Як правильно тримати китайські палички


Китайські палички - це традиційний столовий прилад, що використовується в Східній Азії. Зараз, коли екзотична азіатська кухня придбала величезну популярність і по всій Європі відкрилося безліч суші-барів, багатьом людям стало цікаво - як тримати китайські палички правильно?

Зміст

  • Історія китайських паличок для їжі
  • Як є китайськими паличками відповідно до етикетом
  • Кілька цікавих фактів про китайських паличках

У більшості ресторанів подають одноразові палички з дерева або пластика, найчастіше нерозщеплені. Як ними користуватися? Спочатку їх потрібно розщепити. Нижня частина приладу є неробочою - вона нерухома під час їжі. Всі маніпуляції здійснюються верхньої - робочою.


Підстава нижньої палички кладемо в поглиблення між пензлем і вказівним пальцем, а тонкий кінець притискаємо великим пальцем до нігтьової фаланги безіменного пальця. Верхню (робочу) тримаємо, як ручку. Більш докладно, як тримати палички - дивіться на відео:


Насправді є таким чином досить-таки просто, головне - вправність. А ви знаєте, хто вперше почав їсти з їх допомогою?

Історія китайських паличок для їжі

Виготовляють палички з різних матеріалів - дерева, кістки. У давні часи також використовувалися срібні прилади - щоб уникнути отруєної їжі, тому від миш'яку срібло темніє. Їх часто прикрашали - фарбували, наносили всілякі візерунки, покривали емаллю.

Вперше китайські палички для їжі з'явилися в Стародавньому Китаї. За легендою, їх придумав предок китайців Юй, коли намагався дістати шматок м'яса з гарячого котла. У Китаї вони називаються «куайцзи».

До Японії куайцзи потрапили в період Яйої, де їх стали називати «хасі». Хаси у японців є священним, суто особистим предметом, - їх не передають у користування іншим людям, тому в ресторанах неприпустимо подавати ці столові прилади, виконані з довговічних матеріалів: металу, кераміки і т.д. Ось чому в суші-барах і ресторанах подають їх одноразові еквіваленти - варібасі.

Як бачите, цим екзотичним столових приладів багато років! За цей час, звичайно ж, склалися стійкі правила користування ними. Отже, як є китайськими паличками, щоб дотримуватися правил застільного етикету?

Як є китайськими паличками відповідно до етикетом

Під час використання хасі важливо не тільки вміти правильно їх тримати! Також необхідно дотримуватися основних правил етикету:

  • Не втикай хасі в їжу (їх встромляють в рис тільки на похоронах);
  • облизувати столові прилади - поганий тон (власне, як і у всіх інших культурах);
  • якщо ви доторкнулися до шматка - його потрібно з'їсти. Класти його назад в тарілку неприпустимо;
  • не можна передавати сусідам по столу їжу (це правило діє тільки в Японії);
  • не можна грати і розмахувати хасі, тримати їх в кулаці (жест ворожості), рухати ними посуд, підкликати офіціанта.

Як бачите, правила досить прості і багато в чому схожі на європейські. Головний принцип - не привертати до себе увагу сусідів по столу.

Кілька цікавих фактів про китайських паличках

У Японії для хасі існують спеціальні підставки - хасіокі (оки - від дієслова класти). Їх виготовляють з дерева, бамбука та кераміки; найчастіше вони мають художню цінність і нерідко бувають предметом колекціонування.

У Китаї для захисту навколишнього середовища з 2006 року був введений податок на використання цього традиційного столового приладу у зв'язку з тим, що на його виготовлення витрачається занадто багато деревини. Через введення цього податку багато готелів взагалі відмовилися від звичних дерев'яних варібасі.

Багато східних виробники при прийомі на роботу співробітників проводять тестування на координацію рухів за допомогою все тих же хасі! Для того, щоб пройти тест, потрібно в швидкому темпі збирати ними бісер.

У наш час цими екзотичними столовими приборами користуються близько двох мільярдів людей на планеті: жителі Японії, Китаю, Кореї. До того ж в Європі та Америці вони стали дуже популярні, тому знання того, як користуватися китайськими паличками, допоможе вам не здатися невігласом в пристойному суспільстві!

Частіше їжте, використовуючи цей незвичайний столовий прилад - він тренує дрібну моторику, яка, в свою чергу, добре розвиває мислення. Так що, сидячи в суші-барі, пам'ятайте: ви не тільки отримуєте задоволення від їжі, але і розвиваєтеся! Приємного вам апетиту!