Як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах


Татуювання - ознака якогось бунтарства та неординарності, можливість виділитися в натовпі, принаймні, через свого перманентного статусу саме так більшість ставляться до подібних малюнків на тілі. Можливо, саме тому багато дівчат мріють про те, щоб зробити тату. Хтось - робить, а хтось іде на компроміс у питанні натільних малюнків - тимчасові татуювання.

Зміст

 • Види тимчасових татуювань
 • Робимо тимчасове татуювання в домашніх умовах
 • Як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах без хни

Зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах не складно. Після закінчення процедури (мова про способи і види тимчасових тату піде далі) на вашому тілі залишиться малюнок, але, залежно від фарби, він може протриматися від 1 до 4 тижнів. За цей час можна відчути себе бунтарем з тату в повній мірі і, до того ж, зрозуміти - влаштував би вас подібний малюнок на все життя, без можливості легко позбутися від нього.


Види тимчасових татуювань

Залежно від використовуваного барвника, а також способів нанесення, тимчасові татуювання бувають декількох видів:

 1. Татуювання хною, її також називають менди або «mehndi». В якості фарби використовуються верхні, дрібно подрібнене листя хни. Придбати порошок для фарбування тіла можна в спеціалізованих магазинах, але не спитайте його з хною для волосся - остання має більш темний колір, а також більш грубий помел.

  Про це спосіб нанесення тату було відомо ще в давнину - жінки Близького Сходу здавна прикрашали своє тіло мереживними візерунками, виконаними червоною хною. Крім того, такі тату використовувалися не тільки для краси, а й у релігійних обрядах.

  Цей спосіб тимчасової татуювання - безпечний, гіпоалергенний, до того ж хна, як рослинна і природна речовина, благотворно впливає на шкіру. Оригінальний колір барвника - червоний і бордовий, але за допомогою чорного графіту (в холодній воді розвести хну і додати мінерал) його можна зробити більш темним і стійким. Існують і інші природні барвники-мінерали, що розширюють небагату палітру відтінків хни - з їх допомогою можна домогтися зелених, жовтих, синіх і червоних кольорів.

 2. Аерографія по шкірі. Свою назву цей тип тимчасових татуювань отримав завдяки інструменту, за допомогою якого і проводяться основні роботи з нанесення малюнка - аерографа. На вигляд він нагадує пістолет, ось тільки замість куль «заправляється» спеціальною фарбою для тіла: аквагримом на водній основі (по суті, аквагрим - це та ж косметика).

  Цей вид татуювання насправді близький родич боді-арту. А, як відомо, такий тип натільної малюнка живе зовсім недовго, зображення, нанесене аерографом - також не виняток. Милуватися таким тату ви зможете не більше тижня (для порівняння - візерунок хною зможе радувати вас 2-3 тижні).

 3. Біотату. Характерна особливість такого малюнка: крім фарби, використовуються також різні блискітки, які приклеюються по контуру, або просто в хаотичному (залежно від ідеї), розташуванні за допомогою нешкідливого для тіла клею. Такі тату також живуть недовго, до того ж - необхідно ретельно вибрати місце нанесення - в іншому випадку, знімаючи і одягаючи на тіло одяг, можна пошкодити і розгубити всю красу

 4. Перекладні татуювання. Це, звичайно, несерйозно, але все ж їх також можна віднести до категорії тимчасових тату. Для їх нанесення використовується трафарет - трохи намочивши його і притиснувши до ділянки шкіри можна прикрасити своє тіло малюнком на кілька днів.

Робимо тимчасове татуювання в домашніх умовах

Переймаючись питанням про те, як зробити тимчасове татуювання, перш за все, необхідно вибрати спосіб нанесення, і, залежно від свого вибору, приступати до дій. Безсумнівно, найбільш простий і популярною тимчасової татуюванням є малюнок, виконаний хною. До того ж, візерунок, нанесений цією речовиною, виглядає дуже незвично і самобутньо, а якщо ви вирішили зобразити індійські мережива (за прикладом давньосхідних красунь) то будьте готові до неприкритої заздрості подружок і пильним поглядам представників протилежної статі.

Якщо у вас є елементарні художні навички, зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах за допомогою хни не завдасть особливої ​​праці, але все ж, існує ряд нюансів. Отже:

 • ретельно вибирайте хну, пам'ятайте - звичайна фарба для волосся тут не підійде. Для татуювання необхідний світло-зелений, дрібного помелу, порошок;
 • перед нанесенням пасти видаліть волоски з обраної ділянки шкіри, в іншому випадку - разом з татуюванням вас чекає позапланова депіляція;
 •  розведена хна (або куплена готова в тюбиках) наноситься на оброблену шкіру за допомогою тонкої кисті, кальки або трафарету. Постарайтеся завдати якомога більше товстий шар, не пошкодивши, тим неї менш, загальні обриси малюнка, адже яскравість татуювання буде тим сильніше, чим товще буде цей базовий шар хни. У середньому, необхідно буде почекати 1-2 години - поки фарба вбереться і висохне;
 • в якості природного зволожувача для шкіри використовуйте лимонний сік.

Як зробити тимчасове татуювання в домашніх умовах без хни

Не всім може подобатися однотипність кольору, а також обмеженість в техніці (кольорові переходи, тіні - всього цього немає в тату, нанесеному хною) самого малюнка. Якщо говорити прямо - то тату з використанням хни є досить прямолінійним, трохи примітивним зображенням. Такий малюнок підійде в якості символу або екзотичного прикраси - не більше.

Якщо вас приваблює деталізація, реалізм, барвисті переходи і багатство відтінків - зробіть тимчасове татуювання в домашніх умовах без хни. Наприклад - аерографію або биотату. В обох випадках, завдяки великому вибору фарб всіх кольорів, можна зобразити досить барвистий об'єкт, з реалістичними, що додають тату обсяг, тінями. «Перекладні» тату, навпаки, не можуть дати такий ефект, в кінцевому результаті ви отримаєте лише однотонне наповнення трафарету.

Якщо про тату, нанесеному хною, точно можна сказати, що прослужить воно відносно довго - при правильному догляді практично місяць, то скільки тримаються тимчасові татуювання, нанесені іншими способами - питання цілком актуальний. Одним з вирішальних факторів є кількість водних процедур - їх бажано скоротити, тоді зображення буде радувати вас довше. Важливим є якість фарб, а також обраний під татуювання ділянку шкіри (краще наносити зображення на відкриту ділянку, мало дотичний з одягом).