Як правильно виконується корекція брів і як вибрати форму залежно від типу обличчя


Наші брови виконують кілька важливих функцій. Звичайно, з жіночої точки зору найголовніша з них - естетична. Така процедура, як корекція брів, дозволяє підтримувати їх у формі, щоб естетичний вигляд був дійсно красивим.

Зміст

 • Азіатський метод
 • Восковий спосіб
 • Метод пінцетний
 • Як правильно вибрати форму
 • Татуаж та його корекція
 • Фарбувати чи брови?

Брови захищають слизову оболонку очей від попадання води. Коли волога (піт або інша рідина) стікає по лобі, вона не потрапляє в очі, а по дужкам брів обтікає їх. Крім того, саме брови виконують одну з важливих невербально-коммунікатівнийх функцій. Адже коли людина дивується, хмуриться або розбудовується, то все це відбивається в міміці. Брови при цьому змінюють свою форму, відображаючи всі емоції і почуття.


Існує кілька основних способів корекції, які застосовуються і в домашніх умовах, і в салонних.

 • азіатський (ниткою);
 • восковий;
 • механічний (пінцетом або лезом).

У кожного з методів є і свої переваги, і свої недоліки. Восковий, наприклад, не рекомендується виконувати самостійно, якщо немає досвіду в епіляції.

Азіатський метод

По-іншому, цей спосіб називають «корекція брів ниткою» або «трідінг». Даний метод підходить дуже терплячим і уважним людям, оскільки вимагає великої концентрації уваги. В основі лежить наступний принцип видалення волосся:

 1. Спочатку брови розм'якшують за допомогою теплого ватного тампона або жирного живильного крему.
 2. Потім бавовняної або косметичної ниткою роблять невелику петлю, яку закріплюють на волосок.
 3. Кінчики петлі зв'язуються і закручуються так, що б можна було зробити ще одну більшого розміру. Пальці при цьому тримають таким чином: по внутрішньому краю притримують петлю вказівним пальцем однієї руки і великим інший. Верхнє нитяною кільце повинне бути більше нижнього.
 4. Коли волосок щільно затиснутий, його різко видаляють, смикнувши за кінці нитки.

Примітно, що таким чином можна закріплювати відразу кілька волосин, щоб видалити їх за один прийом. У домашніх умовах проводити процедуру дуже складно, але з практикою приходить і вміння.

До переваг методу відносять:

 • безболісність (у порівнянні з восковим і пінцетний методом);
 • відсутність роздратування;
 • тривалий ефект;
 • відростають волоски стають тонше і блідіше;
 • підходить для дуже чутливої ​​шкіри, оскільки на неї немає ніякого впливу.

З недоліків відзначають:

 • тривалість і копіткість процедури;
 • не підходить для точкового корекції.


Восковий спосіб

Корекція брів в домашніх умовах можлива і восковим методом. У його основі лежать наступні кроки:

 1. Спочатку шкіру і волоски очищають за допомогою теплої води і лосьйону.
 2. На підготовлену шкіру наносять пудру тонким шаром.
 3. Косметичним олівцем відзначають ту зону, яку потрібно зберегти в незмінному вигляді. На решту волоски наносять м'який розтоплений віск дуже тонким шаром. Примітка: засіб завжди розподіляється по росту волосся, а не проти нього.
 4. На віск накладають тканину або паперові смужки, які йдуть в комплекті. Притискають і розгладжують їх теж по росту волосся, а не проти нього. Сильно тиснути не треба, щоб не порушити цілісність воскового шару.
 5. Зривають смужки проти росту волосся різким рухом. Шкіру при цьому можна злегка натягнути до скронь, щоб зменшити больові відчуття.
 6. Жирний крем допомагає позбутися залишків воску на шкірі.

У методу є цілий ряд переваг:

 • швидкість процедури;
 • тривалий ефект;
 • можливість видалити навіть мікроскопічні волоски, непомітні неозброєним оком.

З мінусів виділяють наступні:

 • хворобливість процедури;
 • не підходить людям з чутливою шкірою;
 • роздратування і припухлість в перші 30 хвилин після корекції.

Варто бути обережнішим при такому типі корекції, оскільки є ризик видалити не тільки потрібні волоски, але й ті, які утворюють правильну і задуману форму. Для запобігання цього можна скористатися трафаретами.


Метод пінцетний

Даний спосіб є найпоширенішим і доступним. Саме його застосовують в домашніх умовах. Що потрібно:

 • пінцет;
 • пом'якшувальний засіб;
 • набір для брів (пудра, тіні, пензлик).

