Стрижка гарячими ножицями відгуки, плюси і мінуси процедури


Посічені кінчики - постійна проблема, з якою особливо часто стикаються власниці довгого волосся. Якщо ви входите до їх числа, то стрижка гарячими ножицями в поєднанні з грамотних відходом - це саме те, що вам потрібно. Ця процедура поєднує в собі не тільки косметичний, але і лікувальний ефект.

Зміст

 • Чим відрізняються гарячі ножиці від звичайних
 • Процедура стрижки гарячими ножицями
 • Регулярність термостріжкі
 • Плюси і мінуси

Чим відрізняються гарячі ножиці від звичайних


Термостріжка виконується спеціальним приладом - гарячими ножицями. Гарячі ножиці - це по суті ті ж перукарські ножиці, тільки підключаються до мережі і мають термічний елемент. Вони оснащені спеціальною системою, яка дозволяє їм не тільки нагріватися до певної температури, яку задає майстер, але й утримувати її протягом тривалого часу. Температура визначається залежно від типу і структури волосся (для тонких світлих волосся потрібна менша температура, ніж для темних).

Види термостріжек

В першу чергу, стрижки діляться по довжині зрізаних волосся:

 • Якщо ви відрощувати довге волосся і не хочете істотно вкорочувати довжину, то стрижку роблять на сухому волоссі і зістригають тільки самі кінчики
 • Якщо ви хочете зробити повноцінну стрижку гарячими ножицями, то майстер буде працювати з мокрими волосмі.

Також термостріжкі діляться залежно від участі в процесі гарячих ножиць: у деяких випадках стрижка повністю робиться гарячими ножицями, а іноді стрижку майстер робить звичайними інструментами, а потім підрізає кінчики волосся гарячими ножицями з метою запаяти кінчики і запобігти розтин.

Процедура стрижки гарячими ножицями

Термостріжка займає значно більше часу в порівнянні зі звичайною. Зверніть увагу, що якщо майстер провів вам дану процедуру менш ніж за годину, швидше за все, він порушив технологію. Найчастіше процес стрижки займає від одного до трьох годин, залежно від стану і типу волосся.

Перед тим як йти до майстра на процедуру, обов'язково уточніть, чи є у нього сертифікат, що підтверджує, що він може виконувати дану процедуру. Також не зайвим буде навести довідки про салон, почитати в інтернеті відгуки клієнток. Також не зайвим буде поцікавитися, інструментарієм якої фірми буде користуватися майстер. Адже в даній ситуації не спрацює принцип «чим дорожче, тим краще». Навіть стрижка в дуже дорогому салоні не є гарантією того, що вам не зіпсують волосся.


Найчастіше, безпосередньо процедура термостріжкі відбувається наступним чином: після додання волоссю необхідної форми, майстер скручує волосся в невеликі джгутики і зістригає гарячими ножицями кінчики. Температура ножиць зазвичай знаходиться в межах 150-180 градусів (але іноді і вище). Зверніть увагу, що нагріваються тільки ізольовані леза ножиць, тому можливість, що майстер обпече вас, практично виключена.

Якщо після процедури вам пропонують підрівняти кінчики звичайними ножицями, ні в якому разі не можна погоджуватися. Ймовірно, ви потрапили до недосвідченому майстру. Запам'ятайте - що якщо зрізати зупинено гарячими ножицями кінчики, процедура не принесе жодного ефекту.

Регулярність термостріжкі

Частота проведення даної процедури залежить від мети, яку ви переслідуєте. Якщо ви хочете відростити довге волосся, то термостріжку необхідно повторювати приблизно один раз на місяць.

Якщо ви стикаєтеся з такою проблемою, як посічені кінчики, то стрижку необхідно повторювати кожного разу при їх появі. Якщо ви вдаєтеся до процедури з метою загального оздоровлення волосся, то її рекомендується повторювати при кожній стрижці. Особливо стрижка гарячими ножицями буде корисна, якщо ви часто піддаєте волосся фарбуванню, або різним термічним впливам.

Якщо крім стрижки майстер виконує вам забарвлення або завивку волосся, термостріжку необхідно проводити після всіх перерахованих вище процедур. Такий порядок дій буде сприяти підтримці нормальної структури волосся та його оздоровленню.

Запам'ятайте, що навіть якщо у вас є професійний інструмент, ні в якому разі не можна проводити дану процедуру самостійно в домашніх умовах, тому що необхідну вашому волоссю температуру може тільки професійний перукар.

Плюси, мінуси та відгуки

Безумовно, як і будь-яка інша процедура, стрижка гарячими ножицями має свої плюси і мінуси. Давайте розглянемо основні позитивні і негативні риси даної процедури.

Плюсами термостріжкі є:

 • При регулярній стрижці гарячими ножицями волосся стає більш густим. Вважається, що даний ефект досягається за рахунок поліпшення стану волосся, завдяки чому вони значно менше схильні випадання.
 • Термостріжка чудово відновлює волосся після таких шкідливих процедур як випрямлення волосся праскою, завивка, фарбування.
 • Після стрижки кінчик волосини запаюється, Завдяки чому стає менш схильним шкідливому впливу різних речовин, що містяться в навколишньому повітрі і воді.

На жаль, термостріжка має і негативні риси. Серед них:

 • Висока вартість. Така стрижка коштує істотно більше звичайної, проте стовідсоткової гарантії поліпшення якості волосся вам не дасть жоден майстер.
 • Тривалість процедури. Як говорилося раніше, процедура обробки кожного пасма окремо займає досить багато часу.
 • Якщо ви не виключіть дію травмуючих чинників на волосся, то ефект термостріжкі може виявитися короткочасним.
 • Візуальне зменшення густоти волосся.

Існує поширена думка, що запаювання кінчиків не тільки перешкоджає впливу шкідливих факторів на волосся, але і не дає шкідливим речовинам виділятися з волоса, що через деякий час може призвести до погіршення їх загального стану. Однак, це не більше ніж чутки.

Якщо ви вирішили боротися з січними кінчиками, пам'ятайте, що домашні маски і проходження простим рекомендаціям може виявитися не менш ефективним і набагато більш економічним. Ну, а якщо ви вже вдавалися до даної процедури, обов'язково поділіться відгуками про стрижку гарячими ножицями.