Оливкова олія натщесерце - ключ до здорового життя


Оливкова олія, крім своїх неперевершених смакових якостей, має відмінні лікувальні та косметичні властивості. Це помітили ще жителі Стародавньої Греції та Єгипту, які завдяки безлічі корисних властивостей масла оливи називали його «рідким золотом». Адже вже тоді було відмічено, що випите оливкова олія натщесерце творить чудеса.

Зміст

  • Корисні властивості оливкової олії
  • Коли оливкова олія на шкоду?
  • Краса і оливкове масло

Всім відомий Аристотель навіть створив окрему науку, яка займалася вивченням властивостей олії з плодів оливкового дерева. Гіппократ же перший почав використовувати цей засіб в медичних цілях.


Історія оливкового дерева оповита таємничістю, адже в давнину його походження вважали божественним. І не дивлячись на те, що з цією рослиною пов'язано багато міфів і легенд, думка людей про цілющі властивості його плодів не змінилося досі. В даний час оливкова олія застосовується не тільки в приготуванні вишуканих страв, але і широко використовується в медицині і косметології.

Корисні властивості оливкової олії

Давайте згадаємо, чим так корисна оливкова олія для людського організму. Секрет його чудодійного впливу на організм людини криється в його унікальному складі. Справа в тому, що цей продукт містить велику частку олеїнової кислоти, яка самим позитивним чином позначається на травній системі людини.


Ця речовина не тільки сприяє засвоєнню жирів, робить процес обміну речовин більш швидким, але і знижує вміст в крові холестерину. Про це свідчать численні дослідження та відгуки про застосування оливкової олії натще. Вживання цього продукту корисно для тих, хто страждає від різного роду серцево-судинних захворювань.

Також відмічено позитивний вплив вживання олії плодів оливи на опорно-рухову систему людини. Містяться в олії численні вітаміни перешкоджають втрати кальцію, тим самим зміцнюючи кісткову тканину. За рахунок міститься в оливковій олії линолиевой кислоти широко поширене застосування цього продукту для загоєння опіків, порізів і виразок.

Натщесерце оливкову олію приймати корисно і для приведення в норму артеріального тиску, а також для поліпшення роботи шлунка і кишечника.

Відзначено позитивний вплив масла і на психічне здоров'я людини. Тому його можна застосовувати і для лікування багатьох розладів психологічного характеру.

Крім всіх вищеописаних достоїнств оливкової олії, до безперечних плюсів цього продукту можна віднести і його унікальну здатність запобігати можливості розвитку ракових захворювань. Містяться в олії олеїнова кислота і антиоксиданти сприяють виведенню з організму токсичних речовин, які в свою чергу здатні викликати мутацію клітин. Тим самим ризик онкології значно знижується.

Коли оливкова олія на шкоду?

Оливкова олія, користь і шкода якого є предметом обговорення як медиків, так і простих людей, природно, не являє собою універсальний засіб від усіх хвороб. Більше того надмірне споживання цього продукту для деяких загрожує негативними наслідками. У зв'язку з тим, що масло оливи володіє сильними жовчогінні властивості, від нього краще відмовитися тим, хто страждає від захворювань жовчного міхура.

Існує думка, що продукти, смажені на оливковій олії, більш корисні. Однак це не відповідає дійсності. Насправді масло оливи при сильному нагріванні втрачає майже всі свої корисні властивості. Тому використовувати його краще без впливів високих температур.

Крім цього, оливкова олія, калорійність якого досить висока (близько 900 калорій на 100 грам продукту), необхідно вживати в розумних дозах людям, які стежать за своєю вагою.

Краса і оливкове масло

Вже давно відомо, що оливкова олія не тільки лікувати людину зсередини, але й надавати його зовнішньому вигляду додаткову красу і молодість. Саме тому даний продукт з давніх часів по теперішній час активно використовується в косметології.


Оливкова олія чинить на шкіру прекрасне антисептичну, омолоджуючу і зволожуючу дію. Завдяки цим властивостям масло оливи включено до складу багатьох кремів, масок та інших косметичних засобів. Відзначається також і його корисний вплив на структуру волосся, які під впливом вітамінів і мікроелементів у складі масла робляться сильними, шовковистим і гладкими.

Багато жінок дуже успішно використовують оливкова олія для схуднення. Рецепт дуже простий: масло необхідно пити натщесерце два рази на день. Приймати вам по їдальні або по чайній ложці, залежить від вашої ваги. Запивати слід невеликою кількістю води, змішаної з декількома краплями соку лимона.

Те, що оливкова олія позитивно впливає на зменшення маси тіла, є науково доведеним фактом. Кислоти, що містяться в олії оливи, сприяють отриманню мозком сигналу про повне насичення. Це в свою чергу викликає зниження апетиту, що по закінченню деякого часу обов'язково призведе до схуднення.