Послідовність дій така:

 1. Спочатку брови пом'якшують спеціальним засобом, щоб пом'якшити больові відчуття.
 2. Потім пудру наносять на брови легкими рухами, пригладжуючи волоски по лінії росту.
 3. Тінями промальовується форма, яку потрібно зберегти.
 4. Пінцетом акуратно видаляються волоски, які знаходяться над століттями, але не основною лінією брів. Там прибирають волосся тільки у виняткових випадках: наприклад, коли того вимагає обрана форма.
 5. Пінцетом акуратно вирівнюються «хвостики» брів. Після цього можна змастити шкіру кубиком льоду або знеболюючим засобом, щоб зняти можливі почервоніння і неприємні відчуття.

Щоб правильно вискубувати брови, не обов'язково закінчувати спеціальні курси або читати літературу. Достатньо один раз спробувати надати форму, щоб потім просто її коригувати і підтримувати своєчасно. У методу є один істотний недолік - хворобливість процедури. Однак багато вельми успішно терплять неприємні поколювання і пощипування. Важливо спочатку промальовувати симетричні форми на обох бровах, щоб потім не вирівнювати їх пінцетом.

Існує ще один метод - з лезом. В принципі він мало чим відрізняється від попереднього, тільки замість пінцета використовується лезо, яке потрібно продезінфікувати. Підготовка така ж, як при пінцетний методі, тільки волоски видаляються бритвою проти росту волосся. Необхідно бути гранично обережними в роботі, щоб випадково не травмувати шкіру.

Як вибрати форму

Крім того, що потрібно видалити волосся обраним методом, спочатку потрібно правильно вибрати форму, інакше сенсу в корекції немає. Є загальноприйнята формула ідеальної форми брови. Звичайно, форма сильно залежить і від типу особи (про це ми поговоримо пізніше) але загальні правила все ж усвідомити варто.

Подивіться на малюнок справа. На схемі позначені критичні точки форми брови. Лінії A і E позначають крайню межу. Лінії C і D апекс брови. Лінія F нижня межа.

Існує ряд правил, які допомагають підібрати форму брів, що ідеально підходить до типу обличчя:

 • Круглому типу обличчя підходять високо підняті брови, хвостики яких короткі і закруглені.
 • Овального типу обличчя підходить будь-яка форма, оскільки жодна з них не зіпсує естетичного вигляду.
 • Квадратному типу обличчя ідеально підходять високо підняті зі зламом брови.
 • Для особи, форма якого нагадує серце, добре підходять круглі, не надто високо підняті брови.
 • Особа у вигляді ромба вимагає зі зламом і піднятих брів.

Звичайно, кожна дівчина вирішує сама, яка саме форма їй більше до душі, але якщо дотримуватися нехитрих правил, то брови завжди будуть виглядати гармонійно і прикрашатимуть особа, а не псувати.

Виберіть свій тип обличчя

Жінки з цією формою обличчя щирі, доброзичливі і відкриті. Ця форма відрізняється широким чолом і високими вилицями, які плавно переходять до завужені підборіддя. Ширина особи вужче в порівнянні з його довжиною. Підборіддя помітно загострений, але не так сильно як, наприклад, у трикутного типу обличчя. Лінія волосся в районі лоба нагадує серце.

Головна мета для представниць прекрасної статі з такою формою обличчя - візуально наблизити до овального типу, і збалансувати нижню і верхню області обличчя. Потрібно лише злегка облагородити брови, щоб підкреслити серцеподібну форму обличчя. Форму краще всього вибирати закруглену, але і не дуже вузьку. Півколо робити не обов'язково, навіть якщо лінія ближче до прямої - брови виглядають гармонійно.

Жінки з витягнутою формою обличчя відомі як горді, доброзичливі, серйозні і з розвиненим розумом. Головними особливостями є округлений довгастий підборіддя, досить високий лоб. Лінія росту волосся в зоні лоба закруглена. Вилиці можуть бути витягнутими, а ширина обличчя значно менше в порівнянні з довжиною.

Для цієї форми обличчя бездоганно піде горизонтальна лінія брів. Вона не тільки врівноважить всі риси обличчя, але і додадуть міміці якусь невимушеність. Довжина також відіграє важливу роль і жінки не повинні забувати робити брови довгими. Хвостик брови повинен бути направлений до верхньої частини вушної раковини, а початок - діставати до зовнішнього кута ока.

Жінки з овальною формою обличчя можуть віднести себе щасливицям, які мають ідеальну форму. Саме вона користується популярністю в архітектурі та мистецтві, так як є естетично приємним для погляду. Вона більше нагадує на куряче яйце в перевернутому стані: трохи закруглений підборіддя, широкі вилиці, порівняно невеликий лоб, а лінія волосся має м'яку форму у вигляді півкола.

Жінкам з цією формою обличчя підуть різні форми брів. Це дугоподібна, пряма і з плавним зламом. Дугоподібна візуально зменшить лоб, а погляд стане ніжнішим, але помірність має бути в довжині брови. Горизонтальна лінія зробить обличчя більш округлим і коротким. А ось брову з м'яким зламом врівноважить всі риси обличчя, а жінку зробить ще жіночність та сексуальність.

