта, коли вікові зміни і старіння шкіри видно дуже сильно. Після підтяжки шкіра фіксується, накладаються косметичні шви, накладається пов'язка.

Реабілітаційний період

Післяопераційний період характерний деяким дискомфортом в області обличчя і шиї. Спостерігається набряклість, синці. Середній період реабілітації становить 20-25 днів. На 10-16 день знімають шви, і починається так звана «усадка» шкіри. Відбуватиметься вона може протягом декількох місяців, тому не варто поспішати з висновками з приводу якості та необхідності проведеної операції. У клініці пацієнт спостерігається протягом доби.

Відзначаючи незручності для пацієнта в післяопераційний період, звертається увага на сон. Під час сну голова повинна бути трохи піднята. В іншому ж фейсліфтінг Настільки не проблемна процедура, що через тиждень пацієнтки починають накладати макіяж, через 14 днів можуть виходити на роботу, а через місяць починають жити повноцінним життям.

Наскільки триватиме ефект від виконаної операції залежить від стану здоров'я, спадковості, ну і, звичайно ж, способу життя.

Фейсліфтінг - омолодження обличчя за допомогою гімнастики

Підтяжка шкіри обличчя включає в себе не тільки оперативне втручання лікарів і знаходження в клініці. Фейсліфтінг - це ще і гімнастика особи, яку пацієнти без праці можуть освоїти і регулярно проводити у себе вдома. Регулярність вправ дозволяє досягти неймовірного ефекту, за умови того, це початковий етап процесу втрати еластичності тканин.

Фейсліфтінг - гімнастика, як правило, містить в собі деякі основні види вправ:

 • вправа для збільшення очей;
 • зняття набряклості під очима;
 • попередження утворення зморшок;
 • зарядка м'язів обличчя енергією;
 • звуження носа;
 • формування контуру губ.

Однак, якщо існують значні проблемні зони, які потребують особливої ​​уваги та індивідуального підходу, комплекс фейсліфтінг - вправ може коригуватися і подаватися індивідуально для кожної з таких зон.

Вибираючи фейсліфтінг, як оперативне втручання, або як комплекс вправ для особи, завжди потрібно пам'ятати про те, які цілі переслідуються, і який потрібен результат. У будь-якому випадку - довіряйтеся тільки грамотним, перевіреним естетичним і пластичних хірургів, покладаючись на їхній багаторічний досвід і вже наявні досягнення.

Необхідність проведення повторної операції виникає через 5-10 років, при цьому не варто забувати про масаж, мазі, лазерному омолодження шкіри. Ці процедури допоможуть значно відсунути повторний візит в клініку пластики обличчя.