Димчастий макіяж покрокові фото-уроки


Історія популярності димчастого макіяжу бере свій початок у часи чорно-білого кінематографа, саме він надавав таємності і загадковість зовнішнім виглядом актрис.
Другий сплеск популярності макіяжу в стилі Smoky Eyes почався завдяки французькій актрисі Бріджит Бордо і не вщухає дотепер - він здатний додати загадковості і додати шарму будь-якій дівчині, оскільки підходить до будь-якого кольору очей і типу обличчя.

Такий макіяж дозволяє створити дивовижний образ, основою якого є загадковий і глибокий погляд. При грамотному виконанні він відмінно виглядає вдень, але особливо актуально його виконання у вечірній час або для походу в клуб або ресторан, де немає яскравих і контрастних джерел світла.


Основи виконання Smoky Eyes

Димчастий макіяж припускає використання темних тіней і підводки, які при нанесенні ретельно розтушовують. Найчастіше тіні наносять і на верхнє і на нижню повіку. Однак можна обійтися нанесенням тіней тільки на верхню, а потім доповнити його своїми штрихами.

Темні тіні обов'язково доповнюються більш світлими, важливо виконати переходи між темними і світлими відтінками максимально плавно. Не останніми деталями ефектного димчастого макіяжу є, використання туші темного кольору і великі, довгі вії - якщо природа не нагородила такими, протягнути скористатися накладними. Димчастий макіяж передбачає обов'язкове застосування підводки очей, рідкої або нанесеної за допомогою звичайного олівця для очей.

Макіяж в стилі Smoky Eyes буде краще і довше виглядати при нанесенні коригуючого кошти навколо очей, або при легкому припудривании століття. Таким чином, буде отримана основа для нанесення макіяжу, яка дозволить усунути видимі недоліки шкіри.

Особливу увагу варто звернути на вибір тіней, адже саме тіні визначають той ефект, який вийде в результаті. Блакитним очам підійдуть підкреслюють їх сині або фіолетові тони, темноока дівчатам варто звернути увагу на коричневу і зелену палітру, сірий тон і сталеві тіні можуть собі дозволити практично все.

Макіяж в димчастому стилі припускає використання, як темних, так і світлих тіней, причому наносять спочатку темні тіні на верхню повіку максимально близько до лінії вій, а потім їх гарненько розтушовують. Переходячи ближче до брови, слід використовувати більш світлі тіні. Очі слід підвести будь темної підведенням, головне, щоб вона поєднувалася з палітрою тіней. Підводка наноситься строго по лінії вій, а потім ретельно розтушовують. Великоока красуням ще більшу глибину погляду додасть акуратно підведена внутрішня частина століття.


І завершальний важливий штрих - темна туш рясно нанесена на вії. Туш накладається досить густо, однак при цьому головне не допускати злипання, вії повинні бути максимально акуратними.


Димчастий макіяж буде виглядати гармонійно в тому випадку, якщо акцент зроблений тільки на очах, оскільки головна його мета - томний і загадковий погляд. Не варто застосовувати яскраві рум'яна або помаду, оскільки вони зіпсують ваш образ, зробивши його вульгарним. Так само залиште осторонь блискітки або блискучі тіні, віддайте перевагу матовим відтінкам.


Більш виразним вийде погляд при використанні тіней тілесного кольору під бровою - спробуйте почати виконання макіяжу саме з цього кроку.

Стиль Smoky Eyes завоював особливу популярністю в останні роки, завдяки можливості виразно підкреслити очі і додати погляду загадковості всім жінкам незалежно кольору шкіри, волосся і очей.