Кератинове вирівнювання волосся відгуки, ціни та рекомендації по догляду


Створення чарівного образу - щоденна праця. Маски, масаж, бальзами, косметичні процедури ... І навіть ті, хто чув про кератіновие випрямлення волосся, недовірливо посміхаються: невже можна в один момент стати володаркою розкішних локонів? І бабусині рецепти з кропивою і оцтом більше не потрібні?

Зміст

  • Трохи теорії
  • Переходимо до практики
  • Про що ви питаєте
  • Правильний вибір

Салонна процедура, здатна на довгий час розпрямити кучері, на російському ринку використовується вже більше трьох років, і популярність її зростає. Якщо вірити рекламі, кератірованіе не тільки спрощує укладання на кілька місяців вперед, але і вирішує проблему пошкоджених і ослабленого волосся - після хімічної завивки, знебарвлення, мелірування і навіть перебування на морі. Жінки, залучені захопленими відгуками про Кератинове вирівнювання волосся, засипають майстрів в салонах краси питаннями про користь і шкоду чудесного способу, і на деякі з них відповіді знайдуться в цій статті.


Трохи теорії

Хімічний склад волоса: 78% кератину, 15% води, 16% ліпідів і 1% пігменту. Зміна будь-якого складового елементу призводить до порушення цілісності структури волосся. Кератин - основний компонент, який утворює зовнішній шар волосини. Цей білок забезпечує його блиск, еластичність і м'якість.

Луска кутикули здорового волосяного стрижня, багаті кератином, щільно прилягають один до одного, утворюючи гладку й рівну поверхню, здатну відображати світло - блищати. Несприятливі кліматичні та екологічні фактори, хімічні процедури призводять до ослаблення захисту, лусочки відкриваються, волоски стають пористими і ламкими. Кератин для волосся - як цілюще джерело, він здатний відновити порушену структуру і повернути волоссю блиск і силу.

Кератіновие склади призначені для насичення волосся втраченими речовинами. Але позитивний результат потрібно ще зафіксувати, тому процедура проходить у кілька етапів.

  1. Голову ретельно миють. Спеціальний шампунь глибокого очищення не тільки очищає від залишків укладань, пилу і шкірного сала, а й готує волосся до впливу, роблячи їх вразливими до молекул кератину.
  2. Підібраний майстром склад рівномірно наносять на всю довжину волосся, починаючи з сантиметри від коріння, і висушують волосся феном.
  3. За допомогою перукарської праски, нагрітого до 230 градусів, невеликі пасма витягають і випрямляють, запечатуючи пошкоджені лусочки. Весь процес триває близько трьох годин, але на цьому не завершується.
  4. Коли кератіновой відновлення волосся в салоні закінчено, клієнтці дається ряд рекомендацій на наступні 72 години, поради по догляду, спеціальний шампунь і поживна маска. Виробники обіцяють, що ефект триватиме 2-4 місяці.

Переходимо до практики

Прийнято розділяти американське і бразильське кератинове випрямлення волосся. Вважається, що американські системи містять менше формальдегіду - речовини, яка консервує кератин. Навіть якщо на засобах для випрямлення написано «formaldehyde free», в складі є похідні альдегідів і альдегід-містять кислоти - в кількостях, що багаторазово перевищують допустимі норми. Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, США і більшості європейських країн неодноразово публікували списки небезпечних для здоров'я коштів, але розпрямлення кучерів і раніше не втрачає своєї актуальності.


Вся справа в тому, що за випрямлення волосся відповідають саме альдегідні складові, у тому числі і формалін. Воно є побічним ефектом відновної процедури, якої і було спочатку кератірованіе. Чим більше вміст небезпечних компонентів, тим надійніше і довговічніше ефект «прямоти», ціна на кератіновие випрямлення волосся також залежить від шкідливості складу.

У прагненні заощадити багато заходять ще далі, і купують засоби для домашнього використання. Саме після таких експериментів доводиться часто не тільки прощатися з кучерями, а й звертатися до професійної медичної допомоги, адже кератіновой лікування волосся в домашніх умовах може стати причиною серйозного отруєння формальдегідом.


