Димексид для волосся відгуки - користь чи шкода


Останнім часом несподівано широке поширення димексид для волосся, який, при дотримання певних обмежень, може стати дуже ефективним засобом для профілактики і лікування алопеції. Різні маски, що використовують особливість диметилсульфоксидом проникати крізь біологічні мембрани, допомагають відновлювати пошкоджені волосся і перешкоджають їх випадання.

Зміст

  • Використання димексиду в косметології
  • Рецепти масок для росту волосся
  • Протипоказання для використання

Використання димексиду в косметології


Протизапальний препарат "Димексид" має велику область застосувань, від хірургії та ревматології до косметології. Однією з відмінних особливостей димексиду є його здатність швидко проникати в глибинні шари шкірного покриву, завдяки якій даний препарат активно використовується при проблемах, пов'язаних з погіршенням стану волосся і уповільненням їх зростання.

Наявність димексиду у складі масок та інших засобів по догляду за волоссям дозволяє містяться в них вітамінів та поживних речовин ефективніше проникати прямо в волосяні цибулини і чинити на них безпосередній позитивний вплив.

Маски з цим препаратом активізують процес оновлення клітин і покращує циркуляцію крові.

Увага! Димексид являеться лікарським засобом не передбачають його застосування в косметології для догляду за волоссям. Ми настійно рекомендуємо замінити його ефірними маслами. Всі рецепти написані виходячи з умови застосування 10-30% розчину, більш високу концентрацію застосовувати для чутливих ділянок вкрай не рекомендується.

Димексид здатний переносити в рівній мірі як корисні, так і шкідливі речовини. Тому волосся перед нанесенням маски, що містить димексид, необхідно ретельно вимити чистою водою, інакше в глибинні шари шкірного покриву проникнуть такі хімічні сполуки, які можуть надати на них негативний вплив.

У косметології даний препарат використовується в складі водного розчину і ніколи не застосовується в чистому вигляді. В результаті застосування масок з димексидом волосся стає більш міцними, блискучими і міцними.

Рецепти масок для росту волосся з використанням димексиду

Так як димексид в косметології іноді використовують в якості провідника для інших корисних речовин, то в невеликих колличествах його можна додавати до складу практично будь маски.

Ось кілька найбільш простих, але ефективних рецептів масок з димексидом:

Маска з димексидом для активізації росту волосся

Для приготування маски потрібно по 2 ч. Л. соку лимона і димексиду і по 2 ч. л. маслених розчинів вітамінів А і Е.
Всі ці компоненти змішують і, інтенсивними рухами втирають у корені волосся.

Час впливу має бути близько години. Потім маску змивають, і миють волосся з шампунем. Курс лікування триватиме 2 місяці і складається з восьми процедур.

Маска від випадіння волосся з димексидом

Знадобиться по 1 ч. Л. касторової і реп'яхової олій, стільки ж масленого розчину вітаміну А і вітаміну Е, 1 ч. л. димексида і 4-5 крапель ефірного масла. Всі компоненти змішують, наносять на корені волосся і залишають на півгодини, попередньо покривши голову поліетиленом. Потім миють голову з шампунем.

Маска для виснажених і пошкодженого волосся

Потрібно змішати по 1 ст. л. маслених розчинів вітамінів А, В6 і Е, реп'яхової і касторової олій з 1 ст. л. димексида і з одним жовтком.

Отриману суміш наносять на сухі, чисті волосся і укутують голову рушником. Тримають на волоссі 1-2 години. Якщо волосся пошкоджені сильно, то її потрібно робити раз на тиждень протягом 2 -3-х місяців.

Маска з димексидом для інтенсивного росту волосся

Буде потрібно: 1 ст. л. димексида і 3 ст. л. обліпихової олії. Масло підігрівають і змішують з димексидом. Змащують отриманою сумішшю чисте волосся і загортають голову рушником. Через дві години голову ретельно миють шампунем.

Увага! Будь маска для волосся з димексидом буде ефективною тільки в разі, коли коріння проблеми з надмірним випаданням волосся криються в негативному впливі екологічних та інших зовнішніх факторів, а не в нестачі вітамінів або в наявності захворювань тих чи інших органів.

Як правильно застосовувати маски, що містять димексид

Кілька порад щодо застосування масок, що містять димексид:

  • для кращого ефекту маска для волосся з димексидом повинна наноситися в теплому вигляді і для цього, містяться в її складі масла необхідно підігрівати;
  • так як димексид нестійкий до нагрівання, то його потрібно додавати тільки на завершальному етапі приготування маски;
  • під час впливу таких масок можливе легке пощипування, яке не повинно викликати занепокоєння;
  • при попередньому миття голови не слід використовувати ополіскувач або кондиціонер для волосся;
  • В процесі нанесення маски її необхідно постійно помішувати, так як препарат має властивість відділятися від масляної основи.
  • після накладання маски голову необхідно тримати в теплі, а потім волосся і голову промити з використанням шампуню, причому зазвичай робити це треба кілька разів, щоб повністю видалити масло з волосся.

Протипоказання для використання

Використовуючи димексид для волосся, відгуки про застосування якого можна у великих кількостях знайти в Інтернеті, потрібно пам'ятати, що це, насамперед лікарський препарат і у нього є маса протипоказань. Зокрема, від масок з димексидом потрібно відмовитися тим, у кого діагностовано ниркова і печінкова недостатність, глаукома, катаракта, інфаркт, виражений атеросклероз, інсульт.

До протипоказань також належать вагітність і годування грудьми, а серед його побічних ефектів можна назвати алергічні реакції, сухість шкіри, контактний дерматит і у виняткових випадках бронхоспазм.