Фітобочка для здоров'я, краси і вічної молодості


Ні найменшого перебільшення у словосполученні про «вічної молодості» немає! Є тому підтвердження у вигляді життєвого досвіду: «Хто в фітобочці париться - вік не постаріє». Це твердження так само вірно, як і те, що все нове - це добре забуте старе. Фітобочка, міцно прописалася в фітнес-центрах, спа-салонах, клініках і навіть міських квартирах, старовинне засіб народної медицини, якому немає аналогів у світовій історії.

Зміст

 • Нова дивина з давньою історією
 • Просто і геніально
 • Величезний бочонок задоволення
 • Тільки оздоровлення і користь


Нова дивина з давньою історією

Сам принцип процедури купання в дерев'яній бочці з настоєм трав був відомий ще стародавнім слов'янам. Сибірські знахарі і тибетські монахи застосовували цей спосіб для лікування багатьох хвороб. Активно застосовували фітобочки в часи Першої світової війни для зцілення солдатів від окопної лихоманки.

Для виготовлення лікувальних ємностей найчастіше використовували кедр. І це аж ніяк не випадково:

 • Кедр має цілющі властивості і здавна застосовувався в народній медицині;
 • Деревина цього дерева містить фитоциди, які надають неоціненну послугу організму людини, зміцнюючи імунітет і забезпечуючи довговічність кедровим виробам;
 • Кедрова бочка довго зберігає тепло, оскільки є відмінним теплоізолятором;
 • Вона не виділяє смолу навіть при дуже високих температурах. Цією якістю не володіють вироби з сосни, ялини або ялиці. Тому можна не побоюватися неприємних відчуттів у вигляді капає на тіло гарячої смоли.

Сучасний вигляд, в якому ми бачимо її сьогодні, бочка придбала в 1970 році. Відомий сибірський травник В.Г.Подтребков застосував вперше простий і зручний фасон виробу. Вийшла унікальна маленька сауна. Можна зазирнути в неї і уточнити подробиці внутрішньої будови.

Просто і геніально

Влаштована кедрова фитобочка просто, але не примітивно. У ній передбачені зручності для користувача і комфорт його перебування в оздоровчому просторі.
Найбільш міцною і довговічною є традиційна бондарна бочка. Вона виготовляється за технологіями, що складається з декількох етапів. В цьому випадку зберігається екологічність виробу і гарантується його найвищу якість.

Бувають ще бочки столярні, колоті і довбані. Останні видовбуються з нижньої частини дерева, діаметр якого повинен бути не менше метра. Для виробництва бондарного фіто-вироби використовується тільки старі сибірські кедри, які за своє довге життя накопичили багато корисних речовин і володіли величезним енергетичним потенціалом.

Спеціальної витяжкою з кедрової хвої покривають внутрішню поверхню кедрової бочки, це подовжує термін користування і підсилює цілющі властивості. Висота такої міні-сауни не більше 1,5 м. У неї є два отвори: дверцята збоку - для розміщення відвідувача і у верхній кришці - проріз для його голови.

Людина в фітобочці знаходиться в сидячому положенні. Для зручності всередині є сидіння, яке може регулюватися по висоті для комфортабельного перебування людей різного зросту. Передбачені підлокітники і решітка під ноги. Перед початком процедури клієнт вмощується на сидіння, за ним закривається дверцята. Закривається верхня кришка, голова при цьому залишається зовні. Простирадло або рушник використовують, щоб закрити отвори між шиєю і кришкою.


Парогенератор для фітобочки розташовується зовні і обов'язково має регулятор температури. Відвідувач маленької сауни має можливість самостійно регулювати температурний режим всередині. Зазвичай він варіюється від 25 до 55о. До корпусу барила приєднаний паропровід з штуцером. Але всередину подається не звичайний пар. Він насичується корисними речовинами, проходячи через спеціальну ємність, передбачену в бочці.
Наповнюють її різними ефірними маслами, травами, концентратами. Безсумнівно, це посилює цілющий ефект перебування в чудо-бочці. Вода з неї віддаляється через спеціально передбачений злив.

Тривалість перебування в міні-суне не повинно перевищувати 20 хвилин.

Величезний бочонок задоволення

Така чудова парна принесе масу задоволення. Пар всередині бочки постійно циркулює і людина отримує приємний повітряний термомассаж. Гаряче повітря здатний вилікувати або полегшити перебіг багатьох серйозних захворювань.

