Як правильно наносити на обличчя тональний крем на обличчя - покрокова інструкція та відео


Хороший макіяж має на увазі в першу чергу створення рівного тону шкіри. Саме від нього залежить загальне враження від всієї виконаної роботи - це основа, техніка нанесення якої вимагає пильної до себе уваги.

Зміст

 • Кілька порад
 • Як наносити тональний крем за допомогою кисті
 • Як наносити на обличчя тональний крем спонжем
 • Як правильно наносити тональний крем пальцями
 • Маленькі хитрощі і поради

Зараз залишимо за дужками вибір оптимальної тоналкі і поговоримо тільки про те, як користуватися пензлем і спонжем при нанесенні основи. Крім того, є кілька тонкощів, пов'язаних з тим, як правильно наносити тональний крем за допомогою пальців.


Кілька порад

Спеціальний пензель для нанесення тональної основи має скошений кут, що дозволяє їй досягати максимально рівномірного розподілу по всій поверхні. Це дійсно вартий інструмент в арсеналі будь-якої сучасної жінки.

Правильне нанесення тонального крему не вимагає від вас якихось неймовірних умінь, просто тут, як відомо, є свої маленькі хитрощі.

Що є найбільш поширеним результатом неправильного накладення тонального крему? Це, звичайно ж, так званий «ефект маски». Виходить він з-за того, що тон вашого засобу занадто сильно відрізняється від природного відтінку шкіри або просто нанесений шар непомірно товстий.

Отже, почнемо з основ:

 • Використовуйте тільки якісні засоби та інструменти для нанесення. Це зовсім не примха і не рекламний хід, що змушує витрачати більше на професійну косметику. Це дійсно необхідно і, зрештою, ви переконаєтеся, що тільки заощадите за допомогою якісних матеріалів.
 • По-друге, щоб правильно накладати тональний крем, вибирайте кисть з синтетичних матеріалів, так як натуральні матеріали мають властивість вбирати непотрібне кількість косметики. У підсумку ви отримаєте тільки перевитрата основи.
 • Обов'язково доглядайте за пензлем після кожного використання. Подразнення і запалення замазати буде набагато складніше, тому пам'ятайте - «хто попереджений, той озброєний».

Не існує однозначної думки про те, який порядок нанесення тонального крему краще. Є кілька технік, давайте подивимося, на що, насамперед, варто звернути увагу.

Перше, що потрібно запам'ятати ще до накладання тону - спочатку видавіть необхідну кількість засобу на тильну область, трохи його розподіліть на шкірі. Для чого це робиться? Справа в тому, що злегка розігрітий крем краще вбереться.

Якщо ви хочете, щоб тон ліг максимально рівно, злегка пройдіться по шкірі вологим спонжем. Тоді крем краще «схопиться» і буде виглядати набагато натуральніше.

Як наносити тональний крем за допомогою кисті

Візьміть пензлик і наберіть трохи тонального засобу. Почнемо з ділянок під очима - це найбільш проблемна зона, так як тут завжди простежуються найменші ознаки втоми. Починайте легкими рухами з боку в бік проводити по даній області, як би малюючи на полотні пензлем.

Потім наберіть новий шар і вже легкими, точковими масками перпендикулярній боку інструменту довершити розпочату (якщо є сильні затемнення). Дуже важливо гарненько розтушувати крем, щоб дрібні зморшки навколо очей не стали кидатися в очі.

Не забудьте про ніс - опрацювати ретельно цю область.

Щоб візуально зробити глибоко посаджені очі більш симетричними, приділіть увагу століть.

Різні відтінки маскувальних засобів здатні скульптуріровать ваше обличчя. Наприклад, завдавши більш темний тон на крила носа, ви візуально зробите його трохи вже, на центральну частину додайте тон набагато світліше основного.


Як наносити на обличчя тональний крем спонжем

Цей засіб можна сміливо назвати універсальним - ви можете намочити спонж і використовувати додаткове зволоження, що вкрай вигідно для збезводненої шкіри. Або просто використовуйте його для перенесення основи в сухому стані - варіант вже для жирної шкіри.

Спочатку просто нанесіть крем, попередньо розігрів, на всю поверхню шкіри обличчя невеликими мазками.

Візьміть спонж в руку (якщо намочили його, обов'язково гарненько відіжміть) і починайте як би вдавлювати основу пружними рухами.

Приділіть особливу увагу лінії шиї і також не забудьте про вуха (чомусь всі забувають про цю області).

Не забудьте про область очей. Як тільки крем почне підсихати, використовуйте спонж, щоб прибрати надлишки - для цього просто як би «змітайте» їх, роблячи руху від особи в сторони.

Неважливо, чи використовуєте тональний крем для сухої шкіри або для жирної, спонж однаково прекрасно справляється з нанесенням кошти.


Як правильно наносити тональний крем пальцями

Так, ваші руки можуть виступати як самостійний інструмент в макіяжі і як цілком адекватна заміна іншим засобам для нанесення тональної основи. Спробуйте даний спосіб і самостійно вирішите наскільки він вам підходить.

Попередньо добре помийте руки, про необхідність гігієни тут говорити не доводиться. Після цього починайте наносити крем за допомогою кінчиків пальців, роблячи кругові рухи. Почніть з чола.

Далі приділіть особливу увагу області під очима - пальці дуже ніжно і акуратно працюють з тонкою шкірою навколо. Просто робіть злегка рухами, рівномірно розподіляючи засіб.

Маленький рада - максимально ефективно приховати затемнення і круги під очима допомагає спеціальний консилер, який повинен бути трохи світліше вашого основного тону.

Растушевка грає тут вирішальну роль, не полінуйтеся і ви отримаєте відмінний природний тон особи.

Не забувайте про лінію росту волосся, підборіддя і вушні раковини - все повинно виступати в єдиному ансамблі. На довершення буде корисно зробити легкий масаж - тільки кінчиками пальців, щоб ще й посприяти якнайшвидшому всмоктуванню.


Маленькі хитрощі і поради

 • Щоб правильно наносити тональний крем на обличчя потрібно запам'ятати три простих принципу - обов'язкове очищення, попереднє застосування прозорої основи або крему, ретельна растушевка.
 • Чим більш вологий спонж, тим сильніше маскує ефект.
 • При нанесенні крему пальцями рухайтеся по масажних лініях обличчя.
 • Крему не повинно бути занадто багато - щоб не отримати ефект маски, але й недостатня кількість не зможе забезпечити необхідний ступінь маскування дефектів.
 • Якщо потрібно зробити макіяж для вечора, і ваш наряд досить відкритий (декольте, шия), можна накласти кілька тональної основи і на ці ділянки.
 • Зверніть увагу на спонж - він дозволяє досягати найбільшою мірою розтушовування без видимих ​​меж, крім того він дозволяє набагато легше наносити тональний крем для жирної шкіри.
 • Після накладення основи почекайте близько десяти хвилин - так краще ляжуть інші кошти, в тому числі і пудра.

Ось, здається, і все. Неможливо однозначно запропонувати один із способів і стверджувати, що він єдино вірний. І не забувайте про ретельну гігієну інструментів, а також правильному зберіганні тональних засобів.