Каутеризація волосся відгуки та нюанси проведення прроцедури


Жінки люблять зміни - фарбування, стрижки, укладки і хитромудрі зачіски завжди допоможуть підняти настрій і змінити образ. Але часом, в гонитві за модою, ми забуваємо про наслідки - сухість, ламкість, посічені кінчики - як наслідок ...

Зміст

 • Каутеризація волосся - що ж це таке?
 • Технологія проведення гарячої каутеризації
 • Технологія проведення холодної каутеризації
 • Каутеризація або ламінування?
 • Важливо знати !!!

Але сучасна косметологія не стоїть на місці, з'являється все нові технології оздоровлення і відновлення. І одним сучасних і найбільш ефективних способів є каутеризація волосся. Слово загадкове і незрозуміле, давайте розберемося, що ж воно означає


.

Каутеризація волосся - що ж це таке?

Каутеризація волосся являє собою лікувальну процедуру, яка робиться з метою відновлення їх пошкодженої структури, глибокого харчування та запечатування кутикул кожного волоска. Інакше кажучи, відбувається процес біологічної реструктуризації волосся.
Процедура проводиться за допомогою спеціально розроблених препаратів на основі витяжки з серцевини стебла бамбука, що містить величезну кількість такого необхідного для волосся кремнію.

Ефект - волосся здорові, міцні, еластичні, набувають природний блиск і доглянутий вигляд. Одночасно процедура покращує опірність волосся зовнішніх деструктивних факторів навколишнього середовища.

Відгуки про каутеризації волосся суперечливі. Хтось залишився задоволений і стверджує, що процедура стоїть, а хтось вважає, що реклами тут набагато більше ніж користі.
Ціна за одну процедуру каутеризації розраховується виходячи з довжини та об'єму волосся і коливається від 1500 рублів до 3000 рублів.

Якщо врахувати, що для досягнення стійкого результату необхідний курс з мінімум чотирьох сеансів, сума виходить досить значна. У цьому, мабуть, єдиний мінус даного способу.

Розрізняють дві технології проведення - холодна і гаряча.

Технологія проведення гарячої каутеризації

 1. Шкіра голови і волосся очищаються м'яким протеїно-ліпідного шампунем;
 2. На ще вологе волосся по всій довжині наноситься спеціальна відновлююча сироватка - масло бамбука (для того, щоб мінерали і протеїни краще подіяли і проникли вглиб структури волосся, рекомендується просушити їх феном і витягнути спеціальним праскою, щоб лусочки волосся закрилися);
 3. Волосся і шкіру голови, ретельно промивають, але, на цей раз, без шампуню;
 4. На злегка підсушені волосся наносять протеїновий концентрат на 15 - 20 хвилин, потім засіб змиваються водою - це дозволить зробити волосся більш слухняними і податливими до укладання;
 5. Волосся збризкують спеціальної аерозоль, «запечатування» лусочки і захищає від будь-якого негативного впливу зовнішнього середовища. В результаті волосся стає гладким, сяючими, доглянутими, їх структура відновлена.

Технологія проведення холодної каутеризації

Етапи аналогічні вищенаведеної технології, з одним лише відмінністю - волосся не витягуються плойкою.

Для того, щоб визначити, яку технологію вибрати саме вам, фахівець повинен провести попереднє діагностування стану волосся.

Як правило, сильно пошкоджена шевелюра потребує гарячої каутеризації, а для лікування середніх пошкоджень волосся вибирають холодний спосіб.

Каутеризація або ламінування?

Каутеризація це спроба відновлення волосся за допомогою натуральних компонентів, оздоровлює шкіру голови, виліковує волосся як зсередини, так і зовні, вирівнює їх структуру.

Ламінування ж таки - не оздоровча, а лише косметична процедура, суть якої полягає в тому, що волосся покриваються тонкою захисною плівкою, за рахунок чого стають більш об'ємними і блискучим. Але це лише візуальний ефект!
На відміну від ламінування, ваші локони після процедури каутеризації відновлені на 98%, а не просто мають доглянутий вигляд.

Важливо знати !!!

 • Каутеризація волосся - суто салонна процедура, тому не рекомендується робити її в домашніх умовах. Але якщо ви все-таки зважилися, то слід дотримуватися технології холодної каутеризації. А спеціальні склади можна придбати в магазинах професійної косметики або салонах.
 • Для досягнення стійкого позитивного результату необхідно пройти курс процедур, що складається як мінімум з чотирьох сеансів, які роблять раз на тиждень.
 • До, після і під час проходження курсу відновлення необхідно відмовитися від фарбування волосся.
 • Для підтримки досягнутого результату можна використовувати вдома кошти додаткового догляду (шампунь, маска, аерозоль).
 • У наш час найбільш визнаним і популярним виробником засобів для каутеризації волосся є італійська фірма Alfaparf, яка продається в професійних магазинах.

Отже, ми розібралися, що ж це таке - каутеризація. Тепер ви знаєте, що привести в порядок посічені і ламке волосся не складе труднощів, і зовсім не обов'язково хапатися за ножиці. Достатньо піти в найближчий салон і викласти енну суму. А ось чи витрачати свої гроші і час на дану процедуру - вирішувати вам!