Біозавивка вій відгуки і фото до і після


Довгі, густі вії з захоплюючим і кокетливим вигином - мрія будь-якої жінки. Але ніхто не ідеальний і у кожної є свої проблеми і недоліки. Сучасна косметологія допомагає вирішити багато з них. Нарощування вій може зробити їх довгими і густими, а забарвлення полуперманентние тушшю більш виразними і темними на тривалий час.

Зміст

 • Процедура біозавивка вій
 • Протипоказання і догляд

Біозавивка вій - салонна процедура, що дозволяє підкрутити вії і надати їм бажану форму. Досвідчені майстри можуть надавати цю послугу на дому, в затишній і спокійній обстановці, та й по грошах це виходить трохи дешевше.


Як стверджують косметологи, на відміну від хімічної завивки, засоби для біозавивка не містять перекис водню і аміак, тому процедура практично нешкідлива, а ефект зберігається 2-3 місяці. Але, судячи з відгуків про біозавивку вій, для тривалого результату необхідно робити корекцію через кожні 3-4 тижні, так як з часом вії оновлюються, випадаючи і виростаючи знов в колишньому неправильному напрямку.
Біозавивка може допомогти:

 • підкрутити від природи довгі, але прямі вії;
 • підняти короткі і опущені вії, загнути кінчики і зробити погляд відкритим;
 • при необхідності змінити форму вій до і після процедури нарощування;
 • підкоригувати напрямок окремих війок, які вибиваються із загальної маси;
 • отримати гарний вигин навіть за наявності алергічної реакції на нарощування вій.


Процедура біозавивка вій

Тривалість процедури 30-60 хвилин, залежно від виробника препаратів, а також товщини, густоти, довжини та заплутаності натуральних вій. Вона безболісна і якщо все зроблено правильно, не має яких-небудь побічних ефектів або реакцій.

 1. Для початку майстер накладає на нижні повіку подушечки на основі гідрогелю, щоб відокремити нижні вії і запобігти попаданню препаратів на шкіру. Після очищає верхні вії знежирюючим засобом від пилу і бруду.

 2. Потім переходять до вибору силіконової подушечки (одноразові бігуді). Вони бувають 3 або 4 розмірів, залежно від виробника. S- маленький, М - середній, L - великий, XL - дуже великий і чим довше вії, тим більше розмір. Тонкі бігуді застосовуються для більш сильної накрутки і коротких вій.

 3. Далі бігуді прикріплюються до століття за допомогою спеціального клею для шкіри. Робиться це акуратно, від внутрішнього краю ока до зовнішнього або навпаки. Силіконова подушечка при цьому повинна бути максимально наближена до прикореневій зоні.

 4. Потім невелика кількість клею наноситься на ділянку бігуді. Покривається поверхня повинна бути не більше 0,5 см шириною, так як клей дуже швидко сохне. За допомогою пінцета або зубочистки вії черзі піднімають і притискають до обробленої ділянки бігуді. Важливо, щоб кожна вія стояла рівно, не перетиналася з іншими і мала однакове з усіма напрямок.

 5. Після вії обробляють спеціальним засобом (Размягчитель). Склад повинен наноситися тільки на середню частину вій, відступивши 2 мм від коріння, щоб уникнути попадання на слизову і 2 мм від кінчиків, так як вони більш тонкі. Ближче до зовнішнього і внутрішнього кута ока завиток повинен бути менше крутим, тому тут засіб наноситься на більш вузьку зону. Час впливу залежить від конкретної марки, перша це завивка або вже корекція, а також від структури і стану вій. Чим вони м'якше і послушнее, тим менше хвилин необхідно для їх обробки. Зазвичай це займає 8-15 хв ..

 6. Потім розм'якчувач знімають сухою ватною паличкою і наносять інший препарат - фіксатор. Робиться це таким же методом, як і колись, час впливу теж. Потім вії обробляють живильним маслом і залишають на три хвилини.

 7. Після цього наноситися спеціальний засіб (клінсер) для видалення залишків олії і препаратів, а також для того, щоб безболісно зняти вії з бігуді. Робиться це легким і акуратним рухом, від зовнішнього краю ока до внутрішнього або навпаки.

 8. Фарбувати вії після біозавивка можна наступного дня, нарощувати через 3 - 4 дні, але краще через тиждень.

Деякі вважають, що біозавивку вій можна зробити самостійно в домашніх умовах. Але з одним закритим оком робити це дуже незручно і можуть бути плачевні результати. Саме тому кошти для біозавивка не так вже легко знайти, так як у вільному продажу їх немає. Необхідно мати диплом спеціаліста або пройти курс навчання.

Також слід пам'ятати, що марка, залежно від складу препаратів має власну техніку нанесення. Ця процедура не так вже дорога, і за наявності коштів бажано проводити біозавивку вій у досвідченого фахівця.

Протипоказання і догляд

Засоби для біозавивка не так вже нешкідливі насправді і містять певну кількість хімічних речовин. У Європі, до речі, не існує такого поняття як «біозавивка», там цю процедуру називають «делікатна система завивки».

Чи можна підкручувати вії під час вагітності та лактації - питання спірне, оскільки ступінь впливу дисульфіду сірки (замість шкідливого аміаку) на організм жінки і дитини серйозно не досліджувалася.

При наявності алергічних реакцій на будь-які хімічні препарати, спочатку слід провести тест на переносимість. Не варто робити біозавивку постійно, вії повинні періодично відпочивати і відновлюватися.

Протягом 24 годин після процедури забороняється терти і вмивати вії, відвідувати сауну, басейн або солярій. Після цього немає ніяких обмежень. Можна фарбуватися, купатися, засмагати і спати «обличчям у подушку». Для живлення вій необхідно щодня наносити доглядають кошти (рицинова олія, олія зародків пшениці, персикових або абрикосових кісточок).

Полуперманентние туш і біозавивка вій - ці процедури також сумісні, але слід пам'ятати, що застосовувати жиросодержащие кошти після нанесення туші не можна, так як масла розчиняють її і вона швидко змивається.