Як зрозуміти, що ти закохалася по справжньому


Якщо в голові жінки хоча б один раз виник подібне питання, значить незрівнянний пухкенький амур вже прицілюється і вибирає момент, щоб влучно встромити золоту стрілу саме в твоє серце, бо думки про об'єкт твого обожнювання і так достатньо часто не дають спокійно заснути. Як же відчути, вразила горезвісна стріла, як зрозуміти, що ти закохалася і як зрозуміти, що подобаєшся чоловікові? Скажемо відразу, часто відповідь на це питання очевидна оточуючим, тому як поведінку закоханої особини складно назвати адекватним)


Зміст

 • Вірні ознаки закоханості і корисні поради
 • Любить-не любить або як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю
 • Терпіння і труд - головні союзники

Вірні ознаки закоханості і корисні поради

Отже, ти закохалася, якщо:

 1. У присутності об'єкта обожнювання ти починаєш нервово і часто невпопад посміхатися, не можеш знайти тему для розмови, не знаєш, куди подіти руки і взагалі, поводишся не так, як зазвичай. Це відбувається від того, що дуже вже хочеться здаватися трохи краще в очах свого обранця. Рада: Можеш заздалегідь приготувати одну-дві теми для бесіди. Звичайно, не слід писати сценарій і репетирувати мова у дзеркала.
 2. Якщо знаючи, що цей конкретний окремий чоловік буде проводити час там же, де і ти, виникає непереборне бажання більш ретельно продумати своє вбрання і витратити більше часу на макіяж, а трохи відросло коріння волосся і п'ятиденний манікюр сприймаються як трагедія планетарного масштабу. Рада: Краще не захоплюватися моделюванням образу, зовсім не характерного тобі. Якщо тебе хлібом не годуй - дай посміятися, не варто грати роль жінки-вамп з млосним поглядом, адже незвичний образ може спровокувати психологічний дискомфорт і поставити відбиток принужденности на твоїй поведінці. Залишайтеся самі собою.
 3. Якщо ти щиро дивуєшся, чому оточуючим вже не подобається в сто двадцять восьмий раз говорити, міркувати і обговорювати зовнішність, поведінка, слова обранця. Для тебе ж немає і бути не може більш цікавою і важливою теми для розмови. Рада: Не варто сто двадцять вісім разів говорити про це обранцеві. Але раз так п'ятдесят-шістдесят цілком можна собі дозволити, якщо це допоможе тобі емоційно розрядитися. Не можна ж, зрештою, все в собі тримати.
 4. 4. Якщо ти підсвідомо збираєш будь-яку доступну інформацію, що стосується вподобаного чоловіка. При цьому дбайливо зберігаєш ці факти і періодично витягаєш їх з лабіринтів закоханого уяви перед сном, щоб представити себе поряд з ним в його повсякденних турботах. Рада: Думка матеріальна.
 5. У кожному погляді, жесті, слові ти шукаєш ознаки особливого ставлення саме до тебе. Рада: Вибери тверезо мислячу подругу і попроси адекватно оцінити поведінку цього чоловіка по відношенню до тебе. Можливо, все наоборт.
 6. Якщо ти ассоцііруешь випадково почуті слова, рекламу, зміну своїх планів, сюжет прочитаної книги або статтю з вподобаному чоловіком, при цьому розцінює це як знак, що вам судилося бути разом. Рада: Це один з механізмів програмування подій, вірити не забороняється.
 7. Якщо ім'я предмета захоплення звучить як насолода для твоїх вух, особливо якщо раніше воно зовсім не подобалося.
 8. Якщо не набридає довго дивитися на його фотографію.
 9. Якщо ти стала більш розсіяною і протягом години кілька разів зловила себе на думці про нього, хоча перед цим давала собі установку завершити розпочату роботу. Рада: Боротися з собою марно, але якщо справа важливіше, краще перенести сеанс мрій на потім. Принаймні, постаратися.
 10. Якщо ти, яка любиш дивитися жахи або детективні комедії, читаюча наукову літературу або історичні романи, раптом купуєш драматичне опис трагічної любовної історії або диск, над яким пролито море сліз і використано гори серветок тими закоханими, які подивилися його до тебе. Рада: Прочитай цю книгу, дивись цей фільм, упивайтеся своїм почуттям - воно прекрасно.

Пані та дівчата, якщо хоча б в чотирьох ситуаціях ви побачили себе - пиши пропало. Остаточний діагноз - закоханість в гострій формі.

Любить-не любить або як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю

З тобою все ясно. А як же з молодою людиною? Як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю, якщо вголос це поки не висловлено?

 • По-перше, в розмові з тобою він буде відкрито дивитися тобі в очі.
 • По-друге, при будь-якому зручному випадку як би ненароком торкатися до тебе. При чому, чоловік може навіть не усвідомлювати це.
 • По-третє, він шукатиме ситуації (а не створювати їх), де міг би допомогти тобі і підтримати.
 • Вірними ознаками є і ревнощі хлопця, а так само часті спроби тебе розсмішити. І, природно, сексуальний потяг, ознаки якого кожна панночка може розпізнати без особливих зусиль на інтуїтивному рівні.

Питання «як зрозуміти, що чоловік закоханий?» Не передбачає однозначну відповідь, оскільки модель психології стосунків у сильної половини людства влаштована трохи по-іншому. Але це вже зовсім інша історія.

Терпіння і труд - головні союзники

Якщо обраний твоїм серцем чоловік, цей щасливчик ще не усвідомив, яке ти скарб і - о дурень - не бачить що подобається тобі, слід приготуватися до облоги і запастися терпінням. Але ні в якому разі не слід втрачати себе і підлаштовуватися під коханого чоловіка. Можна лише йти на компроміс з самою собою. Інакше як ти будеш все життя прикидатися, якщо вам належить бути разом? Залишайтеся самі собою, насолоджуйтеся кожною миттю цього прекрасного почуття! Хай живе Любов!