Інфрачервона сауна для схуднення користь і шкода


Всі ми знаємо, наскільки корисна лазня, зрозуміло, при відсутності протипоказань. Скільки вже написано захоплених відгуків про традиційні фінських, турецьких, російських лазнях. А ось компактна інфрачервона сауна, користь і шкода якої досі є предметом спору, незаслужено обділена увагою. Тому давайте розглянемо всі особливості цього виду саун, для того, щоб визначитися - чи підходить такий варіант саме вам, або ж не підходить.

Зміст

 • За яким принципом працює ІК сауна
 • Користь домашньої сауни
 • Протипоказання до використання
 • Перевагах ІК сауни у себе вдома:


За яким принципом працює ІК сауна, і чим вона відрізняється від інших видів бань

Кабіна для проведення процедур була винайдена на батьківщині практично всіх технічних нововведень - в Японії, доктором Тадаші Ішикава. Відомі всьому світу раціоналізаторські здатності японської нації знайшли відображення і в цій області - адже традиційна лазня японців - офуро не терпить поспіху, і, як і будь-яка інша лазня, вимагає дотримання певних ритуалів. А в наш час, самі розумієте, буває розписана кожна хвилинка ...

Тому, в основу дії ІК сауни японці закладені не конвекційний метод впливу тепла (вплив на тіло попередньо нагрітого повітря або води), а хвильовий, який здійснюється за допомогою інфрачервоних датчиків, вмонтованих в стіни кабіни і під її сидіннями.

Відповідно, час, який потрібно було б для нагріву лазні за допомогою повітря скорочується, датчики інфрачервоного випромінювання починають впливати на організм моментально!

Користь, яку надає інфрачервона сауна

Як і будь-який вплив на організм ззовні, ІЧ сауна має свої позитивні і негативні властивості, адже кожна людина індивідуальна. Давайте для початку розглянемо ту користь, що принесуть нашому тілу сеанси в ІК сауні:

 • ми зможемо вилікувати простудні захворювання. Тіло під час сеансу нагрівається до 38,5 С і вище, а всі знають, що при такій температурі гинуть і бактерії, і більшість вірусів. Недарма наш організм під час застуди веде боротьбу з ними саме таким чином;
 • ми зможемо зняти проблему безсоння, стресу, тобто, поліпшити стан нервової системи;
 • ми зможемо поліпшити роботу нирок і стимулювати кровообіг, завдяки сильному потовиділенню;
 • крім впливу на внутрішні органи, ІК сауна надає яскраво виражене косметичний вплив на шкіру. В принципі, нічого дивного - пори розкриваються, шкіра позбавляється від відмерлих клітин, глибоко очищається. Не будемо стверджувати, що кількаразове відвідування процедур допоможе розсмоктатися старому шраму, але ось те, що шкіра стане більш м'якою та еластичною - це факт!
 • і, нарешті, чудовий ефект, який йде як би «бонусом» до загального оздоровлення організму. Інфрачервона сауна для схуднення - це наш друг, товариш і брат! Уявіть, що пробігши десять кілометрів, ми втратили енну кількість калорій. Уявили? Так от те ж саме кількість цих самих горезвісних, нелюбимих нами калорій, ми втрачаємо під час одного сеансу в ІК сауні!

Протипоказання до використання

Ну, а тепер про сумне. Які ж має інфрачервона сауна протипоказання, і в яких випадках варто дуже добре подумати, перш ніж відвідувати її:

 • якщо ви страждаєте на цукровий діабет, то однозначно «ні» відвідинам ІК сауни;
 • те ж саме відноситься до будь грибкових захворювань шкіри;
 • дами з силіконовими імплантантами повинні дуже акуратно стежити за часом, проведеним в кабіні сауни - не більше 20 хвилин, тому що при сильному нагріванні, на жаль, може порушитися структура силікону;
 • страждають хронічним алкоголізмом люди, також схильні до ризику при відвідуванні інфрачервоної сауни;
 •  будь-які захворювання судин і взагалі кровоносної системи - це також заборону на відвідини процедур. Адже при сильному нагріванні наші судини сильно розширюються, і людина, що страждає подібним захворюванням піддається величезному ризику виникнення кровотечі. В принципі, це стосується і критичних днів, але тут кожна жінка вирішує сама для себе - адже фатального нічого не відбудеться, крім посилилися виділень, а це вже питання зручності і гігієни.

У будь-якому випадку, ми повинні дуже відповідально підходити до відвідування лазень, причому це стосується не тільки інфрачервоної сауни. Адже сильне термічний вплив чинить потужний вплив на всі функції організму.

Якщо у вас в є можливість для установки, то домашня інфрачервона сауна - це, звичайно, хороша і доступна альтернатива традиційним. Особливості конструкції кабіни такі, що змонтувати її набагато легше, ніж, наприклад, фінську баню; і з точки зору експлуатації вона виходить дешевшою, ніж класичні сауни.

Переваги придбання і установки ІК сауни у себе вдома:

 • компактність кабіни для прийому процедур обумовлена ​​тим, що всередині немає печі нагревающей повітря, та й стіни набагато тонше. У зв'язку з цим, в наявності істотна економія простору;
 • бережливим натурам буде дуже приємно дізнатися, що домашня інфрачервона сауна споживає електроенергії менше, ніж звичайний електричний чайник! Останній має витрата десь 2,2 кВт, а кабіні потрібно від 1,5 кВт. Звичайно, все залежить від моделі, є сауни споживають і 3 і 4 кВт, але тим не менш, порівняння вражає;
 • для установки кабіни в будинку або квартирі, вам не доведеться оббивати пороги пожежної інспекції, дозволи для експлуатації ІК сауни від цієї організації не потрібно.

У кожному разі, для того, щоб купити інфрачервону сауну, необхідно зважити всі «за» і «проти». Ціни на неї починаються від 50 тис. Рублів, і варіюються залежно від матеріалу, який використаний при виготовленні кабіни, від її енергоспоживання, розмірів і додаткових функцій.

Давно пішла в минуле мода на «шкідливі звички», такі як куріння, надмірне вживання спиртних напоїв, і на перший план вийшла турбота про своє здоров'я. І нехай ще однією людиною, який опікувався про стан свого організму стало більше! Ми щиро бажаємо вам бадьорості духу і тіла, позитивних емоцій, і нехай кожен день для вас починається з доброго ранку! Якщо ж у вас в користуванні вже є така сауна, просимо вас поділитися досвідом експлуатації, будь-якими коментарями - як позитивними, так і негативними.