Щодо безпечно кератірованіе можна робити тільки в спеціалізованому салоні, в добре провітрюваному приміщенні з витяжкою, яка знаходиться над кріслом, і мало хто може похвалитися дотриманням цих умов вдома.

Про що ви питаєте

Скільки коштує кератіновие випрямлення волосся?

Це залежить від рівня салону краси і вибору виробника. У столиці бразильське випрямлення обійдеться в залежності від довжини стрижки в суму від 200 $ до 500 $, а американське - від 250 $ до 700 $. Але слід враховувати вартість коригувальних сеансів, а також щоденних спеціалізованих засобів по догляду за обробленими волоссям - не менше 1000 рублів кожне.

Скільки тримається кератіновие випрямлення волосся?

Це залежить відразу від декількох факторів: вибір складу для кератірованія, професіоналізм майстра, грамотний догляд за зачіскою будинку, індивідуальні особливості та початкова стан шевелюри. Стандартні терміни, заявлені виробником, 3-6 місяців - на практиці близько 1-3 місяців. Але використання лужного шампуню, порушення відновного «періоду спокою» відразу після салонного впливу, можуть призвести до повного знищення результату вже через кілька днів. Слід пам'ятати також, що на сильно кучерявих кучерях хвиля може зберегтися і після кератірованія.

Як доглядати за волоссям після кератинового випрямлення?

У перші три дні після процедури протипоказані будь-які дії на волосся: шпильки, гумки, окуляри, обідки - все, що здатне створити заломи, потрібно тимчасово прибрати. Навіть заправляти пасма за вуха не рекомендується, і тим, хто має таку звичку, доведеться нелегко.

Також не можна мити голову і наносити будь-які засоби для укладання. Згодом використовуються тільки бессульфатние шампуні, так як звичайні здатні не тільки звести нанівець весь ефект від процедури, але й істотно нашкодити волоссю. Найпростіше купувати спеціалізовані засоби у свого майстра, він же запропонує кератинові маски і кондиціонери - звичайні результату вже не принесуть.

Що краще ламінування волосся або кератіновие випрямлення?

Кератірованіе вважається більш глибокої процедурою, що забезпечує довготривалий ефект, у порівнянні з ламінуванням. Однак цей спосіб несе в собі значно більше небезпечних наслідків для здоров'я і краси. Склади для ламінування не містять заборонених компонентів, і розставання з його результатом відбувається поступово. Правда, і виглядати відразу після цієї процедури зачіска не буде так надзвичайно, як після кератинового випрямлення.

Кератинове вирівнювання волосся шкідливо чи ні?

Будь косметична процедура, зміст якої в обволіканню волоса, шкідлива для його структури. Речовини, що входять до складу кератірующіх засобів, здатні впливати на організм катастрофічно. Безпечного кератірованія не буває. Відновити волосся після циклу обробок вдається не завжди, частіше доводиться звикати до коротких стрижок.

Не маючи достатнього досвіду, не варто братися за процес самостійно - можна опинитися в лікарні з серйозними проблемами. Нехай салонні процедури займаються салонні фахівці.

Чи можна фарбувати волосся після кератинового випрямлення волосся?

Фарбування і мелірування можливі як до кератірованія, так і після, зі стандартним перервою в два тижні. Однак раціональніше буде створення зачіски завершити кератиновим випрямленням, а не навпаки. Особливості процедури дозволять зафіксувати барвник в волосяному стрижні, а значить, колір залишиться яскравим довше.

Те ж стосується стрижки: вона не так швидко, як звичайно, втратить форму, і в деяких випадках оновлення не знадобиться до кератиновой корекції. Взагалі, має сенс довірити свою зачіску одному майстру, тоді йому простіше буде вибрати правильну послідовність і порекомендувати терміни відвідувань.

Правильний вибір

Отже, випрямлення волосся кератином відмінно підійде тим, хто потребує розкішної шевелюрі тут і зараз. Буде все, як очікувалося: живі і блискучі, густі і сильні ... але ненадовго. Якщо ж поспішати нікуди, значить, пора діставати записну книжку з надійними бабусиними рецептами. Тоді можна бути впевненою - принцеса чи не перетвориться на Попелюшку, і чудові локони не зникнуть як міраж ні сьогодні, ні завтра. Ніколи.