Як схуднути без дієт і вправ в домашніх умовах


Майже риторичне запитання: «Як схуднути без дієт?» Задають собі дуже багато людей. У кожного з нас є певне коло спілкування. І в ньому обов'язково знайдеться людина, яка може дозволити собі будь-які кулінарні шедеври, кондитерські шедеври, фаст-фуд, солодку газовану воду та інші харчові задоволення без найменшої шкоди для фігури. Навіть пельмені на ніч не приносять жодного зайвого кг.

Зміст

  • Там, де живуть «нецивілізовані бактерії»
  • Чарівний мікроорганізм
  • Скажімо зайвої ваги: ​​«Ні»


Розгадкою причини цієї кричущої несправедливості десятки років були стурбовані вчені та дослідники багатьох країн. Нещодавно їх наукові праці були винагороджені бажаним результатом. Буквально минулого місяця про те, що схуднення без дієт цілком можливо заявили вчені з університету Оклахоми.


Там, де живуть «нецивілізовані бактерії»

Американські вчені стверджують, що причиною епідемії зайвої ваги у світі, в тому числі, є і антибіотики.

Потрапляючи в організм людини, вони вступають в боротьбу з корисними бактеріями. Багато з них гинуть у битві, а ті, хто залишаються в живих - видозмінюються. Вони вже не здатні виконувати свою основну функцію - допомагати процесу обміну речовин. Метаболізм сповільнюється і, як результат, зайві кілограми. Видозміна кишкових бактерій видозмінює фігуру. Так само вчені прийшли до висновку, що ще одним ворогом «правильних» бактерій є хлорована вода, та сама яка тече з нашого крана.

Значить потрібно заселити в кишечник бактерії, яких не торкнулася цивілізація і з антибіотиками вони не знайомі. Причому, чим довше період «до знайомства», тим краще. Де ж узяти такі мікроорганізми і поселити їх у стомлені антибіотиками кишечники людей?

Джерело знайшовся. Він не дуже приємний, зате можливо саме він розповість, як схуднути без дієти. Причому, на стародавньому південноамериканському мовою ...

Справа в тому, що ті самі «нецивілізовані» бактерії, які не піддавалися мутації, вчені витягли з кишечників стародавніх мумій, вік яких більше 3000 років. У ті часи антибіотиків точно не було! Відмінності між ними і сучасними мікроорганізмами на рівні ДНК.

Скоро завершиться експериментальний етап досліджень по заселенню мікроорганізмів в організм сучасної людини. І, можливо, стане відомо - як схуднути без дієт за допомогою наших пращурів.

Хто цей чарівний мікроорганізм

Одночасно з своїми американськими колегами, вчені університету Гарварда теж прийшли до висновку, що причиною стрункості одних людей і огрядності інших є мікрофлора кишечника. Спосіб життя і успадковані гени відіграють другорядну роль. Саме бактерії дозволяють засвоювати живильні речовини краще або гірше, активно впливають на метаболізм.

Яка ж з величезної кількості мікроскопічних трудівниць володіє чудовими властивостями? Заслуга її виявлення належить бельгійцям. Героя-першовідкривача варто назвати - це професор Патріс Кані і його наукова група. А чудесній ізбавітельніцей від зайвої ваги, бактерією чарівницею є Akkermansia muciniphila.

Навіть в єдиному екземплярі додана в раціон огрядних щурів, вона швидко сприяла позбавленню від зайвої ваги. Вже зібралася чимала черга з добровольців, готових випробувати на собі дію Аkkermansia muciniphila. Скоріше всього результат підтвердиться.

Нарешті людство дізнається, як швидко схуднути без дієт і знайде вічне стрункість. Ключ у боротьбі з ожирінням вже в замковій щілині!

Скажімо зайвої ваги: ​​«Ні»

У пошуку дієвого методу позбавлення людства від зайвих жирових відкладень постаралися і британські вчені. Продовжуючи справу бельгійських і американських колег, вони встановили, що прекрасна Аkkermansia muciniphila не любить жир. Від жирної їжі її кількість в кишечнику скорочується, збільшується, якщо жиру стає менше.

Але, все-таки вона не так примхлива. Досить зменшити споживання жирної їжі всього на 10%, і зниження ваги буде дорівнює приблизно 2 кг. Це ж не так складно!

Повністю виводити жир з раціону не рекомендується, це може спричинити зміну обміну речовин в організмі.

Вчені-медики Університету Східної Англії провели цікавий експеримент. Протягом 6 років спостерігалася велика група людей з розвинених країн. 75 тисяч осіб дотримувалися обраного індивідуального плану харчування протягом не менше півроку.

Стабільних позитивних показників по зниженню ваги досягли ті, хто просто споживав меншу кількість жирної їжі. В іншому вони себе особливо не обмежували. Дозволяли собі і цукерки, і солодкі напої, і шоколад.

У кожного з нас обов'язково є власна бактерія Аkkermansia muciniphila. Вона постійно працює на благо нашої фігури. Давайте їй допомагати, ставиться до себе обачнішими. Зменшимо споживання жирної їжі, і чуйна бактерія оцінить старання. Це ж практично рішення вічного жіночого питання - як схуднути без дієт в домашніх умовах і без фізичних навантажень. Адже диво-бактерія дозволяє поласувати нам навіть борошняним і солодким. А необтяжливі фізичні навантаження для власного задоволення нікому не завадять.