Зелена кава для схуднення відгуки і думки


Останнім часом на полицях магазинів, де стоять баночки з кавовими зернами, спостерігається активне пересування. З далеких куточків на передові позиції і видні місця висуваються банки з нетрадиційним напоєм - зеленим кави. Справа, як виявилося, в тому, що використовувати зелену каву для схуднення стало дуже модно останнім часом. Але чи працює це насправді, що говорять відгуки тих, хто відчув це метод на собі.

Зміст

  • Особливості зеленої кави
  • Чому зелена кава сприяє схудненню
  • Відгуки та думки


Особливості зеленої кави

Звичайно зелена кава не може похвалитися достоїнствами свого обсмаженого побратима. Немає в ньому чарівного аромату, темної бархатистості зерен, благородного кольору. Запах має насичений, трав'янисто терпкий і не надто приємний.

Колір зерен тьмяно-оливковий, вони більш вологі. Традиційно вважається, що їх перед приготуванням потрібно обсмажити. Але можна зварити чашечку кави і з зеленого матеріалу. Напій виходить терпкий, з кислинкою і в'язким ефектом як від недозрілий хурми. У нього є чимало шанувальників!

Кофеїну в зеленому кави небагато, він з'являється в процесі обсмаження. Зате в ньому більше 1200 біологічно активних речовин, безліч вітамінів, антиоксидантів. Є у цього напою одна дуже важлива складова, яка дозволяє йому потіснити з перших позицій навіть зелений чай у справі боротьби за стрункість фігури.

Чому зелена кава сприяє схудненню

У ході досліджень виявилося, що в необсмажених кавових зернах міститься хлорогенова кислота, яка при термообробці (обжарюванні) зникає. Саме вона має властивість розщеплювати жири в кишечнику, не дозволяючи їм всмоктуватися в кров. Хлорогенова кислота активно допомагає печінці переробляти жирні кислоти. А раз ми їмо практично знежирену їжу, то втрата ваги послідує неминуче.

Як закріплення своїх «жиророзщеплювальних» здібностей зелений кава здатна знизити рівень інсуліну в крові, а, отже, прискорити процеси метаболізму. При прискоренні обміну речовин процес зниження ваги йде особливо ефективно.

Навіть шрот (осад), який залишиться на дні після випитої чашечки зеленого кава, буде битися за вашу красу. Його можна використовувати як відмінний скраб. Крім механічного впливу на шкіру, він надасть і хімічну допомогу. Оскільки хлорогенова кислота все ще залишається в кавовому осаді, то вона прекрасно буде впливати на проблемні зони з целюлітом.

Свої здібності ця чудова кислота застосує для боротьби і з найскладнішим для виведення - підшкірним жиром. Якщо для приготування скрабу брати свіжі кавові зерна - антицелюлітний ефект істотно зросте.

Відгуки про зелений кави можуть бути самі різні. Про смаки сперечатися безглуздо. Хтось, тільки понюхавши зелені, зерна скаже: «Фу!», А хтось: «Вау!». Комусь доведеться за смаком його специфічний смак, а хтось зміцниться у вірності традиційному обсмаженого ... Одне абсолютно незаперечно: вживаючи щодня напій із зерен зеленої кави, ви обов'язково схуднете.

Відгуки про зелений кави

Чи володіє зелена кава для схуднення такими яскравими достоїнствами можна уточнити, звернувшись до відгуків конкретних людей про цей напій. Почитаємо деякі з них.

Читала про дослідження, які проводилися в Америці (в університеті Пенсільванії). На добровольцях випробовували «похудательной» дія зеленої кави. У всіх була зайва вага і вони пили капсули з його екстрактом. В результаті експерименту, який тривав 22 тижні, у всіх учасників вага знизилася приблизно на 10-11%. Скинули по 8 кг. Причому раціон свій ніхто не міняв. Не Погано! Треба спробувати.

Анна. 31 рік.

Вельми цікавий продукт. По запаху і на зовнішній вигляд мені нагадує сочевицю. Купив для обсмажування, колись давно займався цим. Вирішив зварити зеленим, спробувати. Цікаво, що напій не була зеленого, а коричневого кольору. Смак специфічний, але чомусь хочеться пити його і далі. Тонізує, навіть настрій краще. Буду молодіти.

Олексій Анатолійович. 44 роки.

Дієти не для мене. Фізичні навантаження теж. А треба худнути. Почула, що зелена кава може допомогти. Дуже здивувалася, що в магазині він є. Стала потихеньку до цього кави звикати. Відразу помітила, що їсти не хочеться! Попиваю його протягом дня і про обід забуваю. Ну як тут не схуднути?

Саша. 24 роки.

Спочатку я купувала зелений кави, щоб перемолоти, змішати з оливковою олією і в сауну. Скраб відмінний, можна і для обгортань пристосувати. До сезону купальників підготувалася! Целюліт розгладився. А виявляється - його ще й пити можна! Навіть у баню тепер беру. Кофеїну в ньому мало, а освіжає добре. До речі, в холодному варіанті теж смачно.

Катерина. 37 років.

Напевно, все відгуки про зеленому кави для схуднення можна звести до останнього п'ятого варіанту - «Якщо не вірите - порада одна. Спробуйте! ». Якщо у вас існує проблема зайвої ваги, пригнічує присутність проблемних зон на тілі, якщо ви просто захочете спробувати щось новеньке, отримати незвичайні смакові враження - спробуйте зелена кава. Можливо, що ви з ним подружитеся!