Власниці цієї форми особи мають щирий, веселий, доброзичливий і добрий характер. Кругла форма характеризується м'якими, в якійсь мірі плавними лініями. Підборіддя не виступає в порівнянні з іншими типами особи. Довжина між вилицями, досить широкими, практично ідентична з відстанню від підборіддя до чола. Деякі жінки намагаються особа візуально подовжити, звузивши вилиці і зробивши лоб трохи вище.

Для представниць слабкої статі, що мають кругле обличчя, підійде три види брови. Перша - брову поступово піднімається, а кінчик трохи піднятий і знаходиться трохи вище скроні. Інша форма відрізняється піднятими бровами, а вигин більше походить на крило чайки. Також для особи у формі кола відмінно піде закруглена брову, де точка зламу трохи зрушена до зовнішнього краю ока.

Представниці прекрасної статі з формою обличчя у вигляді квадрата мають лідерські якості, вони вперті й цілеспрямовані. Така форма обличчя має важкуватий підборіддя, великими вилицями і порівняно низьким чолом, який часто має однакову ширину з нижньою частиною обличчя. Особливо виділяється нижня щелепа, а риси обличчя досить незграбні. А от очі в основному відрізняються великим розміром і виразністю.

На квадратному обличчі безпрограшно виглядають брови натуральної ширини, з особливо виявленим початком і загостреним хвостиком. Коригувати їх необхідно так, щоб кут зламу був максимально близький до середини ока або зовсім трохи зсунутий до зовнішнього краю. А ось більш небезпечне вираз обличчя можна досягти за допомогою ізломленной форми брів з високим підйомом. Для квадратної форми обличчя підійдуть як оптимальної довжини брови, так і довші.

Жінки з формою обличчя у вигляді трикутника мають високий рівень інтелекту і схильні приймати абсолютно несподівані рішення. Така форма характеризується тонким підборіддям і широкими вилицями. Трикутна форма сильно схожа на серцеподібну форму, але тут підборіддя більш гострий.

Власниці такої форми особи повинні вибрати форму брів з рівномірним м'яким зламом і великою довжиною. Щоб візуально не порушити співвідношення рис обличчя, від прямих ліній краще відмовитися. Виграшним варіантом стануть довгі брови з високим вигином. Варто зробити акцент на розташування брови, так як початок і закінчення брови повинні розташовуватися на одній лінії. Якщо цього не дотримуватися, то верхня частина обличчя буде візуально здаватися набагато ширше в порівнянні з нижньої.

// Ligt; a" ) .click (Function (e) {e.preventDefault (); if (! $ (This) .hasClass ('activeface')) {$ ( "#facesgt; ligt; a" ) .removeClass ('Activeface'); $ (This) .addClass ('activeface'); $ ( ".faceinfo: visible" ) .slideToggle (); $ ('#' + $ (This) .data ( "info" )). SlideToggle (); }}); $ ( "#facesgt; ligt; a: first" ) .trigger ( "click" );}); //]]

Татуаж та його корекція

Татуаж брів - це особлива косметична процедура, при якій натуральні волоски змінюються профарбованих імітаціями. Виконується все це майстром, оскільки потрібно проколювати шкіру спеціальною машинкою, в домашніх умовах це може бути небезпечним і травматичним.

Перманентний макіяж потребує ретельного догляду з часом. Тому і корекцію татуажу брів теж повинен проводити майстер. Навіщо вона потрібна:

 • щоб виправити неточності самої процедури (наприклад, пігмент ліг нерівномірно);
 • щоб привести брови в ідеальну форму (наприклад, якщо кінчики погано прорисовались);
 • щоб зробити чіткіше контур;
 • щоб зробити пігмент яскравіше при необхідності.

Оскільки всі організми індивідуальні, у когось татуаж носиться без проблем тривалий час, а у кого-то вже через місяць тьмяніє пігмент. Корекція здатна виправити всі ці недоліки. При чому, чим швидше оновлюється верхній епітелій, тим частіше доведеться відвідувати майстра з перманентного макіяжу.

Фарбувати чи що?

Нерідко корекція супроводжується і фарбуванням. Наприклад, тим, у кого від природи світле волоски, майстри нерідко рекомендують і фарбу для брів, щоб зробити їх яскравішими і помітніше.

Процедура підходить далеко не всім, оскільки надмірно яскраві волоски залучають непотрібну увагу, а іноді виглядають занадто вульгарно. Корекція та фарбування брів - процедури, які можна провести самостійно вдома. Послідовність дій така:

 1. Спочатку брови коригують за всіма правилами обраним методом.
 2. Потім розводять фарбу, згідно інструкції до неї.
 3. Після наносять фарбу на волоски на деякий час, вказаний на упаковці до засобу.

Щоб правильно вибрати колір, варто звернути увагу на вихідний. Ідеальним вважається той відтінок, який на кілька (1-2) тонів відрізняється від натурального. У цьому випадку брови виходять яскравими, але не надмірно помітними і вульгарними.