Навіть саме існування в будинку, квартирі чи на дачі такої маленької баньки з ароматного кедра поліпшить атмосферу житлового приміщення. Так-так, фитобочка настільки мініатюрна і мобільна, що утримувати її можна навіть в невеликій міській квартирі. Для неї потрібно місця всього-то в 1 м2. Високого енергоспоживання побоюватися теж не варто, воно складе лише 1-2 кВт / год і цілком підійде мережу 220 В. У вироби високий рівень безпеки.

Деякі сучасні міні-лазні настільки красиві, що цілком зможуть прикрасити інтер'єр житла. Є бочки - ексклюзивні роботи художників, розписані фарбами. На дерев'яних поверхнях пишуться цілі картини або наносяться орнаменти. Все залежить від фантазії творця. Виготовляються фіто-бочки і за індивідуальними замовленнями.

Ціна на цінне для життя і здоров'я вироби цілком доступна. Кедрові бочки продаються за цінами від 14 000 рублів і до межі ваших фінансових можливостей. У комплекті входить парогенератор і зручні пристосування. Користь від фітобочки, яку ви купите для своєї родини, буде незрівнянно більше.

Отримати величезний заряд бадьорості, поліпшити стан організму, зцілити тіло і душу - хіба це взагалі можна переоцінити?

Тільки оздоровлення і користь

Зупинимося докладніше на те, які ж хвороби здатна зцілювати парна процедура. Багато в чому це залежатиме від складу наповнювачів, якими буде насичуватися пар. Наприклад, для лікування бронхітів, трахеїти, бронхіальної астми застосовуються бальзами з масла ялиці, витяжки з евкаліпта, кореня лопуха, м'яти перцевої, звіробою. Подібний склад допоможе в лікуванні гіпертонії і гіпотонії.

Процедури в фіто-бочці чудово зарекомендували себе в зціленні радикуліту і ревматизму, інших суглобових захворювань. Вщухають м'язові болі, нормалізується обмін речовин і блаженствує нервова система. Фітонциди, що містяться в деревині кедра, знищують патогенну мікрофлору організму і активізують процеси відновлення.

Відмінно зарекомендувала себе фитобочка і для схуднення. Боротьба із зайвою вагою піде набагато успішніше із застосуванням такої процедури. Легко позбавить ця маленька сауна і від целюліту, з яким боротися буває дуже складно. Гарячий пар легко розкриває пори на шкірі і очищає її верхні шари. Підшкірні відкладення швидко йдуть разом з токсинами.

Допомагає кедрова парна процедура при шкірних захворюваннях, жовчнокам'яної хвороби. Вона активізує діяльність щитовидної залози, статевих органів і кори надниркових залоз.

Користуватися бочкою-сауною можна в будь-якому віці, починаючи з 3-х років. У порівнянні з традиційною лазнею у неї є два серйозні переваги:

 1. Виключається перегрів голови.
 2. Вплив цілющих бальзамів і трав'яних екстрактів проходить направлено і інтенсивно.

Але щоб виключити наявність навіть дещиці дьогтю в чудо-бочці перед початком прийняття процедур необхідно проконсультуватися з лікарем. Має фитобочка протипоказання, про які потрібно обов'язково знати. Вона протипоказана:

 • Онкологічним хворим;
 • Людям з інфекційними (у тому числі з ВІЛ-інфекцією), грибковими та венеричними хворобами;
 • При порушенні мозкової діяльності;
 • Схильності до кровотеч;
 • При тромбофлебіті, туберкульозі, цирозі печінки, миготливої ​​аритмії.

Ми багато часу проводимо сидячи перед комп'ютером, часто ігноруємо поради щодо здорового способу життя, навантажуючи себе токсичними продуктами. Та й алкоголем з сигареткою іноді не побрезгуем. Що поробиш, важко буває відмовитися від спокус. Але якщо у нас з'явиться надійний помічник у вигляді особистої сауни, то молодість ми продовжимо собі неодмінно.

А яке блаженство після прийняття «бочкової» процедури відпочити, попиваючи трав'яний чай з ложечкою меду, отримати сеанс розслабляючого масажу, забути про всі проблеми і зрозуміти, що кращої релаксації і не придумати. Давайте балувати себе частіше, нехай в нашому житті буде більше приємних моментів!